X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1514 1866

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekująca dziękuję. Trzymam się, trzymam, ale coraz słabiej ;)

    Marietta jak nie ten, to następny cykl, ale przecież jeszcze jest nadzieja. Będę trzymać kciuki! :) Gdybym ja miała więcej testów, to pewnie robiłabym je codziennie, a tego chciałam uniknąć ;)

    Zastanawiam się, czy w piątek niezależnie od testu nie iść rano na betę, żeby popołudniu mieć już jasną sytuację i przestać się łudzić. Myślicie, że to nie za wcześnie? To będzie 11 dpo.

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę też się zastanawiam bo niektórym testy sikańce wychodziły już 9-10 dpo więc z bety powinno już wyjść. Tylko każda ma inaczej.

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1514 1866

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego też i ja mam wątpliwości. Wolę już być pewna, więc może spróbuję, jeśli będzie mnie już bardzo kusiło.

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka- beta powinna już "cokolwiek" wykazać, idź, będziesz spokojniejsza :)
    Jak nie ten cykl to następny- teoretycznie tak, ale mam poważny problem z libido małżonka. Zamówiłam w aptece internetowej macę- kupowała któraś? :) Wciskam w męża żeńszeń ale nie działa ;)

    http://allegro.pl/tabletki-maca-1000mg-ekstrakt-plodnosc-100g-i5504490318.html

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca88 jasne, że działamy razem w następnym cyklu innej opcji nie ma ;)

    Dla pocieszenia powiem Ci, że i ja dzisiaj spięłam się z moim Mężulkiem - czasami mam wrażenie, że mężczyźni totalnie nie rozumieją co czujemy, a mało tego nawet nie starają się zrozumieć ;)

    Olina - ja dopiero odpaliłam fotkę i nawet bez okularów ją widzę, więc też po cichutku gratuluję :)

    A tak ogólnie to brzuchol już mnie tak napierdziela, że nie zdziwię się jak w nocy albo jutro wredny małpiszon przylezie - no i niech przychodzi, to będzie już kolejny cykl i nowe nadzieje, a nie takie czekanie :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekujaca88 wrote:
    Olina - ja też widzę kreskę! :D po cichu już gratuluję!! :D

    Czekajacamama - wspieram i działamy w następnym cyklu! Pamiętaj - głowa do góry! :)

    Ja dzisiaj kłótnia z moim małżem.. no i na razie ciche "godziny" mamy ;/ Ach jak on mnie czasem denerwuje.. A najgorsze, że mam rację - też tak macie??? :)

    Smerfelinka - oj znamy to uczucie :D Trzymaj się z testowaniem!!! :*
    Pewnie, że tak mamy bo my kobiety mamy zawsze rację a małże to myślą zupełnie inaczej :P
    Moj test czeka i nie otwieram go wcześniej niż 12.08, najwyżej ukochany będzie mial niespodziankę na urodziny :)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też bym się do was podłączyła jeżeli jeszcze nie zamknęłyście grupy.

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Katiusza! Grupa otwarta, mnie też przygarnęły, więc Ciebie też miło widzieć ;)
    Opowiesz coś o sobie? :)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewoje ja jutro wyjeżdżam do Zamościa także znikam do piątku, melduję cobyście nie pomyślały, że opuszczam wasze szeregi :P ale jakby to wyglądało jakby założycielka grupy ją opuściła? ja niczym wasza matka tutaj co nie? :D

    Witaj katiuszaa :)

    Udanego testowania mam nadzieję, że jak wrócę to same dobre wieści zobaczę :)
    Jednego jestem pewna i to mnie przeraża, że będę musiała duuużżżżoooo nadrobić ;)

    Buziaki choć pewnie jeszcze dzisiaj zajrzę :)

  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby! Zostawia nas wódz na polu bitwy? :P Wypoczywaj, do piąteczku :)

    CzekającaMama lubi tę wiadomość

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Dziewoje ja jutro wyjeżdżam do Zamościa także znikam do piątku, melduję cobyście nie pomyślały, że opuszczam wasze szeregi :P ale jakby to wyglądało jakby założycielka grupy ją opuściła? ja niczym wasza matka tutaj co nie? :D

    Witaj katiuszaa :)

    Udanego testowania mam nadzieję, że jak wrócę to same dobre wieści zobaczę :)
    Jednego jestem pewna i to mnie przeraża, że będę musiała duuużżżżoooo nadrobić ;)

    Buziaki choć pewnie jeszcze dzisiaj zajrzę :)

    Wodzu nasz Kochany odpoczywaj a my postaramy się za bardzo nie rozrabiać co byś zdołała ogarnąć wszystko po swoim powrocie :-P

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Hej, też bym się do was podłączyła jeżeli jeszcze nie zamknęłyście grupy.

    Witaj Kochana ;-)
    Zapraszamy u nas szeregi nieustannie przyjmują kolejne staraczki :-)
    Podpisuję się pod prośbą Marietty i z ogromną przyjemnością poznamy Cię bliżej i Twoją historię :-D

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Wodzu nasz Kochany odpoczywaj a my postaramy się za bardzo nie rozrabiać co byś zdołała ogarnąć wszystko po swoim powrocie :-P

    haha dobre, to ty czekająca pilnuj całą ekipę w tym czasie ;)

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Dziewoje ja jutro wyjeżdżam do Zamościa także znikam do piątku, melduję cobyście nie pomyślały, że opuszczam wasze szeregi :P ale jakby to wyglądało jakby założycielka grupy ją opuściła? ja niczym wasza matka tutaj co nie? :D

    Witaj katiuszaa :)

    Udanego testowania mam nadzieję, że jak wrócę to same dobre wieści zobaczę :)
    Jednego jestem pewna i to mnie przeraża, że będę musiała duuużżżżoooo nadrobić ;)

    Buziaki choć pewnie jeszcze dzisiaj zajrzę :)
    Pozdrawiam i miłego wypoczynku matuszko nasza :D

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miło że ktoś chce mnie zaadoptować ;) O maleństwo staramy się od kilku lat , Ostatnio postawiona diagnoza to PCOS na ile to prawda to nie wiem. Jak i nasz dowódca gościłam trochę w 30, trudno tam się jednak przebić wszyscy są już bardzo mocno zgrani. Ze strony kochanego męża ani reszty rodziny nie mam wsparcia i trochę psychika zaczyna mi siadać stąd nadzieje że tu wsparcia trochę znajdę.

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    haha dobre, to ty czekająca pilnuj całą ekipę w tym czasie ;)

    O rajuśku, czy Ty aby wiesz co robisz? Ja i porządek to dwa przeciwległe bieguny :-P
    Ale postarać się zawsze mogę, a efektów starań nie gwarantuję ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 21:38

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Jak miło że ktoś chce mnie zaadoptować ;) O maleństwo staramy się od kilku lat , Ostatnio postawiona diagnoza to PCOS na ile to prawda to nie wiem. Jak i nasz dowódca gościłam trochę w 30, trudno tam się jednak przebić wszyscy są już bardzo mocno zgrani. Ze strony kochanego męża ani reszty rodziny nie mam wsparcia i trochę psychika zaczyna mi siadać stąd nadzieje że tu wsparcia trochę znajdę.

    Kochana wsparcia nie zabraknie i żebyś tylko nie narzekała na jego nadmiar ;-)
    Jesteśmy tutaj tak naprawdę dla siebie wzajemnie - nie wiem, czy to.po polsku napisałam, ale wierzę, że zrozumiesz o co mi chodzi ;-)
    Wybacz mi Słońce, ale dzisiaj zaliczyłam spadek tempki i negata, więc mogę gadać od rzeczy ;-)

    katiuszaa lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    O rajuśku, czy Ty aby wiesz co robisz? Ja i porządek to dwa przeciwległe bieguny :-P
    Ale postarać się zawsze mogę, a efektów starań nie gwarantuję ;-)

    Niech to będzie dla ciebie wyzwanie:P tak jak dla mnie dzisiaj nie kupienie testu na zapas, byłam w rossmanie i była promocja na test - niecałe 5 zeta i chciałam wziąć na zapas, ale nie wzięłam! nie będę już kupować dopóki nie będę go potrzebować:)

    a co do negata to jeszcze nie przesądzone, ale kto jak nie ty będzie myślał pozytywnie? wszystkich nas tutaj zarażasz optymizmem kochana ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narzekać nie będę. Obiecuję :)Jak tylko dostanę okres to zaczynam od nowa badać temperaturę tylko kiedy to będzie.... A mój Gin na urlopie, zresztą nawet jak nie jest trudno się do niego dodzwonić

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby wrote:
    Niech to będzie dla ciebie wyzwanie:P tak jak dla mnie dzisiaj nie kupienie testu na zapas, byłam w rossmanie i była promocja na test - niecałe 5 zeta i chciałam wziąć na zapas, ale nie wzięłam! nie będę już kupować dopóki nie będę go potrzebować:)

    a co do negata to jeszcze nie przesądzone, ale kto jak nie ty będzie myślał pozytywnie? wszystkich nas tutaj zarażasz optymizmem kochana ;)

    Skoro jest tak jak mówisz to faktycznie moi znajomi mają rację mówiąc, że jestem świruska :-P

    Ale jak to stwierdzam każdego dnia - gdybym była do końca normalna, to już bym dawno zwariowała ;)

    Ach jak ja Was Kocham <3

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ