Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 19 października 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, temat dość specjalistyczny "Sterowanie zbiorem owoców jagodowych w uprawach pod osłonami"
    Jestem ogrodniko-rolnikiem :)

    Ejrene, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 19 października 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Hehe, temat dość specjalistyczny "Sterowanie zbiorem owoców jagodowych w uprawach pod osłonami"
    Jestem ogrodniko-rolnikiem :)

    Hehe interesujące ;) ale z wykształcenia? Czy praktykującym też ? :)

    atdc15nmjt4tk663.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 19 października 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I z wykształcenia i z zamiłowania i pracuję w tej branży. Mogę śmiało powiedzieć, że robię to co lubię i spełniam się w swojej pracy. No i tak jak na prawdziwego ogrodnika przystało często przesadzam :)

    cinnamon cookie, AgaL, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 19 października 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super w takim razie :) robić to co się lubi. Mi temat rolnictwa nie jest obcy ale ogrodnictwa już tak :)

    atdc15nmjt4tk663.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Dziewczyny małż zaopatrzył mnie w 3 testy pepino i tylko trzęsienie ziemi powstrzyma mnie jutro przed zrobieniem jednego z nich :D no ale ten będzie tak treningowo , następny przewiduję na czwartek jak co :P
    Czyste szaleństwo :D nawet mąż już wyczuł Twoją cionszę :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 19 października 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Czyste szaleństwo :D nawet mąż już wyczuł Twoją cionszę :D

    W końcu sam w tym maczał palce :) Mój też lepiej niż ja wiedział, że ciąży ni ma i mam czekać na @. A jak go dziś poinformaowałam, że przyszła @ to migusiem obliczył i do mnie z tekstem: "To OWU będziesz miała w okolicach Święta Zmarłych, tak?" Już taki sekspert z niego :)

    cinnamon cookie, Paryzetka83, madzikk, Bratek, nick nieaktualny, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 19 października 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    W końcu sam w tym maczał palce :) Mój też lepiej niż ja wiedział, że ciąży ni ma i mam czekać na @. A jak go dziś poinformaowałam, że przyszła @ to migusiem obliczył i do mnie z tekstem: "To OWU będziesz miała w okolicach Święta Zmarłych, tak?" Już taki sekspert z niego :)
    Dobry jest!!! :D

    AgaL, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 19 października 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    W końcu sam w tym maczał palce :) Mój też lepiej niż ja wiedział, że ciąży ni ma i mam czekać na @. A jak go dziś poinformaowałam, że przyszła @ to migusiem obliczył i do mnie z tekstem: "To OWU będziesz miała w okolicach Święta Zmarłych, tak?" Już taki sekspert z niego :)

    No,no pogratulować że tak męża wyedukowałaś :) mój sobie by z tym nie poradził ;)

    AgaL, Edycik lubią tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 19 października 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    W końcu sam w tym maczał palce :) Mój też lepiej niż ja wiedział, że ciąży ni ma i mam czekać na @. A jak go dziś poinformaowałam, że przyszła @ to migusiem obliczył i do mnie z tekstem: "To OWU będziesz miała w okolicach Święta Zmarłych, tak?" Już taki sekspert z niego :)
    To podobnie do mnie z owu ;) Dobrze, że to weekend ;)

    AgaL lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majju to wspaniale, realizujesz się, już wiem kogo będę męczyć jak coś na wiosnę będę sadzić ;) ja się kompletnie nie znam, a w zeszłym roku zmieniliśmy mieszkanie na takie z ogródkiem małym i zrobiłam sobie mały warzywniak :P a w przyszłym chciałabym dynie pod płotem posadzić i pomidorki :D ale nie wiem jak się za to zabrać bo mam dwie lewe do roślin :D

    z tym mężem kochane to żadne jego wyczucie to, że mnie zaopatrzył to nie znaczy że sama mu nie kazałam tego kupić :D żadne przeczucia:P

    Paryzetka chyba mam pierwszy objaw!!! znaczy drugi zaraz po gardle, to strasznie mnie m wkurza, nic mi nie zrobił, a mnie irytuje :D

    Aga chyba nadgodziny na tym różańcu klepie....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2015, 21:48

    AgaL lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 19 października 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    W końcu sam w tym maczał palce :) Mój też lepiej niż ja wiedział, że ciąży ni ma i mam czekać na @. A jak go dziś poinformaowałam, że przyszła @ to migusiem obliczył i do mnie z tekstem: "To OWU będziesz miała w okolicach Święta Zmarłych, tak?" Już taki sekspert z niego :)

    Majjuu ja też w okolicach Święta Zmarłych będę się starać ;)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 19 października 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Aga chyba nadgodziny na tym różańcu klepie....[/QUOTE]


    :D :D :D dobrnęłam do ostatniej strony...a tu taki tekst....normalnie się popłakałam ze śmiechu!:D
    a dziwisz się że nadgodziny klepię? to co ja tu wyczytałam, co nawypisywałyście za moją nieobecność...to nic tylko modlić się za Was i worki orzechów włoskich wysyłać :P

    żarcik taki ;)

    Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 19 października 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Majju to wspaniale, realizujesz się, już wiem kogo będę męczyć jak coś na wiosnę będę sadzić ;) ja się kompletnie nie znam, a w zeszłym roku zmieniliśmy mieszkanie na takie z ogródkiem małym i zrobiłam sobie mały warzywniak :P a w przyszłym chciałabym dynie pod płotem posadzić i pomidorki :D ale nie wiem jak się za to zabrać bo mam dwie lewe do roślin :D

    z tym mężem kochane to żadne jego wyczucie to, że mnie zaopatrzył to nie znaczy że sama mu nie kazałam tego kupić :D żadne przeczucia:P

    Paryzetka chyba mam pierwszy objaw!!! znaczy drugi zaraz po gardle, to strasznie mnie m wkurza, nic mi nie zrobił, a mnie irytuje :D

    Aga chyba nadgodziny na tym różańcu klepie....
    Może Cię wkurza, BO nic nie zrobił?
    Testy Ci kupił a Ty jak się odpłacasz ;)
    Aguś ja starania rozpoczynam już dziś, nie będę tyle czekać ;)

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Aga chyba nadgodziny na tym różańcu klepie....


    :D :D :D dobrnęłam do ostatniej strony...a tu taki tekst....normalnie się popłakałam ze śmiechu!:D
    a dziwisz się że nadgodziny klepię? to co ja tu wyczytałam, co nawypisywałyście za moją nieobecność...to nic tylko modlić się za Was i worki orzechów włoskich wysyłać :P

    żarcik taki ;)[/QUOTE]


    haha dobre, zabiłaś mnie moją bronią orzechową :D

    AgaL lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 19 października 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym Edycik słyszałam, że Wszystkie się we Wrocławiu spotykamy :D
    hahaha

    Edycik lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    Może Cię wkurza, BO nic nie zrobił?
    Testy Ci kupił a Ty jak się odpłacasz ;)
    Aguś ja starania rozpoczynam już dziś, nie będę tyle czekać ;)


    bo mi ryżu nie ugotował tylko sobie :P

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 19 października 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka nie próżnuje;)
    ja zacznę staranka jak @ ucieknie....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 19 października 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podły! Tak się kobiecie w cionszy nie robi!
    A ja nie próżnuję, bo na razie całą winę za niepowodzenia zrzucam na brak wystarczającej ilości <3
    Poza tym u mnie już w zasadzie po @

    Bratek lubi tę wiadomość

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 19 października 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja dziś pełen relaks, staram się nie myśleć i nie stresować się badaniami jutrzejszymi;) Cieszę się, że załatwię to przed południem i mam wolny dzień:)
    Także zmykam, muszę się wyspać.
    Dobrej nocy :*

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 19 października 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Dziewczynki ja dziś pełen relaks, staram się nie myśleć i nie stresować się badaniami jutrzejszymi;) Cieszę się, że załatwię to przed południem i mam wolny dzień:)
    Także zmykam, muszę się wyspać.
    Dobrej nocy :*
    DJa też się kładę, dobranoc :)

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
‹‹ 511 512 513 514 515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ