X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, póki nie ma @ jest nadzieja, że się uda :)
    Polecam czerwone winko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w weekend chetnie, winko piwko - jak przyjdzie @ to będzie wszystko :P

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Ruby olej z wiesiołka podobno jest dobry i na libido i na śluz....poza tym to owoce morza i butelka wina z mężem :D

    Cześć!:)

    co do oleju z wiesiołka to też dużo czytałam i tak się zastanawiam nad nim (może podpytam się lekarza na kolejnej wizycie :) )

    Ostatnio moi znajomi zaszli w ciążę a jak? Starali się od kilku miesięcy i nic i raz poszli na imprezę, troszkę wypili, zrelaksowali się i boom :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galba u mnie tez się okaże na początku sierpnia, 3mam za ciebie kciuki (za siebie po cichu też:P)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Cześć!:)

    co do oleju z wiesiołka to też dużo czytałam i tak się zastanawiam nad nim (może podpytam się lekarza na kolejnej wizycie :) )

    Ostatnio moi znajomi zaszli w ciążę a jak? Starali się od kilku miesięcy i nic i raz poszli na imprezę, troszkę wypili, zrelaksowali się i boom :)
    Hej, ten olejek można kupić razem z kwasem foliowym nie zaszkodzi a może cos tam pomoże, ja kupiłam sam olej i nie bardzo sie opłaca bo trzeba po 6 tabletek dziennie brac a ja je tez mężowi dawałam, no ale nie sa drogie bo cos koło 13 zł za60 tabl....

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Hej, ten olejek można kupić razem z kwasem foliowym nie zaszkodzi a może cos tam pomoże, ja kupiłam sam olej i nie bardzo sie opłaca bo trzeba po 6 tabletek dziennie brac a ja je tez mężowi dawałam, no ale nie sa drogie bo cos koło 13 zł za60 tabl....


    to ja kupiłam 30 tabletek jeszcze więcej niż ty zapłaciłam, ale ja w CZ kupiłam...ale tak patrze to 150 tabletek z Gal-a za 14 zł mozna kupić, albo w formie oleju...
    A znacie dziewczyny jaka może być max dawka? i do którego dnia cyklu?

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po owulacji nie powinno sie go brac czyli tylko do owu.

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z wiesiołkiem zaczynam drugi cykl, podlewam siemieniem lnianym, kupiłam juz flegaminę, no i magnezem doprawiam, o kwasie foliowym nie wspominając...czary - mary, eliksir na dzidziusia gotowy...chyba:/ ostatnio tez był taki i nie zadziałał. no, ale jestem przecież w tych dniach optymistką, więc się nie smucę. no i oczywiście żelik stosuję. wczoraj kupiłam pre-seed, też dla par starających się. tm razem z aplikatorami. Ach, no i pije ogromne ilości wody, praie zrezygnowałam z kawy. Czy ja pisałam wcześniej, że postanowiłam sobie odpuścic i sie nie nakrecac???:))))) no, ciągle sie nie nakręcxam;)Łykam to i owo ot tak, przypadkiem;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 11:14

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja cienki bolek jestem, poprzestałam na kwasie foliowym ...:)

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwas foliowy to podstawa, także najważniejsze bierzesz;)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do dawki to na oleju z wiesiołka pisze. ja Oeparol brałam 3 razy dziennie po 2 kapsułki, no i jak pisała kamisia tylko do ovu, bo może powodowac mikroskurcze macicy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 11:19

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    ja z wiesiołkiem zaczynam drugi cykl, podlewam siemieniem lnianym, kupiłam juz flegaminę, no i magnezem doprawiam, o kwasie foliowym nie wspominając...czary - mary, eliksir na dzidziusia gotowy...chyba:/ ostatnio tez był taki i nie zadziałał. no, ale jestem przecież w tych dniach optymistką, więc się nie smucę. no i oczywiście żelik stosuję. wczoraj kupiłam pre-seed, też dla par starających się. tm razem z aplikatorami. Ach, no i pije ogromne ilości wody, praie zrezygnowałam z kawy. Czy ja pisałam wcześniej, że postanowiłam sobie odpuścic i sie nie nakrecac???:))))) no, ciągle sie nie nakręcxam;)Łykam to i owo ot tak, przypadkiem;)
    Ja magnez, woda 2 litry najmniej, napar z pokrzywy, rumianku i melisy, bez kawy w przedszkolu cięzko by było ;)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mam takie pytanie do tych kótre używają tych żeli, czy dzięki temu jest przyjemniej? Ja nie wiem bo nigdy takich żeli nie używałam :) może by tak podrasować się takimi żelami, że tak powiem:) i nie chodzi mi tu o nawilżenie dla plemników tylko dla samej przyjemności podczas tego i owego ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 11:21

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kwas foliowy biore juz od kilku miesiecy i co?nic do tej pory mi sie tam nie zagniezdzilo :-( no i na wiesiolku tez sie zawiodlam, sluzu jak nie bylo tak nie ma :-( bralam 4 tablety po 350mg kazda do owulacji. Od nastepnego cyklu dorzuce siemie lniane,moze co pomoze.

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z zęlami jest przyjemniej:) w sensie że jest lepszy poślizg i nic nie ociera, gdzie nie trzeba;)

    kamisia, w przedszkolu pracujesz? ja też:)

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście niezłe mikstury nam wychodzą, tylko pytanie czy to faktycznie działa ...
    Oczywiście Folik biorę regularnie, oeparol rónież + magnez :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteśmy rasowe czarownice! nie martw się, Majetta, skuteczne też będziemy;)

    Majetta lubi tę wiadomość

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 - dzięki, kciuki są! Ja tylko folik biorę + staram się prowadzić zdrowy tryb życia i nie stresować za wiele (no ale z tym to już gorzej jest)

  • zizi Ekspertka
    Postów: 190 150

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, najgorszy ten stres, bo chciec go unikac to nie znaczy móc w tym przypadku...

    f2w33e3ki0d6ir0o.png
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarownice :D zioła i suplementy raczej pomoga w rozluznieniu ogólnym (melisa, rumianek), moja siostra starała sie rok w końcu poszli na wszelkie badania i po pewnym czasie juz sie nie schizowali i dopiero wtedy udało się za 1 razem

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ