Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Dziewczyny poraz pierwszy prowadziłam skrupulatnie wykres... łącznie w objawami, lekami i temperaturą. Czy Wam też ten zasssss......any detektor przepełniał serce nadzieją na ciążę??? Jak zobaczyłam 80% a później 88% to poleciałam po testy! A dziś..? @...
    Przepłakałam cały poranek. na 3 dni po ślubie mój mąż już się pewnie zastanawia czy dobrze zrobił że się związał z taką panikarą. Zamiast siedzieć cicho to przeżywam, bo jakiś DETEKTOR CIĄŻY napawał mnie nadzieją na 88%... nosz kuźź...a.

    Pogoda pięknie odzwierciedla mój nastrój.

    Jeszcze nigdy nie byłam tak pewna ciązy jak w tym cyklu.....
    Pewnie nie pierwszy i nie ostatni razy...

    Witam Was - przepraszam, że tak pesymistycznie - po kilkudniowej przerwie.

    Miłego dnia!

    Ksosia! miałam to samo poprzedni cykl... i efekt tego taki, że w tym nie mierzę temp, wysypiam się i nie nastawiam na testy. Czekam tylko na @ cierpliwie, żeby znowu zawalczyć. Choć nadzieję sie pojawiają.
    Nie mówię już nic mojemu M, bo faktycznie ostatnio miałam taki zjazd emocjonalny, jak przyszła @-że swtierdziłam, zę jestem wariatką chyba! i zrujnuje nasz związek takim myśleniem.
    A Ksosia długo się staracie?

    missy83 lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 października 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wszystkiego dobrego z okazji ślubu :) samych dobroci i szczęścia :) :*

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    madzikk,Ejrene zapewne macie rację :) muszę się Was posłuchac kobitki
    ok wrzucam troszkę na luz

    a tak bay the way kupilam wczoraj kurtkę zimową :D wreszcie

    Ja pare dni przed tym zanim sie dowiedziałam ze jestem w ciąży tez kupiłam kurtkę na zimę a sobie w niej raczej nie pochodzę :) Tobie życzę tez bez sensu wydanych pieniędzy :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 11:21

    AgaL, madzikk, Edycik, missy83 lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Cześć ;)
    Ja się dla odmiany wypiszę z testowania, wczoraj zaczęły się plamienia ( noż ku**a w 8dpo!), więc nie mam złudzeń. Od rana szykuję sobie listę pytań i badań które chcę zrobić, bo te plamienia 3 dni przed i po @ to chyba jednak nie jest norma. To taki mój mechanizm obronny - planować, nie płakać :) Nawet się specjalnie nie przejęłam jak tempka rano potwierdziła moje obawy, jednak dobiła mnie wiadomość o koleżance z pracy, która jest w ciąży, choć dopiero co zaczęła się starać. Po pracy idę odreagować na basen :)
    Aguś czy mogłabyś mi przypomnieć swoje badania? Sprawdzę co z tego mam w pakiecie ;)

    Paryzetka też dziś idę na basen :D może się spotkamy ;) haha
    a masz rację, ja też teraz nastawiam się na @ i zaczynam badania.
    Wyśle Ci moją listę badań w wiadomości bo jest długa;)

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia samych pomyślności z okazji ślubu :):)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 14 października 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi a ja postanowiłam moje przeliczone temperatury wpisać tak jak były przed przeliczeniem i mi się owu o 2 dni przesunęła ;) Czyli jednak jestem w 7dpo. Fajny ten program, jak łatwo samą siebie oszukać. To co prawda nic nie zmienia, @ nadciąga, ale w następnym cyklu nic nie będę kombinować ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia powinnaś się cieszyć, że Mąż od razu po ślubie chce się starać, u mnie tak nie było, musiał dojrzeć;) zresztą razem tak ustaliliśmy, że pół roku dla siebie;)
    Więc ciesz się młodym małżeństwem, mężem, niech to będzie owoc miłości. Powodzenia Wam życzę:)

    Sama sobie co chwilę to przypominam....żeby nie zrobić z tego wspaniałego aktu systemu produkcji;)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka wysłałam - nie przeraź sie ilością ;)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 14 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ja tak na szybko, bo jesteśmy poza domem, u moich Rodziców, więc nie bardzo mam czas na nadrabianie ploteczek ;)
    Dziś wypada 14 dni po Pregnylu (10.000j). Na Pink Teście nic. Na Facelle - bladzioch (ale widoczny bez wydłubywania sobie oczu, Małż namierzył od razu ;) ).
    Jutro beta i zobaczymy czy jest szansa na cokolwiek, czy też to jakiś syf, albo pozostałości po leku (chociaż niby już nie powinno ich być).
    Na razie się nie cieszę, tylko patrzę chłodno i raczej z lekka stresuję jutrem. Staram się na razie dystansować.

    Edycik, Paryzetka83, luna91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 932

    Wysłany: 14 października 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartek trzymam kciuki za pozytywna betę ;)

    Bratek lubi tę wiadomość

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 14 października 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek to trzymam kciuki za pozytywne wieści :*

    atdc15nmjt4tk663.png
  • angella908 Autorytet
    Postów: 570 932

    Wysłany: 14 października 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli wykres jest podobny do poprzedniego to raczej nie ma na co liczyć?

    mhsvj44jxrsr3ijj.png82dol6d8wb8ewah0.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek chciałabym bardzo żebyś zapoczątkowała dobrą passę :)

    cinnamon cookie, Bratek lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 października 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek trzeba było test z Tesco kupić :) on by najlepiej pokazał :) ale skoro jutro beta to czekamy na wyniki :)

    AgaL, Bratek lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 października 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angella908 wrote:
    Dziewczyny jeśli wykres jest podobny do poprzedniego to raczej nie ma na co liczyć?
    Nie ma takiej reguły, wszystko jest możliwe :)

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 14 października 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bratek powodzenia :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 14 października 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku to mocne kciuki trzymam :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek co tam u Ciebie?:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 14 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku mocno trzymam za Ciebie kciuki!

    Aguś dzięki wielkie za listę, większość mam za darmo w pakiecie, a te co są poza pakietem to już zrobię jak ginekolog zadecyduje :) Na razie wiem o co pytać :)

    Angella myślę, że to nie ma znaczenia czy wykresy są podobne do siebie.

    Bratek lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 14 października 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Bratku mocno trzymam za Ciebie kciuki!

    Aguś dzięki wielkie za listę, większość mam za darmo w pakiecie, a te co są poza pakietem to już zrobię jak ginekolog zadecyduje :) Na razie wiem o co pytać :)

    Angella myślę, że to nie ma znaczenia czy wykresy są podobne do siebie.

    Zazdroszczę pakietu:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
‹‹ 432 433 434 435 436 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ