X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać
Odpowiedz

Starania, wykresy i inne bolączki od nowa, NOWA grupa żeby się poznać od początku i wspierać

Oceń ten wątek:
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszaa witamy :)

    Marietta w takim razie rzeczywiście beta w piątek i sprawa będzie jasna :) O macy tylko słyszałam, a podobno działa cuda ;) Powodzenia!

    Ruby miłego wypoczynku! Wyjazd=relaks, a tego nigdy za wiele przy staraniach ;)

    Dziewczyny ja dzisiaj już uciekam. Miałam ciężki dzień w pracy, a jutro jeszcze cięższy mnie czeka :/ Dodatkowo brzuch dziś boli typowo jak na @. Poczekamy, zobaczymy. Tymczasem dobranoc :***

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Narzekać nie będę. Obiecuję :)Jak tylko dostanę okres to zaczynam od nowa badać temperaturę tylko kiedy to będzie.... A mój Gin na urlopie, zresztą nawet jak nie jest trudno się do niego dodzwonić

    Słońce będzie dobrze - tylko mi się tutaj nie martw :)
    Mój gin tez wykręcił mi numer i rozumiesz, że poszedł na urlop na ponad 3 tygodnie?! A ja się pytam: co z moim cholernym monitoringiem?! Sama mam sobie zaaplikować pregnyl i wiedzieć kiedy mam to zrobić? No pewnie w końcu po ponad roku starań to już powinnam niemalże sama się zapłodnić :-P

    Oj Aga chyba trzeba kołować już do wyrka, bo pleciesz głupoty, ale taka już jestem szurnięta staraczka ;)

    Marietta, katiuszaa, oczekujaca88 lubią tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Katiuszaa witamy :)

    Marietta w takim razie rzeczywiście beta w piątek i sprawa będzie jasna :) O macy tylko słyszałam, a podobno działa cuda ;) Powodzenia!

    Ruby miłego wypoczynku! Wyjazd=relaks, a tego nigdy za wiele przy staraniach ;)

    Dziewczyny ja dzisiaj już uciekam. Miałam ciężki dzień w pracy, a jutro jeszcze cięższy mnie czeka :/ Dodatkowo brzuch dziś boli typowo jak na @. Poczekamy, zobaczymy. Tymczasem dobranoc :***

    Śpij spokojnie i głowa do góry - razem pokonamy wszelkie przeszkody :)
    A ja muszę tutaj o Was zadbać szczególnie mocno, bo Ruby po powrocie będzie mnie rozliczać, więc nie chcę nawalić :-P

    Smerfelinka lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Słońce będzie dobrze - tylko mi się tutaj nie martw :)
    Mój gin tez wykręcił mi numer i rozumiesz, że poszedł na urlop na ponad 3 tygodnie?! A ja się pytam: co z moim cholernym monitoringiem?! Sama mam sobie zaaplikować pregnyl i wiedzieć kiedy mam to zrobić? No pewnie w końcu po ponad roku starań to już powinnam niemalże sama się zapłodnić :-P

    Oj Aga chyba trzeba kołować już do wyrka, bo pleciesz głupoty, ale taka już jestem szurnięta staraczka ;)

    pozytywnie zakręcona <3

  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby, ja Cię proszę - czy Ty aby nie powinnaś szykować się do wyjazdu?
    Słońce daj mi tutaj trochę pomatkować - w końcu muszę nabierać doświadczenia ;)

    Chyba muszę wziąć sobie urlop na żądanie do piątku, żeby tutaj wszystko ogarnąć :-P

    A tak poważnie (bo wbrew pozorom czasami nawet mi to wychodzi) to zaraz wskakuję do wyrka, bo jutro skoro świt do roboty, a w niej jutro koszmar kontroli itp., więc będzie się działo, aż będzie furczało ;)

    Spokojnej nocki moje Kochane i do usłyszenia wieczorkiem - chociaż nie wykluczam kontroli w ciągu dnia ;)

    Buziaki <3

    Kjopa3 lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zachęciłyście mnie i zamówiłam właśnie testy owu, a przy okazji i ciążowe. M kazał brać na zapas, ale wzięłam tylko 1 opakowanie 5 szt. owu i 4 szt. ciążowych coby nie kusić losu, że więcej będzie potrzebnych :) Z 1 ciąży mam właśnie 4 pamiątkowe "dwukrechowce" i nastawiam się teraz też na nie marnowanie ich :) ale najpierw trzebaby trochę podziałać, a M gdzieś wybył.. :/

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Marietta Autorytet
    Postów: 1134 1210

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny, jutro idę odebrać macę, więc niebawem dam znać czy te cuda się po niej dzieją czy nie dzieją ;)
    Katiusza- głowa do góry, od następnego cyklu przypilnuj wykresu, ja się dzisiaj rozczarowałam, takie dziwne temperatury mi tu powskakiwały i cały cykl na marne- termometr zepsuty, albo bateria słaba, bo zamiast pikać, zawodzi jakby go co bolało ;)

    f2wli09k4hbyh30y.png
    p19uhqvkeefrbofp.png
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Katiuszaa witamy :)

    Marietta w takim razie rzeczywiście beta w piątek i sprawa będzie jasna :) O macy tylko słyszałam, a podobno działa cuda ;) Powodzenia!

    Ruby miłego wypoczynku! Wyjazd=relaks, a tego nigdy za wiele przy staraniach ;)

    Dziewczyny ja dzisiaj już uciekam. Miałam ciężki dzień w pracy, a jutro jeszcze cięższy mnie czeka :/ Dodatkowo brzuch dziś boli typowo jak na @. Poczekamy, zobaczymy. Tymczasem dobranoc :***

    Smerfelinka pisałaś, że do 12 dpo nie wytrzymasz i założe się że za testujesz wcześniej ;-)

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzekającaMama wrote:
    Słońce będzie dobrze - tylko mi się tutaj nie martw :)
    Mój gin tez wykręcił mi numer i rozumiesz, że poszedł na urlop na ponad 3 tygodnie?! A ja się pytam: co z moim cholernym monitoringiem?! Sama mam sobie zaaplikować pregnyl i wiedzieć kiedy mam to zrobić? No pewnie w końcu po ponad roku starań to już powinnam niemalże sama się zapłodnić :-P

    Ja kiedyś usłyszałam od Gina że skoro mój mąż jest weterynarzem to on powinien mnie leczyć a nie ja na wizytę do endokrynologa czekam 0,5 roku. to był ostatni raz kiedy rozmawiałam z tą panią, i chyba rzeczywiście Paweł wie więcej na ten temat niż ona.

    Dobrej i owocnej nocy, dziewczynki.
    Do jutra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 23:16

  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katiuszaa wrote:
    Jak miło że ktoś chce mnie zaadoptować ;) O maleństwo staramy się od kilku lat , Ostatnio postawiona diagnoza to PCOS na ile to prawda to nie wiem. Jak i nasz dowódca gościłam trochę w 30, trudno tam się jednak przebić wszyscy są już bardzo mocno zgrani. Ze strony kochanego męża ani reszty rodziny nie mam wsparcia i trochę psychika zaczyna mi siadać stąd nadzieje że tu wsparcia trochę znajdę.
    Wiem co to znaczy gdy mąż uważa, że mój problem to banał...Nie ma co się załamywać, głowa do góry i działamy z niimi czy bez nich ( chociaż bez małża trudno zajśc) :D Z naszej strony wsparcia nie zabraknie to pewne :) Nie chcę słodzic ale tu jest fajnie hie hie :P

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 29 lipca 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kjopa3 wrote:
    Smerfelinka pisałaś, że do 12 dpo nie wytrzymasz i założe się że za testujesz wcześniej ;-)

    Kjopa staram się być silna, ale test kusi. Planuję wytrzymać chociaż do piątku albo do sobotniego testu (laboratorium w sobotę jest nieczynne).

    Moja temperatura dzisiaj znowu trochę podjechała w górę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 07:15

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Kjopa staram się być silna, ale test kusi. Planuję wytrzymać chociaż do piątku albo do sobotniego testu (laboratorium w sobotę jest nieczynne).

    Moja temperatura dzisiaj znowu trochę podjechała w górę :)
    To tzrymam kciuki za poztywne wieści :) Który to dzień cyklu?

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisia dzisiaj 9 dpo, więc niedługo wszystko się wyjaśni :)

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz rade 3 dni wytrzymac, ja jeszcze 13-14 dni do testu ;(

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że dam radę. Muszę :) Chyba że wszystko samo wcześniej się wyklaruje ;) Może w takim razie masz coś absorbującego, czym mogłabyś się zająć w tym czasie? Ja już myślę nad takimi rzeczami na następny cykl, żeby ten czas szybciej minął. Niestety moje ukochane książki w tym wypadku się nie sprawdzają, ale za to gram z mężulem w gry kooperacyjne, a przy nich czas leci bardzo szybko :)

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co możesz robić bo mnie pochłania praca do południa a poźniej synuś i ewentualnie wieczorem moje tez ukochane ksiązki :) Wiem, że ciężko nie myśleć ale już nie masz duzo czasu do czekania ;)

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • CzekającaMama Autorytet
    Postów: 382 255

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane życzę Wam spokojnego dnia i dużo optymizmu :-)
    Jestem w pracy, więc nie mogę za wiele gadulić, tym bardziej że mam kontrol, ale nieustannie o Was pamiętam.
    Proszę mi się tylko nie stresować - każdej z nas się uda musimy tylko ćwiczyć cierpliwość ;-)
    A - u mnie kolejny spadek i coś czuję, że dzisiaj @ się rozkręci i zacznę nowy cykl :-P
    Buziaki i do wieczorka <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 17:24

    zizi lubi tę wiadomość

    CzekającaMama
    Aniołek [*]... 02.07.2016... 8tc
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 1508 1864

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamisia w takim razie Ty nie potrzebujesz dodatkowego zajęcia! Taki szkrab jest już wystarczająco absorbujący :) Ile ma latek?

    CzekającaMama ja właśnie się wybieram do pracy i spędzę tam dzisiaj czas przynajmniej do 21-22, więc moja obecność tutaj też będzie mocno ograniczona, ale co zrobić? Trzeba pracować, a może to i lepiej, bo przynajmniej jest co robić ;)

    Miłego dnia dziewczyny!

    👩35 lat 🧑38 lat

    21.08.2023 - transfer blastocysty 3AA ❄️ 💔

    lipiec 2023 - transfer odwołany - za niski progesteron 😞

    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon <3
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - Salve - ivf
    sierpień 2018 - histeroskopia ok
    kwiecień 2017 - hsg ok
    starania od 2014
  • kamisia88 Autorytet
    Postów: 601 754

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    Kamisia w takim razie Ty nie potrzebujesz dodatkowego zajęcia! Taki szkrab jest już wystarczająco absorbujący :) Ile ma latek?

    CzekającaMama ja właśnie się wybieram do pracy i spędzę tam dzisiaj czas przynajmniej do 21-22, więc moja obecność tutaj też będzie mocno ograniczona, ale co zrobić? Trzeba pracować, a może to i lepiej, bo przynajmniej jest co robić ;)

    Miłego dnia dziewczyny!
    W listopadzie skończy 5 i jest bardzo wymagający, rozumiesz, milion pytań do i to w minutę :D

    f2w3flw19tw30ku4.png
    Kazik :*
  • oczekujaca88 Przyjaciółka
    Postów: 198 47

    Wysłany: 29 lipca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruby - udanego wyjazdu! :)

    Smerfelinka - trzymaj się! :D mówię to za każdym razem, ale... wiem, co to znaczy niecierpliwość :D Robisz tą betę?

    Czekajacamama - wodzu! :P

    Marietta - nie słyszałam o macy.. na co pomaga??

    Rybaaaa - ja też zaopatrzę się w testy owu z allegro. Polecacie jakieś? Do tej pory używałam z apteki Domowe Laboratorium.

    Katiuszaa - czemu nie masz wsparcia ze strony rodziny i męża? :(

    4.12.2015 6tc (5 t, 4 dz) [*]

    3.12.2016 - Bartuś <3 4,030g 57cm godz. 18:14

    dqprj44jz3vmfgd1.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ