Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 23 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) melduję się po pracy.
    Madzikk podziwiam Twój zapał do ćwiczeń. Ja czasem wracam z pracy tak padnięta, że nie mam siły mieszkania ogarnąć a co dopiero na ćwiczenia latać :)
    Edycik wrote:
    A tak wracając do tematu z wczoraj pisałam Wam jak w pepco spotkałam Teściową ( razem połaziłyśmy po pepco i krokodylu) jakie tam są ciuszki dla dzieciaczków piękne :) a już dla dziewczynek to szał :D oczy mi się zaświeciły :P ale wybór jest przeogromny teraz :)
    Uwielbiam pepco, często dla siebie coś tam kupuję a z dziecięcych też mam już 2 szt bodów i takie przesłodkie maleńkie skarpetusie :)
    Edycik wrote:
    A wiecie szwagierka pokazała mi wczoraj super książkę pt " w oczekiwaniu na dziecko" jest ta masa rozdziałów o przygotowaniach do ciąży,o etapach ciąży i najlepszy rozdział jak przygotować mruczka i azorka na nadejście dziecka :D
    Również polecam tą książkę, kupiłam I i II tom jak zaszłam w ciąże. Rewelacja, chyba wszelkie możliwe problemy są poruszone. W I tomie jest jak się do ciąży przygotować, każdy tydzień ciąży opisany, jak postępować przy chorobie, jest też rozdział dla ojców, skarbnica wiedzy :) a w II tomie rozwój dziecka. Polecam na allegro można w dobrej cenie kupić :)
    katiuszaa wrote:
    Zbiorowe sikanie ;) może Kjopa się dołączy. Wiola też w sumie już by mogła
    Katiusza ja tam na nic nie liczę ale jak @ nie dostanę do poniedziałku to mogę z Wami solidarnie siknąć dla sportu :D

    nick nieaktualny, madzikk lubią tę wiadomość

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiola90 wrote:
    Katiusza ja tam na nic nie liczę ale jak @ nie dostanę do poniedziałku to mogę z Wami solidarnie siknąć dla sportu :D
    No ja podobnie do tego podchodzę, nie liczę ale miło będzie wysikać 2 krechy ;)

    Paryzetka83, Jasminowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    No ja podobnie do tego podchodzę, nie liczę ale miło będzie wysikać 2 krechy ;)

    A ja też na nic nie liczę, ale mam ostatni test to se siknę. Sikam jutro bo do poniedziałku miałaby @ przyjść więc muszę zdążyć:) Na nowy cykl już mam nowe teściki zamówione :) 12 sztuk !

    Edycik, nick nieaktualny, Paryzetka83, Jasminowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza ty ile dni po robiłaś betę- 9 ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Katiusza ty ile dni po robiłaś betę- 9 ?
    wg OF 10 ale ja coraz bardziej mam wrażenie że to właśnie 9 było

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    A ja też na nic nie liczę, ale mam ostatni test to se siknę. Sikam jutro bo do poniedziałku miałaby @ przyjść więc muszę zdążyć:) Na nowy cykl już mam nowe teściki zamówione :) 12 sztuk !
    a kiedy Dupka odstawiłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    a kiedy Dupka odstawiłaś?

    w poniedziałek brałam ostatni dzień

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    wg OF 10 ale ja coraz bardziej mam wrażenie że to właśnie 9 było

    no właśnie teraz patrzyłam na twój wykres to faktycznie ta owulka mogła być dzień później, zobaczymy...kciuki trzymam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 18:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    w poniedziałek brałam ostatni dzień
    te to już @ powinnaś mieć. Mi łapa zawsze przychodziła na 3 dzień od odstawienia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    te to już @ powinnaś mieć. Mi łapa zawsze przychodziła na 3 dzień od odstawienia

    tak ale planowy termin @ mam 25.10 a nawet dwa dni później

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    tak ale planowy termin @ mam 25.10 a nawet dwa dni później
    Mojemu cyklowi nigdy nie przeszkadzało kiedy mam termin @ po progesteronie na 3 dzień była@ kilka razy tylko czekałam dłużej.
    Poza tym: Jak nic cionsza ;) i jutro rozpakujesz nasz woreczek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 18:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Jak nic cionsza ;) i jutro rozpakujesz nasz woreczek ;)

    niech tak więc będzie :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu dziś ruch.

  • Wiola90 Autorytet
    Postów: 637 784

    Wysłany: 23 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Ale tu dziś ruch.

    Najaktywniejsze kobitki pouciekały, chyba będzie weekendowy przestój

    f2wldf9hjwsqwdpy.png

    6.06.2015 Aniołek (8tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolka spokojnie ja jeszcze jestem także przestoju nie będzie ;) chyba, że będę musiała prowadzić monolog :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni555 wrote:
    cześć dziewczyny

    mogę dołączyć do Was ? :)

    Hej Reni, napiszesz coś o sobie? :)

  • Elina Autorytet
    Postów: 720 128

    Wysłany: 23 października 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem nowa czy mogę dołączyć do waszej grupy?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 23 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Ruby jakie masz plany na wieczór?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 20:09

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paryzetka83 wrote:
    A Ty Ruby jakie masz plany na wieczór?

    właśnie czekałam na ciebie:P a nijakie siedzę i się nudzę, może jakiś film? ale ostatnio coś słabo wrzucają...a ty Paryzetko ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez się zastanawiam nad filmem
    chodzi za mną "Melancholia"
    oglądałyście ?

‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ