X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby do dnia @ nie wytrzymam :) naleze do osob baaaardzo niecierpliwych :)

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 15 lipca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby - no właśnie na logikę :) w takim razie poczekam na ostateczne wyniki, pójdę z nimi do lekarza i tym razem nie wyjdę gdy się wszystkiego nie dowiem! o :)

    lila - widzę grono niecierpliwych nam się powiększa:) To może odczekaj tak do 12 dnia może?

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam pytanie do dziewczyn ktorym sie udalo :) z gory przepraszam za to co napisze moze to byc troche ze tak powiem niesmaczne :D chodzi o to ze 6. 7. dnia po owulacji poczulam ze jest "tam" baaardzo slisko strasznie duzo sluzu i tak bylo do wczoraj i praktycznie caly czas mialam ochote na przytulanie (maz byl zadowolony;) ) i czulam jakbym miala to wszystko opuchniete i zastanawiam sie dlaczego to dopiero pare dni po owulacji, teraz sluzu juz mniej ale "opuchniecie" jeszcze jest. czy moze ktoras z was tak miala?

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta postaram sie ale nie wiem czy dam rade :)

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba wszystko co sie pojawi miedzy owulacja a @ biore juz za objaw ciazowy :)

  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi, również wspieram i czekamy na następną owulkę :) ja teraz 4 dpo i już nie mogę się doczekać testowania :P

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lila25 wrote:
    chyba wszystko co sie pojawi miedzy owulacja a @ biore juz za objaw ciazowy :)

    mam tak samo :P

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila spokojnie :) Ja miałam podobną opuchliznę w tym cyklu i nic. Ale to tylko raz. Różnie może być ze śluzem. Mówią, że im więcej wody pijesz ty więcej śluzu... Być może tak jest :)

    Zizi przykro mi, nawet nie wiem jak Cię pocieszyć, bo to trudne po takim rozczarowaniu... Trzymaj się :)

    Bratek szkoda, że jakaś paskudna infekcja psuje Wam urlop... No franca jedna! Do d... z takim widmem lekarza od razu po urlopie, nie można się cieszyć sobą... Ale pozytywy też są... Zawsze lepiej, że to się stało w czasie Twojej @ niż przy owulce. Ściskam mocno :*

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiec nie jestem sama :)

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ja duzo wody nie pije.. albo tak sobie to tylko tlumacze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    mam tak samo :P

    no ja nie dalej jak wczoraj pisałam, że jak zwykle po owulce zaczęły się urojone objawy ciążowe, a potem przychodzi @ i psuje całą zabawę :/

    Lila a nie wspominaj nawet o niecierpliwości bo ja już dzisiaj o mały włos bym testu nie robiła, 5-6 dni po , śmiech na sali :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2015, 14:21

  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi, bratek : bardzo mi przykro:( ale bedzie dobrze zobaczycie..musi byc!

    majetta : robiłas poziom LH, FSH, prolaktyne??? dużo rzeczy jeszcze może wpływac na owulacje oprócz tych które robiłas

    ex2banlianb8bcf2.png
  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    no ja nie dalej jak wczoraj pisałam, że jak zwykle po owulce zaczęły się urojone objawy ciążowe, a potem przychodzi @ i psuje całą zabawę :/

    Lila a nie wspominaj nawet o niecierpliwości bo ja już dzisiaj o mały włos bym testu nie robiła, 5-6 dni po , śmiech na sali :P

    hehe :) ja 5-6- dni myslalam juz o testach ale nie zamierzalam ich jeszcze robic :D ale teraz najchetniej to bym 2 razy dziennie robila :)
    ja juz bzikuje na punkcie testow, w poprzednich cyklach jak robilam testy to myslicie ze po tych 10 minutach kiedy juz nie powinno sie wyniku odczytywac je wyrzucilam? a gdzie tam.. spogladalam na nie co jaks czas przez caly dzien i zawsze sie jakiegos cienia dopatrzylam :)

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-nisia wrote:
    zizi, bratek : bardzo mi przykro:( ale bedzie dobrze zobaczycie..musi byc!

    majetta : robiłas poziom LH, FSH, prolaktyne??? dużo rzeczy jeszcze może wpływac na owulacje oprócz tych które robiłas
    Została mi jeszcze prolaktyna ale to w 21dc (musze jeszcze odczekać 2tyg)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lila25 wrote:
    hehe :) ja 5-6- dni myslalam juz o testach ale nie zamierzalam ich jeszcze robic :D ale teraz najchetniej to bym 2 razy dziennie robila :)
    ja juz bzikuje na punkcie testow, w poprzednich cyklach jak robilam testy to myslicie ze po tych 10 minutach kiedy juz nie powinno sie wyniku odczytywac je wyrzucilam? a gdzie tam.. spogladalam na nie co jaks czas przez caly dzien i zawsze sie jakiegos cienia dopatrzylam :)

    często dziewczyny piszą, że po godzinie im się cień pojawił i okazało się później, że to była ciąża, więc nie wiem czy patrzeć po czasie na test czy nie :)

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie kiedy sie udalo tez ten cien pojawil sie dopiero po 2 czy 3 godz juz nie pamietam a w nastepnych cyklach juz pozniej zrobilam rano a jakies odbarwienie bylo dopiero wieczorem widac, teraz sobie obiecalam ze jesli zrobie test to to 15 min go wyrzuce ale jak to bedzie... ;) pewnie znowu bede je calymi dniami obserwowac :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila jakbys chciala tez dolaczyc do tematu inseminacji to na forum pod linkiem z dziewczynami wlasnie piszemy https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/inseminacja,54,683.html temat Inseminacja.

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jestem z siebie dumna :) bo wczoraj bylam w aptece ale nie kupilam tesciku :)

    oczekujaca88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lila25 wrote:
    u mnie kiedy sie udalo tez ten cien pojawil sie dopiero po 2 czy 3 godz juz nie pamietam a w nastepnych cyklach juz pozniej zrobilam rano a jakies odbarwienie bylo dopiero wieczorem widac, teraz sobie obiecalam ze jesli zrobie test to to 15 min go wyrzuce ale jak to bedzie... ;) pewnie znowu bede je calymi dniami obserwowac :D

    U mnie nigdy żadnych odbarwień mimo, że obserwowałam, czarowałam nigdy odbarwień nie miałam ;)

    Dzisiaj znowu mnie brzuch boli :/

  • lila25 Koleżanka
    Postów: 84 10

    Wysłany: 15 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze zalezy od firmy z jakiej tes byl ja zawsze kupowalam takie same i to chyba byl blad bo przez te cienie za bardzo sie nakrecalam a potem wielkie rozczarowanie i bol... :(
    odpoczywaj Ruby i bedzie lepiej:)

    mnie tez pobolewa i nie wiem czy to z nerwow czy @? ale powinna sie pojawic dopiero 23.

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ