Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 października 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Cynamonku nakręciłam się bo mi bladziochy wychodziły na pink testach i life z superpharmy, łącznie cztery, więc myślałam że to już, w 12 dpo. Ale już w 14 dpo nic nie wyszło, zrobiłam bete i była ok 4, także coś sie zaczęło i nie zaskoczyło. Mam nadzieję, że następnym razem zaskoczy już na dobre:-)
    Rozumiem... Czyli coś było, to dobrze wróży :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 października 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Kochana a może zrób bete to bedziesz miala pewnosc?
    Prima, betę zrobię jeśli wyjdzie mi pozytywny test, wcześniej nie widzę sensu :) Tobie też to polecam :)

    AgaL, nick nieaktualny, Ejrene, Paryzetka83, Jasminowa, Bratek, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złamałam się, miałam od dzisiaj nie jeść słodyczy i zjadłam Nesquick snack do kawy właśnie :( a może to już cionsza?

    madzikk lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Prima, betę zrobię jeśli wyjdzie mi pozytywny test, wcześniej nie widzę sensu :) Tobie też to polecam :)
    W sumie racja. Kiedy zrobisz test?

  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 21 października 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Złamałam się, miałam od dzisiaj nie jeść słodyczy i zjadłam Nesquick snack do kawy właśnie :( a może to już cionsza?
    Kochana jeśli zaraz potem poczerwieniały Ci uszy i jeszcze złamał się paznokieć to na pewno cionsza! Leć na betę! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 11:44

    AgaL, cinnamon cookie, nick nieaktualny, Edycik, Karolina_karolina, Paryzetka83, Jasminowa, madzikk, nick nieaktualny, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 21 października 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikk wrote:
    Oj Cynamonku, cos mi sie wydaje ze rozbijesz nasze zielone pudelko pazdziernikowe ;) Te twoje plamienie bardzo podejrzane. Czekam niecierpliwie na wynik testu.

    A tak z innej beczki, w weekend zmieniamy czas. Czy nie bedzie problemu z mierzeniem, bo juz jedna godzina roznicy to normalnie kuleczko nie jest zamalowane. Ja w tym cyklu wstaje 30 min pozniej zeby od przyszlego tygodnia wstawac o czasie i miec 30min roznicy.

    Mi tam nie przeszkadza zmiana czsu bo ja mierzę a potem jeszcze idę spać ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 21 października 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie zawitala @ tak jsk sie spodziewalam przyszla jak w zegarku... No coz zaczynam od nowa

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek witaj w gronie nowych cykli, głowa do góry, walczymy dalej :*:*

    Mundek, nick nieaktualny, Bratek lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 października 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek łopata Ci potrzebna do zakopania dołka? Katiusza chyba taką posiada :) jak nie to super, trzeba działać dalej :) masz plan na nowy cykl? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 11:50

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mundek wrote:
    A u mnie zawitala @ tak jsk sie spodziewalam przyszla jak w zegarku... No coz zaczynam od nowa

    :( ale idziemy dalej do przodu...jakby co to łopata u Edycik ale jak tylko zakopie doła to ci ją podeśle...głowa do góry... :*

    Dziewczyny uwijajcie się z tą łopatą bo na dniach @ u mnie więc może mi być na chwilę też potrzebna ;) zaczynam się czuć jak w cionszy czyli jak co miesiąc więc wiem jak się ten cykl skończy:)
    P.S nie musicie mnie pocieszać to jeszcze nie ten czas :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 21 października 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łopata jeszcze u mnie poleży naprawdę przyda się....coś jakoś ciężko mi

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik.....jutro będzie lepiej, wiem że tak się tylko mówi....ale tak było też u mnie:*

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 21 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    Kamila- na razie pierwsza październikowa ciąża jest Twoja : ) kolejnej jeszcze nie mamy

    ...juz nie długo będzie wysyp podwójnych kresek :)

    nick nieaktualny, Jasminowa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 października 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik :( nie smuć się... Robienie bety tak wcześnie nie wróży nic dobrego, przecież sama o tym wiesz! Moja Szwagierka mówi, że u niej dziewczyny na forum nie robiły bety wcześniej niż 14dpo! Bo nie było sensu :/ Także nawet jeśli coś się zadziało to mogło nie pokazać! A jeśli nie to działamy dalej :* głowa do góry Kochana :*

    Edycik lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 21 października 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uważam, że robienie bety wcześniej niż 14 dpo nie ma sensu, bo zagnieżdżanie trwa, a żadna z nas nie wie ile.

    AgaL, cinnamon cookie, nick nieaktualny, majju, nick nieaktualny, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Mundek Autorytet
    Postów: 341 307

    Wysłany: 21 października 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolek byl wczoraj ale maz mi pomogl go szybko zakopac tskze jest ok dzieki dziewczyny :)

    cinnamon cookie, AgaL, Edycik, majju, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    Mundek 26 lat z endometriozą
    cykl 8
    termin @ okolo 11.01.2016
    długość cyklu ok 28dni
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 21 października 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś,Cinnamonku dziekuję :* kochane jesteście

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Aguś,Cinnamonku dziekuję :* kochane jesteście
    Nie ma za co! Od tego nas masz! :) :*

    Edycik, nick nieaktualny, AgaL, Kamila ;), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 21 października 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra już nie smęcę :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 21 października 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Cynamonku nakręciłam się bo mi bladziochy wychodziły na pink testach i life z superpharmy, łącznie cztery, więc myślałam że to już, w 12 dpo. Ale już w 14 dpo nic nie wyszło, zrobiłam bete i była ok 4, także coś sie zaczęło i nie zaskoczyło. Mam nadzieję, że następnym razem zaskoczy już na dobre:-)

    Imię Róży- coś się zadziało na pewno, beta ok 4 też o tym świadczy. Zaskoczy, zaskoczy następnym razem, w końcu musi ; )

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
‹‹ 533 534 535 536 537 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ