Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 15 października 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Zazdroszczę takich łez:) wspaniale!
    u mnie pewnie będą łzy...ale że znowu ta @ przyszła;)

    A z kad wiesz moze wszystkie bedziemy miały szczesliwe testowanie :)
    tego zycze wszystkim :)

    nick nieaktualny, Edycik, AgaL, Evanlyn lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    A z kad wiesz moze wszystkie bedziemy miały szczesliwe testowanie :)
    tego zycze wszystkim :)

    Bo my z AgaL nastawiamy się na @ wtedy milej się rozczarujemy

    Imię_Róży, Paryzetka83, Kamila ;), AgaL, madzikk, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 15 października 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ja się wstrzymam i pogratuluję po becie:-))

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 15 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratki!

    Majju trzymam mocno kciuki i podziwiam cierpliwość, ja bym testowała już daaawno ;) EDIT: dopatrzyłam się, że przecież testowałaś ;)

    Agatia tak trzymaj! Działanie na pewno nie zaszkodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 14:15

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 15 października 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Bo my z AgaL nastawiamy się na @ wtedy milej się rozczarujemy

    masz racje...ja tez czekałam :D ale teraz czekam na jutro na wynik badania :) :D
    Oby tylko ten ból jajników nie przyniósł nic złego!
    Miłego popołudnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 14:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 15 października 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Bo my z AgaL nastawiamy się na @ wtedy milej się rozczarujemy
    Katiusza...moja mama zawsze mi tak powtarza, w różnych sytuacjach;)
    chyba trzeba jej posłuchać;)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 15 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratuluje z calego serca:)

    Zajmij sie czyms przyjemnym zeby czas szybciej zlecial bo do jutra 'jajko zniesiesz' ;)

    AgaL, Kamila ;) lubią tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 15 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila gratuluje z całego serca!! :) mam nadzieję że u mnie też się uda za pierwszym razem :) uwielbiam dobre wieści :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:49

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 15 października 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling Kochana witam Cię, nie odpowiem, bo nie miałam tak. Może te kobietki co już w ciązy były cos powiedzą.
    Mnie jak zwykle (a jestem dzien lub dwa przed@) bolą bardzo piersi,pieką wręcz i w sumie tyle. Więc nie nastawiam się, że się udało.
    Życzę Ci spokoju, bo nerwy w żadnym przypadku nie są pomocne.
    A kiedy masz mieć @?

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:49

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 15 października 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki nie jestem w stanie was nadrobić :(. W weekend Zagladne na dłużej :). Trzymajcie sie ciepło i życzę Tym co są przed testowaniem ujrzenia dwóch kreseczek :)

    AgaL lubi tę wiadomość

    zem3i09kl173cczw.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 października 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk, super, że tak się Tobą ładnie zajęli!!!! Teraz byle do przodu :) MUSI być dobrze :-D


    Katiuszaa, luzik. Implantacja może być różna, brązowa i czerwona, albo i niewidoczna (tak piszą mundre internety przynajmniej :P ;) ). Więc na razie no stress, bo będziemy lać w tyłek ;)


    Kamila, kciuki za betę i ogromne gratulacje, rzecz jasna!!!!! :)

    nick nieaktualny, madzikk lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Katiuszaa, luzik. Implantacja może być różna, brązowa i czerwona, albo i niewidoczna (tak piszą mundre internety przynajmniej :P ;) ). Więc na razie no stress, bo będziemy lać w tyłek ;)
    Z taki podejściem zacznę się zaraz nakręcać i wtedy dopiero lanie od was dostanę.

    AgaL lubi tę wiadomość

  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 15 października 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja byłam 2 razy w ciąży, niestety jedna poroniona. Nie miałam plamień implantacyjnych. Ale moja kumpelka plamiła przy implantacjach brązowo-czerwonym śluzem. Spokojnie kaźda z nas jest inna i każda ciąża jest inna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto się czuje kijowo i się nudzi łapka w górę.... Strasznie mnie przytłacza czekanie na owulację. Tym samym nienawidzę liczyć... ciąglę odliczam... dni do urlopu, ślubu, podrózy, owulacji, testowania...

    Zaraz z nudów zacznę ćwiczyć z Chodakowską!

    cinnamon cookie, luna91, Evanlyn, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 15 października 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki u mnie test negatywny. Walczymy dalej :)

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 15 października 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam powiem, że czasem lepiej nie liczyć ;) ja gdyby nie wczorajsze USG to bym myślała, że jestem po owulce i czekałabym na @. A teraz wiem, że owu nie było i albo już nie będzie albo będzie i cykl się rozciągnie ;)
    W pierwszą ciążę zaszłam ma wczasach na wyjedździe 7 dniowym :) Przy drugiej kochaliśmy się co 2 dzień od końca okresu do 20 dc. Nic nie liczyłam, nie mierzyłam. A teraz pewnie zairnko niepokoju zostało zasiane i będę się martwić czy w nast3pnych cyklach owu wystąpi.

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 15 października 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a miałyście kiedyś cykl bezowulacyjny, który spowodował wydłużenie się cyklu? Kojarzę, że któraś z Was kiedyś pisała, że te bezowulacyjne są dłuższe więc może dlatego @ mi się spóźnia. Zawsze przychodziła regularnie.

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 15 października 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju walczymy dalej!
    Kamila gratuluję :) czekamy na wyniki bety :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 448 449 450 451 452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ