X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Liluś27 Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 17 lipca 2015, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekajaca Mama ja sobie aplikowalam progesteron bardzo dlugo, praktycznie od zagniezdzenia zarodka az do 10/11 tyg. 3x dziennie. I faktycznie potem trohe lezalam :) uwazaj jak bedziesz aplikowac luteine, bo latwo o skaleczenie.

    dqpranli960fzv6r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie :)

    To mój pierwszy post. Mam nadzieję, że miejsce na niego odpowiednie.

  • A-nisia Autorytet
    Postów: 341 186

    Wysłany: 17 lipca 2015, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo matko! trzy strony do nadrobienia :)!! a jak dziś pójde na dyżur i wróce jutro plus pewnie jakies odsypianko to całą forumową ksiażke chyba bede musiała przeczytac :);)

    witam wszystkie nowy dziewczyny!!!

    ruda przykro mi bardzo :( mój wykres za 3 dni stanie sie szary. a mój nastrój jest szary odkąd dostałam @ czyli 9 dzien i jakoś sie nie poprawia chociaz z natury nie jestem smutasem.
    I jeszcze wczoraj wyszło ze w czasie potencjalnych dni płodnych mój mąż wyjezdza służbowo wiec pewnie kolejny miesiąc na straty :(

    no nic uciekam do pracy! dziś piątek, piąteczek i zazraz weekendzic :) (no prawie dla wszystkich zaraz ja jeszcze musze przezyc dyżur :P)

    ex2banlianb8bcf2.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 17 lipca 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło kurka wodna tyle postów :) Witam wszystkie nowe, starające się :)

    Błękitna cieszę się, że wszystko w porządku:) jak widzisz dużo zależy od lekarza...

    Ja mam dziś 4 dzień mierzenia temp. i ta ciągle spada... zobaczę co będzie dalej :)
    Jezuuu do dni płodnych zostały mi jeszcze 2 tyg!

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 17 lipca 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Witam Was wszystkie :)

    To mój pierwszy post. Mam nadzieję, że miejsce na niego odpowiednie.

    Bardzo dobrze :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 17 lipca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blekitna, bardzo ciesze sie ze udalo sie z tym zwolnieniem:) fajnie tez ze zrobil ci usg:) ja sie wobec tego zastanawiam czy we wlasnym zakresie nie zrobic bety, bo lekarz tego nie zlecil, robilam ostatnio w poniedzialek a u niego bylam we wtorek. Mowil ze narazie szkoda kasy bla bla bla
    Wiedzialabym czy przyrost jest, ale jesli nie to znowu bedzie stres... Eh...

  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 17 lipca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby daj znac jak po tescie!:)
    Witam wszystkie nowe przyszle mam nadzieje mamy;)

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 17 lipca 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda69742 wrote:
    Zostawić was na cały dzień i tyle czytania ;-) fajnie że tak się rozkręca :-)
    Witam nowe dziewczyny i mocno wspieram i przytulam ;-)
    Blekitna dobrze że poszlas do innego gin. I razem z rudzialka i hania macie zakaz martwienia się i stosowania ;-)
    Nusia ja dziś pierwsze plamienia dostalam i zaraz @się pewnie rozkeci :-( No i mam mega dola ;-(
    U mnie też się zaczęło od nowa. Witaj @:/ ble. nic mi sie nie chce. tylko nerwica mnie zalewa. zaczeło sie juz w nocy. mam nadzieje, że jak @ sie rozkręci na dobre to trochę mi napięcie opadnie, bo zbzikuję. dawno nie miałam takiej "jazdy". Może to dlatego, że w tym cyklu nie poszło tak, jak to sobie wymyśliłam;) och, mijaj, mijaj @, przybywajcie dni płodne...
    Buziaki dla wszystkich zdołowanych, pozdrowionka baaardzo cieplutkie dla wszystkich mamusiek:)

    witajcie, nowe koleżanki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2015, 08:31

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    U mnie też się zaczęło od nowa. Witaj @:/ ble. nic mi sie nie chce. tylko nerwica mnie zalewa. zaczeło sie juz w nocy. mam nadzieje, że jak @ sie rozkręci na dobre to trochę mi napięcie opadnie, bo zbzikuję. dawno nie miałam takiej "jazdy". Może to dlatego, że w tym cyklu nie poszło tak, jak to sobie wymyśliłam;) och, mijaj, mijaj @, przybywajcie dni płodne...
    Buziaki dla wszystkich zdołowanych, pozdrowionka baaardzo cieplutkie dla wszystkich mamusiek:)

    witajcie, nowe koleżanki:)

    Ja teraz też wyjątkowo ciężko zniosłam @ :/ Strasznie mnie bolał brzuch przez niemal cały @, było mi nie dobrze i słabo i chodziłam na jednym wielkim wnerwie. Ale już się @ kończy i nastrój mi się uspokoił :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny.
    Czy któras z Was miała taka sytuacje.Otóż juz 2 cykl staramy sie o drugie dziecko i byłam pewna ze sie uda.okres spóźnil sie 3 dni i sie pojawił niestety(cykle mam 28dniowe) .ale gdy sie pojawil był przez pierwsze dwa dni średnio nasilony a potem juz lekki a zawsze mam dość nasilone i troche mnie zdziwiło i trwaja do 7dni a teraz przy 3 dniu juz lekki był...
    Testy robiłam dzien przed planowana @ czyli 7lipca i 9 lipca ale oba były negatywne..
    objawów jak narazie nie widze u siebie.ale przy @ zawsze dosc mocno bolał mnie brzuch ze bez tabletek sie nie obyło a teraz tak trosze bolało.a tydzien przed @ czułam mocne rozpieranie od podbrzusza w strone nog..
    Pozdrawiam Was:))

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liluś27 wrote:
    Czekajaca Mama ja sobie aplikowalam progesteron bardzo dlugo, praktycznie od zagniezdzenia zarodka az do 10/11 tyg. 3x dziennie. I faktycznie potem trohe lezalam :) uwazaj jak bedziesz aplikowac luteine, bo latwo o skaleczenie.

    Kochana dziękuję za wskazówki :)
    Wczoraj jakoś poszło ;) Zobaczymy jak będzie dalej.
    W tym cyklu to i tak nie liczę na ciąże, bo jakoś nie wpasowaliśmy się z serduchowaniem, a do tego endometrium było mikro, więc nie ma co się łudzić.
    Trzeba czekać na kolejny cykl ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 17 lipca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    hej Dziewczyny.
    Czy któras z Was miała taka sytuacje.Otóż juz 2 cykl staramy sie o drugie dziecko i byłam pewna ze sie uda.okres spóźnil sie 3 dni i sie pojawił niestety(cykle mam 28dniowe) .ale gdy sie pojawil był przez pierwsze dwa dni średnio nasilony a potem juz lekki a zawsze mam dość nasilone i troche mnie zdziwiło i trwaja do 7dni a teraz przy 3 dniu juz lekki był...
    Testy robiłam dzien przed planowana @ czyli 7lipca i 9 lipca ale oba były negatywne..
    objawów jak narazie nie widze u siebie.ale przy @ zawsze dosc mocno bolał mnie brzuch ze bez tabletek sie nie obyło a teraz tak trosze bolało.a tydzien przed @ czułam mocne rozpieranie od podbrzusza w strone nog..
    Pozdrawiam Was:))

    Jeżeli chcesz mieć pewność to najlepiej skocz na betę - po co się stresować i zastanawiać się co jest grane ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ale sie rozpisalyscie :-)
    Witam nowe panie, jeszcze raz gratuluje zaciazonym i sciskam mocno te musze jeszcze troszke poczekac :-*
    Bylam dzis u lekarza rodzinnego, wyzalilam sie z wszystkich obaw i bolaczek i o niebo mi lepiej :-) Pani doktor pobrala mi krew co by sprawdzic czy wszykie hormony dzialaja jak trzeba i pocieszyla ze nie mam sie co martwic moim wiekiem, bo granica starania sie o dziecko bardzo sie teraz przesunela ona sama ma 33 lata i jeszcze nie ma dzieci wiec ja tez nie mam sie co matrwic. No i w poniedzialek zadzwoni z wynikami jak wszystko bedzie ok da mi Clo, powiedzialam ze z pomoca Clo szanse na zajscie w ciaze zwiekszaja sie nawet o 40%! Prawda to?

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czytałam na forach ze zalecane jest picie duzo wody w dni plodne i najlepiej nie przesadzac ze sportem.do tego brac kwas foliowy i wit c.i nawet zalecaja sprobowac serduszkowac w @ bo u niektórych osob tylko wtedy dochodzi do zaplodnienia:))

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    hej Dziewczyny.
    Czy któras z Was miała taka sytuacje.Otóż juz 2 cykl staramy sie o drugie dziecko i byłam pewna ze sie uda.okres spóźnil sie 3 dni i sie pojawił niestety(cykle mam 28dniowe) .ale gdy sie pojawil był przez pierwsze dwa dni średnio nasilony a potem juz lekki a zawsze mam dość nasilone i troche mnie zdziwiło i trwaja do 7dni a teraz przy 3 dniu juz lekki był...
    Testy robiłam dzien przed planowana @ czyli 7lipca i 9 lipca ale oba były negatywne..
    objawów jak narazie nie widze u siebie.ale przy @ zawsze dosc mocno bolał mnie brzuch ze bez tabletek sie nie obyło a teraz tak trosze bolało.a tydzien przed @ czułam mocne rozpieranie od podbrzusza w strone nog..
    Pozdrawiam Was:))

    Ja mialam podobnie przez ostatnie 2 cykle i wyczytalam ze to mogly byc cykle bezowulacyjne

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    hej Dziewczyny.
    Czy któras z Was miała taka sytuacje.Otóż juz 2 cykl staramy sie o drugie dziecko i byłam pewna ze sie uda.okres spóźnil sie 3 dni i sie pojawił niestety(cykle mam 28dniowe) .ale gdy sie pojawil był przez pierwsze dwa dni średnio nasilony a potem juz lekki a zawsze mam dość nasilone i troche mnie zdziwiło i trwaja do 7dni a teraz przy 3 dniu juz lekki był...
    Testy robiłam dzien przed planowana @ czyli 7lipca i 9 lipca ale oba były negatywne..
    objawów jak narazie nie widze u siebie.ale przy @ zawsze dosc mocno bolał mnie brzuch ze bez tabletek sie nie obyło a teraz tak trosze bolało.a tydzien przed @ czułam mocne rozpieranie od podbrzusza w strone nog..
    Pozdrawiam Was:))

    Tak jak koleżanka powyżej ... nie chcę odbierać Ci nadziei ale tak czasami właśnie się dzieje...

    Ja w maju miałam podobną sytuację, okres spóźniał mi się tydzień (co się nie zdarza w ogóle) a i sam @ miałam łagodny jak nigdy... za to teraz chyba miałam z nawiązką :/

    Zrób może test za 3 dni i jak wyjdzie negatywny to raczej nic z tego :( albo na szybko bete zrobić jeśli masz gdzie

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny:)
    No moj poprzedni @ byl z mega nawiazka .Niektorzy mowia ze "robie dzieci" jest łatwe ale w rzeczywistosci jest troche gorzej.
    Z pierwszym dzieckiem poszlo o wiele łatwiej i porod naturalny ale z drugim chyba tak szybko nie wyjdzie ..

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cykl bezowulacyjny da sie jakos zauwazyc np po objawach?

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie problem w tym nie da sie zauwazyc, moga byc objawy owulacji, sluz, bolace jajniki itd a do owulacji moze nie dojsc, jedynie usg moze potwierdzic ze pecherzyk pekl. Ale wlasnie ponoc bezowulacyjny jest zwykle dluzszym cyklem i @ lagodniej sie przechodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2015, 10:54

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 17 lipca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A np jesli mialam ten cykl bezowulacyjny to kolejny powinien byc juz normalny?? Pierwsxy raz takie cos mialam..

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ