X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniając temat - jak wasze dzieci zapatrują się na fakt posiadania rodzeństwa? Moja bardzo się cieszy że być może zostanie starszą siostrą(w sumie to ona mnie zmotywowała :P żeby o tym pomyśleć), mówi że to jej marzenie :) Szkoda w sumie, że będzie spora różnica wieku, ale wcześniej sobie tego nie wyobrażałam (mieliśmy ciężkie początki).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 15:52

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój młody chce brata bo dziewczyn nie lubi :D ( tylko Marysie, swoja koleżanke z przedszkola) ale powiedział, że nie może się podzielic pokojem bo jest tylko dla niego:)



    Taka różnica wieku ma swoje wady i zalety :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 15:53

    galba lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • galba Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moją do wspólnego pokoju przekonało łóżko piętrowe :P

    kamisia88 lubi tę wiadomość

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 21 lipca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    galba wrote:
    Moją do wspólnego pokoju przekonało łóżko piętrowe :P

    sprytne :)
    dzieci jeszcze nie mam więc chociaż w tym temacie nie muszę kombinować :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 4-5latkach trzeba się nieźle nakombinować, czasem bywa to hmmm...inspirujące :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 17:31

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rajuśku - zostawić Was na kilka godzin i człowiek nie ogarnia :-P
    Tyle wpisów, że muszę teraz je przeczytać, żeby być w miarę w temacie hahaha

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renate wrote:
    Tzn jak myślisz? To i ja zrobię w sobotę będzie idealnie :) Teraz sobie przypomniałam że na lipcówkach właśnie na 25 się wpisałam jak jeszcze byłam w pełni władz umysłowych heh bo już na tym etapie cyklu to trochę z tym gorzej :)

    Wydaje mi się dziewczyny że się udało, mam lekkie mdłości po kilka razy dziennie i szczypią mnie piersi...

    kamisia88 witamy i kciuki trzymamy :) w końcu się uda

    To jesteśmy umówione na sobotę, o ile nie dostanę wcześniej @.
    W tym cyklu to czuję, że nic z tego nie będzie, dlatego napisałam, że i tak znam już wynik bety ;)
    Dzisiaj tempka spadła na ryjek, a już nieraz miałam kilka dni z rzędu coraz wyżej a później z górki na pazurki, więc wszystko wskazuje, że moje przeczucia są trafne.

    Twoje objawy hmmm no nie będę zapeszać ;), ale życzę z całego serducha powodzenia :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    to i ja się dołaczę :)
    Witam Was wszystkich ;-)Otóż mam 24 lata i staramy się z narzeczonym o dziecko już 9 cykl, niestety jak do tej pory ciagle nic...Badałam się u lekarza on tez i niby jest wszystko w porządku...Jednynym chyba problemem był albo wciąż jest mój nieregularny cykl, ale teraz przez ostatnie 3 miesiące przyjmowałam luteine podjęzykowo przez 10 dni od 16 dnia cyklu i faktycznie ten cykl juz trwał 25 do 30 dni, a czasami zdarzało mi sie ponad 40...ten miesiąc jest pierwszym po luteinie i zastanawiam się , kiedy przyjdzie @
    Trochę już zwatpiłam w ta ciąże i nawet ost nie liczylam sobie dni płodnych ,ani nic, bo to i tak wciąż przywodziło zawód.. moim drugim problemem jest choroba niedoczynność tarczycy lekarka mi powiedziała, że już długi czas sie lecze i poziom TSH jest wyrównany , więc jej zdaniem ta chroba też nie ma wpływu na płodność
    Wszystko niby jak widać ok a dzidziusia jak nie było tak nie ma he he
    Czy Wy też się na cos leczycie i macie długie cykle?
    Może troszke mnie ktoś pocieszy :)))
    Pozdrawiam, serdecznie

    Olina witam Cię gorąco witamy :)

    Nie martw się wszystko będzie dobrze, a jak będziesz miała chwile zwątpienia to masz nas :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Można osiwieć zwłaszcza jak organizm płata takie figle, że juz jestes pewna a to tylko objawy okresu których wczesniej nie było, np nigdy wczesniej nie bolały mnie sutki a w ostatnim cyklu byłam przekonana, że zaczynam produkowac pokarm :D Postanowiłam nie doszukiwac sie i spokojnie czekać:) Właśnie wczoraj zaczelismy kolejne starania mam nadzieję, że będziemy sie na forum wspierac i razem czekac na rozwój "wypadków"

    Kochana możesz być pewna, że na wsparcie możesz zawsze liczyć. Wszystkie tutaj znalazłyśmy się z tego samego powodu: staramy się o maleństwa, jednym się udało inne dalej walczą o maleńki cud życia, ale przede wszystkim jesteśmy tutaj dla siebie. Mamy dawać sobie wsparcie w każdej sytuacji, razem mamy się dopingować, podtrzymywać na duchu, dzielić się doświadczeniami i na końcu tej drogi cieszyć się najpierw II krechami na teście, a później radosnymi nowinami o narodzinach naszych pociech :)

    No i jakby to powiedział mój mężulek: znowu filozofujesz ;) Tylko co ja mogę, że tak mam :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marietta wrote:
    Ja mogę conajwyżej wdrożyć plan cotygodniowy :P Mąż ma raz dniówkę, raz nockę, ja też pracuję w głupich godzinach, czasu nie ma na <3 i libido jakieś kiepskie ostatnio... chociaż dzisiaj miałam erotyczny sen :P

    Skąd ja to znam. Plany może i bujne, ale u mnie podobnie jak u Ciebie. Oboje pracujemy na zmiany i jak to się mówi: skutecznie się mijamy, a jak już uda nam się być razem, to libido spada na ryj i człowiek marzy, by tylko się przytulić i zasnąć, a od tego to raczej w ciąże się nie zachodzi hahaha

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Acha na dodatek tego wszystkiego ptak mnie wczoraj obsrał!!! akurat na mnie musiał nooo...

    Słońce a może efektem tego obsrania, będzie już niebawem zielona kropeczka na Twoim wykresie ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochana możesz być pewna, że na wsparcie możesz zawsze liczyć. Wszystkie tutaj znalazłyśmy się z tego samego powodu: staramy się o maleństwa, jednym się udało inne dalej walczą o maleńki cud życia, ale przede wszystkim jesteśmy tutaj dla siebie. Mamy dawać sobie wsparcie w każdej sytuacji, razem mamy się dopingować, podtrzymywać na duchu, dzielić się doświadczeniami i na końcu tej drogi cieszyć się najpierw II krechami na teście, a później radosnymi nowinami o narodzinach naszych pociech :)

    No i jakby to powiedział mój mężulek: znowu filozofujesz ;) Tylko co ja mogę, że tak mam :-P
    Dzieki, nie spodziewałam się ciepłego przyjęcia z waszej strony, byłam przekonana, że będę odludkiem :D W każdym razie cieszę się, że zdecydowałam się napisać :)

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    po owulacji nie powinno sie go brac czyli tylko do owu.

    Kochana masz rację, że wiesiołka powinno się brać tylko do owulki, bo później często wywołuje skurcze macicy i utrudnia zagnieżdżenie. Mi gin zlecił branie wiesiołka właśnie do owulki i też kupuję ten z Gal-a - tańszy niż Oeparol a taki sam efekt.

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi wrote:
    czyli...odpuszczamy sobie;) taaa...łatwo powiedziec, tylko jak to zrobic?

    No właśnie jak to zrobić hmmm ???
    Ja niby tak odpuszczam co cykl i co? 11 cykl dobiega końca, ponad rok starań i chyba w tym cyklu dopiero w jakimś sensie udało mi się wyluzować, na tyle że czuję jedynie ból jak na @ ;)

    To się sama pocieszyłam - nie ma co :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Zapomniałam, że mam 1 test pod łóżkiem bo w tamtym cyklu juz nawet teścia wysłałam po 2 testy :D Jeden zrobiłam a za pare godzin okres, chyba dam go mężowi żeby oddał dopiero tydzień po spóźnionym @ ;)

    Oddaj, oddaj i niech schowa tak, żebyś go nigdzie nie wyszperała ;)

    kamisia88 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • IZOSTAR Przyjaciółka
    Postów: 100 38

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    no to i ja nieśmiało dołączam. Jestem od 4 lat mężatką, mam 27 lat i właśnie zaczynamy próbować... W sensie jestem w trakcie 2 cyklu, w którym przestaliśmy się zabezpieczać... Ciekawe co z tego będzie, ale uświadomiliśmy sobie potrzebę zwiększenia rodzinki.

    6sutdqk3wg6v2a8v.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZOSTAR wrote:
    Hej,
    no to i ja nieśmiało dołączam. Jestem od 4 lat mężatką, mam 27 lat i właśnie zaczynamy próbować... W sensie jestem w trakcie 2 cyklu, w którym przestaliśmy się zabezpieczać... Ciekawe co z tego będzie, ale uświadomiliśmy sobie potrzebę zwiększenia rodzinki.

    Witaj Kochana i zapraszamy śmiało do naszego grona gadulińskich staraczek, chociaż jak możesz zauważyć czasami potrafimy pomilczeć - no, ale to tylko będąc w pracy lub mając coś innego do zrobienia ;)

    Życzę aby cykli starań było jak najmniej i żeby już niebawem Wasza rodzinka się powiększyła :)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IZOSTAR wrote:
    Hej,
    no to i ja nieśmiało dołączam. Jestem od 4 lat mężatką, mam 27 lat i właśnie zaczynamy próbować... W sensie jestem w trakcie 2 cyklu, w którym przestaliśmy się zabezpieczać... Ciekawe co z tego będzie, ale uświadomiliśmy sobie potrzebę zwiększenia rodzinki.
    Dokladnie jak napisała CzekajacaMama witamy gorąco, chociaż ja tez świeża bo od dzis tu jestem ale będziemy razem ;) Ja tez mam 27 lat i męża mam od prawie 2 lat:)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Skąd ja to znam. Plany może i bujne, ale u mnie podobnie jak u Ciebie. Oboje pracujemy na zmiany i jak to się mówi: skutecznie się mijamy, a jak już uda nam się być razem, to libido spada na ryj i człowiek marzy, by tylko się przytulić i zasnąć, a od tego to raczej w ciąże się nie zachodzi hahaha
    Heh... uśmiechnęłam się, czytając ten post - choć uśmiech był raczej smutny. Mój Małż zareagował tak samo: "Life", niestety ;/

    A-nisia, dobrze jest, trzymamy kciuki!!!! Tyle urzędowaliście, że może plemniczki czekają? Mają na to kilka dni nawet :) W sumie, to lepiej PRZED owulką, niż się spóźnić po.

    A z testami - dzielne jesteście. Ja nie potrafię wytrzymać z wczesnym testowaniem. Wolę zobaczyć jedną krechę, niż mieć nadzieję, że moooooże jest już druga (nie brzmi to chyba zbyt logicznie ;) ).

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 21 lipca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek - jedyne pocieszenie to takie, że nie tylko u nas tak wygląda szalony tryb zycia z jakim przyszło nam się zmagać ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ