Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek Kochana wspieram modlitwą:*

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 16 października 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wyrazy współczucia.
    Dziewczyny podobno kobieta przy zwierzaku wyluzowuje, ma mniejszy stres :) My od zawsze chcieliśmy psa i po poronieniu wzieliśmy psiaka. I niebawem byłam w ciąży.
    Jeżeli planujecie psiaka lub kociaka to nie kupujcie tylko adoptujcie !!! Ja mam psiaka z fundacji :)

    luna91 lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    U mnie też była taka sytuacja i rozmowa dość nieprzyjemna, ale niezwykle spokojna i rzeczowa i to akurat było przerażające, bo my się zazwyczaj ostro kłócimy ;) Wspólnie wypracoealiśmy nowy front starań zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale kobiece hormony i nasze frustracje, że się nie udaje mogą zrujnować związek, trzeba więc pielęgnować uczucie i naszych facetów ;)

    Paryzetka święte słowa, trzeba dbać o związek, w końcu to z miłości ma powstać nowe życie:)
    Też staram się zmienić moje podejście i nie zapominań, że kocham tego człowieka i chce mieć z nim dziecko, ale nie za cenę zrujnowania związku.

    missy83, cinnamon cookie, Paryzetka83 lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatia wrote:
    Mundek wyrazy współczucia.
    Dziewczyny podobno kobieta przy zwierzaku wyluzowuje, ma mniejszy stres :) My od zawsze chcieliśmy psa i po poronieniu wzieliśmy psiaka. I niebawem byłam w ciąży.
    Jeżeli planujecie psiaka lub kociaka to nie kupujcie tylko adoptujcie !!! Ja mam psiaka z fundacji :)

    My mamy kotka (zdjęcie w moim nicku:) od maja i kochamy go nad życie.
    To taka ciepłe, czułe stworzonko:)

    luna91 lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Smacznej kawki Sisterko:)
    I wzajemnie! ;) ale dupna pogoda :/

    AgaL lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 16 października 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL słodki jest Wasz kociaczek :) ja jestem psiarą, ale kotu krzywdy zrobić nie dam :)

    AgaL, missy83 lubią tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 09:24

    AgaL lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju ja też już myślę nad pieskiem lub kotkiem :P
    Carolq polecam herbatę ze startym korzeniem imbiru :) rozgrzewa, działa przeciwzapalnie i dodatkowo pomaga kobietom w ciąży przy mdłościach :)

    madzikk, AgaL, Edycik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 16 października 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundku kochany kondolencje. Wspieram modlitwa

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikk a u Ciebie @ przyszła?:) bo widzę że masz termin tak jak ja i Paryzetka

    madzikk lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam Maltańczyka :) dostałam ja z pierścionkiem zaręczynowym jako pudełeczko :) to jest nasza perełka . Teraz jak jestem w ciąży czuje ze cos jest nie tak zawsze spała nad głowami teraz tylko wtula sie pod mój brzuch i cały czas mnie pilnuje . Nie wyobrażam sobie bez niej życia . Zawsze pociesza jak byłam załamana ze dostawałam @ ona sie wtulała i próbowała mnie czymś zając aby ja poganiać aby sie z nią pobawić , a to zabierała kapcie a to skarpety ściągała z suszarki a to papier kradła z łazienki aby mnie tylko zając :) niestety od jakiegoś tygodnia troszeczkę mi śmierdzi , a to pies z włosami nie lnieje, nigdy nikt nie mówił ze cos czuje ... Chyba przez ciąże po prostu jestem tak wyczulona . Mam nadzieje ze mi przejdzie

    missy83, Kamila ;) lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolq wrote:
    Ja mam Maltańczyka :) dostałam ja z pierścionkiem zaręczynowym jako pudełeczko :) to jest nasza perełka . Teraz jak jestem w ciąży czuje ze cos jest nie tak zawsze spała nad głowami teraz tylko wtula sie pod mój brzuch i cały czas mnie pilnuje . Nie wyobrażam sobie bez niej życia . Zawsze pociesza jak byłam załamana ze dostawałam @ ona sie wtulała i próbowała mnie czymś zając aby ja poganiać aby sie z nią pobawić , a to zabierała kapcie a to skarpety ściągała z suszarki a to papier kradła z łazienki aby mnie tylko zając :) niestety od jakiegoś tygodnia troszeczkę mi śmierdzi , a to pies z włosami nie lnieje, nigdy nikt nie mówił ze cos czuje ... Chyba przez ciąże po prostu jestem tak wyczulona . Mam nadzieje ze mi przejdzie

    Carolq kochana psinka:) ja też liczę na mojego Williama, że mnie pocieszy jak @ nadejdzie:)

    missy83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 09:24

    AgaL lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    Hej wczoraj wieczorem umarl tato mojego meza bede wdzieczna za kazda zdrowaske w jego intencji
    Mundek wspieram modlitwą.

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 09:25

    nick nieaktualny, AgaL, luna91 lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 16 października 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy widzę, że zaczęłaś nowy cykl! Powodzonka i dużo pozytywnej energii:)

    missy83 lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 09:25

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 16 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy i my właśnie tak samo, zamierzamy wziąć psa do pilnowania domu, najlepiej owczarka niemieckiego bo mój Mąż uwielbia :) a dla mnie każdy psiak jest na swój sposób super więc może być taki jaki Jemu się marzy :)
    Któraś pisała o psach z fundacji, gdzie to jest i na czym dokładnie to polega? Chodzi po prostu o schronisko?

    missy83 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 16 października 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Zwierzaki są kochane :)
    Mialam kiedys psa ale przez moja alergie (czasy dzieciństwa) rodzice podjęli ciezka decyzje o uśpieniu.
    Jakis czas temu zdechła nam kotka po mojej wyprowadzce została z mama :) Wspaniała kocica Ale spadła z balkonu. Uwierzycie badz nie ale spadła z 9 pietra po 12 godz dopiero jak znalazł brat. Zabrałam ja do prywatnej kliniki, walczyla dzielnie! Do dzis pamietaj jej spojrzenie jak trzymalam ja na usg i rtg. Oczywiście po kilku godzinach zdechla.
    Zazdorszcze wam ze macie zwierzaki! Mnie maz nie chce sprezentować zwierzaka poniewaz za bardzo sie przywiązuje. Powiedzial ze nie mogl by wiecej patrzec jak cierpie. W prawdzie ma racje, no ale...i tak bym chciala.

    Jak wasze dzisiejsze samopoczucie?

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 października 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 09:25

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
‹‹ 456 457 458 459 460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ