Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Dobra oficjalnie możecie zaprowadzać mnie do psychiatryka. Już się pogodziłam z małą betą i oczekiwaniem na @ aż dziś przeczytałam wpis chyba cinnamon cookie że beta mogła być za wcześnie (wiem że to było do Edycik) i zaczełam szukać potwierdzenia w necie. Daleko nie było bo na fioletowej ale znalazłam
    Nadzieje wróciły ;) Edycik u Ciebie też są szanse ;)

    Ech Katiuszaaa ja dziś nawet miałam myśl, jak ktoraś tu z Dziewczyn napisała, że jej kuzynka miała okres normalny i była w ciąży, że może ja tak mam:P

    nick nieaktualny, Jasminowa lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w sumie u Ciebie póki @ brak.... nadzieja jest pewnie:)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 października 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga to nie jeden, nie dwa i nie pięć takich przypadków :P niektóre po 3 miesiące mają jeszcze @... Dziwne, ale prawdziwe :)

    AgaL lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Aga to nie jeden, nie dwa i nie pięć takich przypadków :P niektóre po 3 miesiące mają jeszcze @... Dziwne, ale prawdziwe :)
    Aga leć po testa chodź beta może być ciągle za mała

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach i będę w rossmannie zaraz po pracy i pewnie razem z owulacyjnymi do koszyka trafi jakiś ciążowy:D hahha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 21 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha w taki razie jak by nie patrzeć to nasze słynne powiedzenie " puki nie ma @ jest nadzieja" też nie do końca się sprawdza :D bo i przy @ ciąża potrafi być

    A gdzie oprócz Tesco można jeszcze te o czułości 10 kupić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 15:55

    AgaL, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO wszystkie jesteśmy w "cionszy" jak to Ruby mówi:D

    cinnamon cookie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, Największe Gaduły We Wszechświecie :P

    AgaL - prawda, że te 2,5 cm są wzruszające? Tu już nie trzeba żadnego mikroskopu, ani lupy. To już kawał ludzia jest ;)

    Mundek - szkoda :(((((

    missy83, może przydałaby Ci się jakaś rozmowa z psychologiem? To zrozumiałe reakcje, być może też stan lekko depresyjny. Po co się męczyć i narkęcać? No i życzę znalezienia pracy chociaż na 1/4 etatu. Na pewno dasz radę! :-*

    Edycik - oczywiście, że łopata będzie... Nie za złudzenia, tylko za betę 7dpo. ŁUP!!!! (zabolało? :P Mam nadzieję! B-) ;) :-* ).
    A termometr fajnie mieć. Na allegro chyba ze 14zł kosztuje ;)

    cinnamon_, to kup ciążowy!!! kuuuuuup B-)
    A od czego może być bladzioch na owulkowym - nie wiem. Dwa cykle temu robiłam równolegle ciążowe i owulkowe. I po prostu wychodziły bladziochy pod koniec cyklu, ale nie mam pojęcia, dlaczego.

    Sanderrra, witaj :)

    katiuszaa, mogę na Karaibach, no problem :)))))
    Chociaż przyznam, że seksienie się lepiej wychodzi nam zimą... Przypomniejcie sobie, jak to bywało u niejednej z Was, jak mieliśmy szczyt upałów.... Na Karaibach też chyba za zimno nie jest? ;)
    P.S. Taaaaak, ten wpis na fioletowej o becie też parę dni temu widziałam ;)
    Taka prawda, że dopóki nie ma @, to każda ma gdzieś w głebi duszy nadzieję, że jeszcze coś zaskoczy :) Testowałam do samej @, żeby zobaczyć czy nie zacznie się jednak coś wybarwiać, skoro te doorne Facelle okazały się tak nieziemsko czułe ;) Ale cały czas miałam schizę czy słusznie odstawiłam progesteron i chciałam w razie czego szybko działać.


    Niech ktoś powie ten mojej doornej opryszczce, że jej nie lubię!!!!! ;/ Przez tyle miesięcy miałam spokój, a tutaj ledwo jedną doleczyłam i po kilku dniach mam już nową. No nic, trzeba ją będzie wybić Heviranem - a już się cieszyłam, że od jakiegoś czasu nie musiałam się nim truć :(
    Niby staram się ostatnio wzmacniać odporność... ale mój wirus chyba w ogóle tego nie rejestruje.... ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 16:00

    AgaL, Jasminowa, missy83 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 21 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    TO wszystkie jesteśmy w "cionszy" jak to Ruby mówi:D

    Ja już zaczynam mieć pierwsze objawy :D i wcale nie przeszkadza to że jestem dopiero 4 dni po ovu :p

    Chyba nie wyczymam i pójdę na betę :D

    AgaL, cinnamon cookie, Jasminowa, Paryzetka83, nick nieaktualny, Kjopa3 lubią tę wiadomość

    atdc15nmjt4tk663.png
  • Jasminowa Autorytet
    Postów: 1007 1515

    Wysłany: 21 października 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ramach naszej forumowej " Rewolucji Listopadowej", której wszyscy oczekujemy, zapisałam się na monitoring cyklu na 02/listopada, postanowiłam chociaż raz na pewno sprawdzić kiedy/i czy w ogóle jest owulacja.

    Edycik- czekamy na wieści po wizycie.

    Co do miesiaczki w ciąży- rzadka sprawa, ale jak widać się zdarza.
    Beta z krwi powinna wyjść wiarygodna 9-10 dni po owu, chyba, że dziecię leniwe i się zagnieździ w maksymalnych widełkach, czyli po 12 dniach, to wtedy dopiero po 14 dniach beta z krwi wyjdzie, wcześniej nie ma szans.
    Ale wiadomo dziewczyny, nie nakręcamy się ; )

    Ejrene- w aptece też kupowałam taki o czułości 10, ale droższy ponad dyszkę kosztował. Testy Pepino w tesco kosztują 4,99, a w Auchan 3,68, więc polecam Auchan jak masz w pobliżu.

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-72052.png
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 21 października 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasminowa wrote:
    W ramach naszej forumowej " Rewolucji Listopadowej", której wszyscy oczekujemy, zapisałam się na monitoring cyklu na 02/listopada, postanowiłam chociaż raz na pewno sprawdzić kiedy/i czy w ogóle jest owulacja.

    Edycik- czekamy na wieści po wizycie.

    Co do miesiaczki w ciąży- rzadka sprawa, ale jak widać się zdarza.
    Beta z krwi powinna wyjść wiarygodna 9-10 dni po owu, chyba, że dziecię leniwe i się zagnieździ w maksymalnych widełkach, czyli po 12 dniach, to wtedy dopiero po 14 dniach beta z krwi wyjdzie, wcześniej nie ma szans.
    Ale wiadomo dziewczyny, nie nakręcamy się ; )

    Ejrene- w aptece też kupowałam taki o czułości 10, ale droższy ponad dyszkę kosztował. Testy Pepino w tesco kosztują 4,99, a w Auchan 3,68, więc polecam Auchan jak masz w pobliżu.

    No właśnie nie mam ani Tesco ani Auchan. Tak że jak już zajdzie taka potrzeba to pójdę do apteki :)

    Ja z tą betą żartowałam- dodam żebyście nie pomyślały że na łeb mi wali ;)

    atdc15nmjt4tk663.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene czułość 10 http://allegro.pl/bona-wczesny-test-ciazowy-plytkowy-1szt-czuly-10-i5738604630.html

    Ejrene lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 października 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunka, Carolq, zaraz, zaraz.... skoro u Was wypada teraz "9 tygodni + 4 dni", czyli w sumie 10-ty tydzień? Czyli liczy się już płód? Dobrze liczę???? GRATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Rany, nie mogę się nadziwić, jak to szybko zleciało :-O :-D

    To już nie są żadne Kropki, tylko całkiem fajne ludziki <3 Przepraszam, jeśli kogoś takie zdjęcia odrzucają... ale mnie właśnie niesamowicie wzruszają.... Dopiero testowałyście, a tu:
    image001.jpg
    Śpi już sobie taki mały ludek. Nie ma już ogonka, a łapki nie wyglądają, jak u Króla Żab ;) Niby taki tyci tyci, ale pracuje już pełną parą ;)



    P.S. A moja szefowa pocieszyła mnie dziś wielce :P stwierdziwszy, że dobrze, żebym wzięła przeciwbólowe przed HSG, bo ją bolaaaaałoooooooooo (i tu poleciały oczy w sufit wymownie ;) ). Biorąc do tego pod uwagę, że po umówieniu terminu zgadałam się ze znajomą, która miała w tym samym szpitalu robione HSG i trafiła na jakąś młódkę, która w końcu kulociągiem jej tę szyjkę próbowała złapać, ale teraz, to już na pewno się dziewczę podszkoliło.... Echh... Hihihi, hahaha, ale idę o zakład, że we wtorek będę miała żołądkowy rozstrój stulecia :P :P :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 16:41

    AgaL, nick nieaktualny, cinnamon cookie, luna91, Kjopa3, nick nieaktualny, missy83 lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam chyba omamy. bratek czy ty Dawałaś post ze zdjęciem ślicznego dzieciątka. Miałam wrażenie że był i znikł. O a teraz znów jest Jak nic cionsza

    AgaL, Bratek, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UWIELBIAM takie zdjęcia Bratku, też mnie ogromnie wzruszają :*

    Bratek lubi tę wiadomość

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    idę o zakład, że we wtorek będę miała żołądkowy rozstrój stulecia :P :P :P
    Proponuję melisę, może nawet już teraz zacznij ją pić

    Bratek lubi tę wiadomość

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 października 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    ja mam chyba omamy. bratek czy ty Dawałaś post ze zdjęciem ślicznego dzieciątka. Miałam wrażenie że był i znikł. O a teraz znów jest Jak nic cionsza
    Hihihi. Nie masz omamów :-D Był post, znikł i znów się pojawił ;) (nagle mnie tknęło, że może źle coś policzyłam i wyskoczyłam, jak Filip z Konopii, ale nie... chyba jednak dobrze policzyłam ;) ).
    Nie mniej cionszy życzę. A nawet ciąży ;) :-*

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 21 października 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene w aptece DOZ podobno mają takie z czułością 10 :)

    Ejrene lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 21 października 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamonek a Ty jak :)?

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • madzikk Autorytet
    Postów: 1151 1312

    Wysłany: 21 października 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratku, czyli twoja szefowa wie ze sie starasz? Bo ja sie zastanawialam zeby poinformowac mojego szefa zeby dal mi spokoj.
    A to HSG, niech boli byleby pomoglo:)

    Bratek lubi tę wiadomość

    16udgox1i4rww54k.png
    31cs
    IUI 23.3.2017
    IUI 27.2.2017
    HSG 26.10.2015
‹‹ 537 538 539 540 541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ