Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 października 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś też się kuruj kochana, obejrzyjcie serial pod kocem ;) :*
    ja planuję kapiel i do wyrka z kotami :) zastanawiam sie czy na jutro wolnego nie wezmę sobie tym bardziej że około 14 wyjeżdzamy do tej warszawy.
    Póki co odliczam byle do 15 ;)

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    Aguś też się kuruj kochana, obejrzyjcie serial pod kocem ;) :*
    ja planuję kapiel i do wyrka z kotami :) zastanawiam sie czy na jutro wolnego nie wezmę sobie tym bardziej że około 14 wyjeżdzamy do tej warszawy.
    Póki co odliczam byle do 15 ;)
    Dziewczyny kurujcie się, Edycik a z tą kąpielą ostrożnie

    Edycik lubi tę wiadomość

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 października 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest katiuszaa wezme szybki prysznic :)

    nick nieaktualny, AgaL lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wszedł do mnie facet z papierosem aż mi się niedobrze od zapachu zrobiło. Pomyślcie papierosy wymieszane ze starym potem. blee

    Edycik lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edycik wrote:
    tak jest katiuszaa wezme szybki prysznic :)
    Grzeczna dziewczynka

    Edycik lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Katiuszaaa też mam takie przeróżne zapachy w pracy:/

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 października 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Właśnie wszedł do mnie facet z papierosem aż mi się niedobrze od zapachu zrobiło. Pomyślcie papierosy wymieszane ze starym potem. blee

    blehhh wspólczuje Ci takich zapaszków

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 317 205

    Wysłany: 22 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) akurat w trakcie @ .... także nowy miesiąc przed nami :) ... od 4 listopada możemy już działać.... ale 10 mam dentystę..... trochę się obawiam... czy znieczulenie może cos zaszkodzić??? informować dentystkę iż staramy się o maleństwo....??? hmm...az myślę żeby ten miesiąc odpuścić... ;)

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • Ejrene Autorytet
    Postów: 1540 2018

    Wysłany: 22 października 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Właśnie wszedł do mnie facet z papierosem aż mi się niedobrze od zapachu zrobiło. Pomyślcie papierosy wymieszane ze starym potem. blee

    Bleee... ale wiem co czujesz, u mnie jest czasami gorzej- czyta obora albo nalewki i te sprawy.

    a co z tą kąpielą jest? Nie można gorącej w ciąży ? we wczesnej też? ja w sierpniu jak byliśmy w tych niemcach prawie codziennie taką brałam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 14:15

    atdc15nmjt4tk663.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4109

    Wysłany: 22 października 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene wrote:
    Bleee... ale wiem co czujesz, u mnie jest czasami gorzej- czyta obora albo nalewki i te sprawy.

    a co z tą kąpielą jest? Nie można gorącej w ciąży ? we wczesnej też? ja w sierpniu jak byliśmy w tych niemcach prawie codziennie taką brałam :/

    Ejrene u mnie te same źródła zapachów;P

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 22 października 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza ja też mam często takie zapaszki w pracy :/ zresztą gdzieś już o tym pisałam... Czasami pryskam prosto w klientów odświeżaczem :) nawet nie biorą tego do siebie :/

    nick nieaktualny, AgaL, missy83 lubią tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyska powodzenia w nowym cyklu:)
    Heja Gabryska :)


    Ja pracuję na open space także zapachy nie są mi obce, ale teraz jestem akurat w takim spoko rejonie, ale wcześnie było dużo facetów średniodbajacych o siebie typowi IT i czasem zajechało pociskiem strasznie, poza tym Czesi srednio o siebie dbają i mają wyjeb..e na wszystko :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejrene gorąca woda zakazana w ciąży, ryzyko poronienia czy coś :/

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 października 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam z terenu, zimnica, ale już chyba zahartowana jestem;-)
    dopijam drugą i ostatnią kawę na dziś, nie sikam 2 godziny i w domku robię test owu;-)

    Tyśka bitwa przegrana ale wojna trwa nadal;-)

    Gabryśka dawaj:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2015, 14:23

    AgaL lubi tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imię_Róży wrote:
    Ja wróciłam z terenu, zimnica, ale już chyba zahartowana jestem;-)
    dopijam drugą i ostatnią kawę na dziś, nie sikam 2 godziny i w domku robię test owu;-)

    Tyśka bitwa przegrana ale wojna trwa nadal;-)

    Gabryśka dawaj:-)


    o Jaka słodka różyczka ;)

  • Edycik Autorytet
    Postów: 3405 3525

    Wysłany: 22 października 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po pracy idę do apteki kupię ze 2 czule testy na poniedziałkowe siuranko :)

    AgaL, Jasminowa lubią tę wiadomość

    ac328aa0b4365d167f634a4672b15680.png
  • majju Autorytet
    Postów: 1623 2714

    Wysłany: 22 października 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyśka - nowy cykl jest Twój. Z resztą jak staniemy do walki o ciążę taką armią to wynik może być tylko jeden :D W lipcu tylko będą wyskakiwać jeden po drugim :D
    A'propos gorących kąpieli to dla facetów też nie wskazane, żeby jąderek nie przegrzewać. Mój akurat lubi poleżeć w wannie z książką niestety.

    Edycik lubi tę wiadomość

    qdkkqps67blqh0e0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majju wrote:
    Tyśka - nowy cykl jest Twój. Z resztą jak staniemy do walki o ciążę taką armią to wynik może być tylko jeden :D W lipcu tylko będą wyskakiwać jeden po drugim :D
    A'propos gorących kąpieli to dla facetów też nie wskazane, żeby jąderek nie przegrzewać. Mój akurat lubi poleżeć w wannie z książką niestety.

    mój tez lubi ale bez książki ;)

  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 22 października 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    o Jaka słodka różyczka ;)
    Niom ;-).... moje przeciwieństwo:-) rogów i ogona nie widać;-)

    właśnie się nauczyłam wstawiać, poszukam coś bardziej krwistego:-)

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL to ty nie jesteś z Lubelskiego? nie wiem skąd mi to przyszło do głowy ale przekonana byłam że tamt strony ;)

‹‹ 557 558 559 560 561 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ