X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Ważne, że masz dobre nastawienie, działamy dalej i głowy do góry :P

    Słońce nie mam innego wyjścia, chociaż 12 cykl to już chyba trochę za dużo, ale zawsze może być gorzej.
    Teraz tylko modlę się, żeby żaden dół mnie nie złapał i żeby nie zabrakło mi sił do dalszego działania, bo wszystko wszystkim, ale jestem już trochę zmęczona. Na domiar złego mój gin idzie na urlop i wypadnie mi najważniejszy podgląd sytuacji w 12-14dc, więc i pregnylu nie będzie.

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 28 lipca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Słońce nie mam innego wyjścia, chociaż 12 cykl to już chyba trochę za dużo, ale zawsze może być gorzej.
    Teraz tylko modlę się, żeby żaden dół mnie nie złapał i żeby nie zabrakło mi sił do dalszego działania, bo wszystko wszystkim, ale jestem już trochę zmęczona. Na domiar złego mój gin idzie na urlop i wypadnie mi najważniejszy podgląd sytuacji w 12-14dc, więc i pregnylu nie będzie.
    Będę trzymac za ciebie kciuki i za to żeby ci sie nadal chciało ale to rzeczywiście długo już, nastepnym razem się uda! :) Ja teraz załapałam jakąś infekcję, martwie sie, że to mi tez przeszkodzi, miałam zbadac tsh i nie poszłam w końcu bo cały miesiąc na rano pracuuję, może porobie badania w sierpniu, jeśli okaże się, że ten cykl tez będzie bezowocny...

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia88 wrote:
    Będę trzymac za ciebie kciuki i za to żeby ci sie nadal chciało ale to rzeczywiście długo już, nastepnym razem się uda! :) Ja teraz załapałam jakąś infekcję, martwie sie, że to mi tez przeszkodzi, miałam zbadac tsh i nie poszłam w końcu bo cały miesiąc na rano pracuuję, może porobie badania w sierpniu, jeśli okaże się, że ten cykl tez będzie bezowocny...

    Dziękuję Wasze wparcie jest ogromną opoką i doświadczyłam tego przez ostatnie miesiące. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ułoży się pomyślnie i infekcja zbytnio nie narozrabia ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina no raczej ze jest krecha jak ta lala, potwierdz beta pro forma i no stress:)

  • izizizi Ekspertka
    Postów: 223 213

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina jak dla mnie ciaza jak nic.Chyba mozna juz gratulowac :-)
    CzekajacaMama sciskam mocno! Nastepny cyl bedzie nasz :-)

    7u22ikgnnaj6hr7y.png
    nasza dziewczynusia :-)
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izizizi wrote:
    Olina jak dla mnie ciaza jak nic.Chyba mozna juz gratulowac :-)
    CzekajacaMama sciskam mocno! Nastepny cyl bedzie nasz :-)

    Kochana innej opcji nie ma w kolejnym cyklu będziemy oślepiać zielonością :)

    zizi lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1515 1866

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama u mnie to też już ponad rok. W 2014 w maju odstawiłam tabletki anty. Początkowo staraliśmy się, ale podchodziliśmy do tego tak "co ma być, to będzie". W końcu zaczęło mnie to już martwić i od poprzedniego cyklu zaczęłam obserwacje i testy owu, a od połowy tego mierzę temperaturę. Niestety ja coraz bardziej się stresuję, a widzę, że i mąż też. Np. zabronił mi biegać i powiedział, że będę mogła jak dostanę @. Niby taki twardziel, ale się przejmuje. Trzymam kciuki, żeby cały czas towarzyszyło Ci takie pozytywne nastawienie, i żebyś została szczęśliwą mamą! Wiem, jak to jest, kiedy już nie masz sił, ale nie możemy się poddawać :)

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochane ogłaszam, że moja tempka dzisiaj spadła na ryj nie dając żadnych złudzeń, więc żeby dopełnić tradycji zrobiłam test, który leżał u mnie od kilku miesięcy i negat. Odstawiam więc lutkę i czekam na @ ;)

    Zbieram siły i ładuję akumulatorki na kolejny cykl ;)
    Jesteśmy z Tobą <3 ja własnie teraz jestem po 3 miesiecznej kuracji luteiną i byc może sie udało więc naprawde zycze powodzenia, bo wkoncu sie uda <33

    CzekającaMama, zizi lubią tę wiadomość

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    Jesteśmy z Tobą <3 ja własnie teraz jestem po 3 miesiecznej kuracji luteiną i byc może sie udało więc naprawde zycze powodzenia, bo wkoncu sie uda <33

    Kochana dziękuję za wsparcie, dzięki Wam jakoś się trzymam i walczę od tylu miesięcy nieustannie wierząc, że w końcu się uda ;)

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    CzekającaMama u mnie to też już ponad rok. W 2014 w maju odstawiłam tabletki anty. Początkowo staraliśmy się, ale podchodziliśmy do tego tak "co ma być, to będzie". W końcu zaczęło mnie to już martwić i od poprzedniego cyklu zaczęłam obserwacje i testy owu, a od połowy tego mierzę temperaturę. Niestety ja coraz bardziej się stresuję, a widzę, że i mąż też. Np. zabronił mi biegać i powiedział, że będę mogła jak dostanę @. Niby taki twardziel, ale się przejmuje. Trzymam kciuki, żeby cały czas towarzyszyło Ci takie pozytywne nastawienie, i żebyś została szczęśliwą mamą! Wiem, jak to jest, kiedy już nie masz sił, ale nie możemy się poddawać :)

    Nie mam zamiaru się poddać, tylko człowiek czasami zaczyna się buntować i wtedy dół jest już blisko. No zobaczymy co to będzie na chwilę obecną nie jest źle, więc tego się trzymam ;)

    Smerfelinka, izizizi lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • JoanaDarc Koleżanka
    Postów: 61 15

    Wysłany: 28 lipca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    ta moja dziejesza ''kreska'' wyglada mniej wiecej tak XD o ile wgl coś widac haha http://i3.fmix.pl/fmi1816/a7bfa3c7001dbc685221a8ee/zdjecie.jpg ale wczoraj była ciemniejsza troszke, być może coś zle zrobiłam



    Olina ja juz po cichu gratuluję :)

  • Paryzetka83 Autorytet
    Postów: 1686 2221

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Kochane ogłaszam, że moja tempka dzisiaj spadła na ryj nie dając żadnych złudzeń, więc żeby dopełnić tradycji zrobiłam test, który leżał u mnie od kilku miesięcy i negat. Odstawiam więc lutkę i czekam na @ ;)

    Zbieram siły i ładuję akumulatorki na kolejny cykl ;)

    Tak mi przykro, miałam nadzieję, że ten oszczędzany test będzie dla Ciebie szczęśliwy. Dobrze, że się nie poddajesz - trzymam kciuki za kolejny cykl :)

    8 cs - [*] 6/7 tydzień
    37 cykl starań
    Termin @: może lepiej nie wiedzieć?
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina wrote:
    ta moja dziejesza ''kreska'' wyglada mniej wiecej tak XD o ile wgl coś widac haha http://i3.fmix.pl/fmi1816/a7bfa3c7001dbc685221a8ee/zdjecie.jpg ale wczoraj była ciemniejsza troszke, być może coś zle zrobiłam


    No pewnie, że widać i to wyraźnie!!! To nic że jaśniejsza!!!

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Ja @ powinnam dostać w sobotę i myślałam o tym, żeby właśnie w sobotę rano zrobić test. Albo w niedzielę, jeśli w sobotę @ nie będzie. Chociaż myślę, że niestety małpa się pojawi, a wszystkie moje niby objawy, to można podciągnąć pod autosugestię :/

    Olina spróbuj jeszcze jutro, bo może być ciemniejsza ;) Ja znam taką jedną, co też pierwszy test był bladziutki, że ledwie coś było widać, a teraz jest szczęśliwą mamą :)


    Smerfelinka ją nie wiem jak teraz z ewentualnym testem bo po tej owulacji program przesunął mi @ na 3 sierpnia. A ogólnie powinnam dostać 30 lipca. Tylko, że po tym poronieniu chyba się jeszcze nie unormowało. Zobaczę jak temperatura będzie wyglądała. U mnie objawy to nic nadzwyczajnego. Zawsze przed @ mam takie. Tylko raz bardziej a raz mniej uciążliwe. Przed ostatnią @ a drugą po poronieniu to miałam taki PMS że masakra a uderzenia gorąca takie że myślała że żywcem się zagotuje.

    Oczekująca
    Będzie dobrze.Jak odebrałam wczoraj wyniki bety to mojemu P się dostało:-P. W niedzielę się posprzeczaliśmy i ten wynik i wybuchlam.

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1515 1866

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa współczuję pms'u. Moje objawy nie są takie, jak zawsze. Ja zwykle nie mam jakiegoś nadzwyczajnego pms'u. Czasem trochę większa ochota na słodkie i trochę gorszy nartrój. Nic wielkiego. Teraz boję się, że dopatruję się objawów i nie chcę się nakręcać. Może po prostu wcześniej nie zwracałam tak na nie uwagi. Zobaczymy. Co ma być, to będzie, ale coraz bardziej mam ochotę zrobić test.

    Zrelaksujcie się. Zróbcie razem coś fajnego, co Was od tego oderwie, wyluzujcie trochę albo przynajmniej się postarajcie. Nerwówka nie sprzyja fasolinkom ;)

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PMS miałam przed pierwszą @ po poronieniu. Teraz przed drugą to nic mi takiego nie było. Teraz tak jak widać na wykresie. Zawsze przed @ miałam bolące piersi, wzdęcia i ból jajników.

    Mnie dzisiaj mniej bolał brzuch niż wczoraj. Wczoraj typowo na @ wydaje mi się. Dzisiaj jakby wszystko odpuscilo takie przedokresowe :-)

    Z tym testem to może sobota bo to będzie 12 dpo więc powinno już coś być czy 10 dpo szalejemy??? :-P

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1515 1866

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam dwa testy, więc teraz jeszcze bardziej mnie kusi :P Do 12 dpo mogę nie wytrzymać ;)

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam dziewczyny chociażby napięcia przed testowaniem :P Mój wykres zbuntowany, może pęcherzyk nie pękł i będzie trobiel. Swoją drogą też nie serduszkowaliśmy na tyle, żeby pomarzyć w tym cyklu :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olina - ja też widzę kreskę! :D po cichu już gratuluję!! :D

    Czekajacamama - wspieram i działamy w następnym cyklu! Pamiętaj - głowa do góry! :)

    Ja dzisiaj kłótnia z moim małżem.. no i na razie ciche "godziny" mamy ;/ Ach jak on mnie czasem denerwuje.. A najgorsze, że mam rację - też tak macie??? :)

    Smerfelinka - oj znamy to uczucie :D Trzymaj się z testowaniem!!! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 18:55

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Ja kupiłam dwa testy, więc teraz jeszcze bardziej mnie kusi :P Do 12 dpo mogę nie wytrzymać ;)


    Ja niestety kupiłam testy na Allegro- hurtem chyba ze 30 :P Więc marnuję ile wlezie jak tylko jest okazja ;)

    Cwicz silną wolę w "nierobieniu" ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ