X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranka z Clostilbegyt
Odpowiedz

Staranka z Clostilbegyt

Oceń ten wątek:
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia <3 956906baa28auhic.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mi gin powiedzial wczoraj, ze jak pecherzyki stana w miejscu ( ja tak mialam w poprzednim cyklu) i dalej nie rosna (stanely w wielkosci 15 mm) to raczej juz nie urosna i nie bedzie owulki, a wy jak sadzicie? mialam potem za kilka dni skok tempki i ovu wyznaczylo mi owulke i teraz sama nie wiem co o tym myslec ;/

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    mi gin powiedział ze przy staraniach prl najlepiej jakby byla przy dolnej granicy normy a nawet ponizej, bo tak naprawde prolaktyna jest Ci tylko potrzebna do laktacji, a tak to jest taki przeszkadza-cz bo i przez nia cycki bolą i psm jest czasem masakryczny
    w takim razie u mnie PRl idealnie :) ale cycki tak czy siak zaczynają mnie bolec 3 dni po owu i tak do @ :) PMS jakby zmalał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2014, 12:44

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziewczyny mi gin powiedzial wczoraj, ze jak pecherzyki stana w miejscu ( ja tak mialam w poprzednim cyklu) i dalej nie rosna (stanely w wielkosci 15 mm) to raczej juz nie urosna i nie bedzie owulki, a wy jak sadzicie? mialam potem za kilka dni skok tempki i ovu wyznaczylo mi owulke i teraz sama nie wiem co o tym myslec ;/
    może jakiś się jeszcze obudził i urósł

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę jutro na pierwszy monitoring po clo w 11dc, trzymajcie kciuki, żebym jakieś jajo wysiedziała

    Anutka lubi tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej co tam u Was??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • niecierpliwa ... Ekspertka
    Postów: 280 56

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mozna dolaczyc ?:) ja bede miala swoj 2 cykl z clo w czwartek bylam u gin i pow ze nie bylo zadnego pecherzyka dominujacego a nastepnego dnia mialam tak mokro ze myslalam ze to @ albo ze popuscilam... mozliwe to zeby tak z dnia na dzien jakis dojrzal ?

    f187b719f7366dc44dedac881e025e47.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziewczyny mi gin powiedzial wczoraj, ze jak pecherzyki stana w miejscu ( ja tak mialam w poprzednim cyklu) i dalej nie rosna (stanely w wielkosci 15 mm) to raczej juz nie urosna i nie bedzie owulki, a wy jak sadzicie? mialam potem za kilka dni skok tempki i ovu wyznaczylo mi owulke i teraz sama nie wiem co o tym myslec ;/
    a jaka dawke clo bierzesz?

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziewczyny mi gin powiedzial wczoraj, ze jak pecherzyki stana w miejscu ( ja tak mialam w poprzednim cyklu) i dalej nie rosna (stanely w wielkosci 15 mm) to raczej juz nie urosna i nie bedzie owulki, a wy jak sadzicie? mialam potem za kilka dni skok tempki i ovu wyznaczylo mi owulke i teraz sama nie wiem co o tym myslec ;/
    Zależy jeszcze w którym dniu cyklu miałaś USG i czy po spodziewanym terminie owulacji nie masz robionego usg? Ja w poprzednim cyklu miałam pierwsze USG 13dc i był dominujący 19mm a po teoretycznym terminie owulacji czyli 16dc niestety okazało się, że pęcherzyk nie pękł i miał 26mm. Na całe szczęście wchłonął się w czasie @ :)a to, że był bezowulacyjny było efektem odstawienia tab. anty., które brałam jako kurację przez 3 cykle po poronieniu ... Ten cykl miałam naturalny i wczoraj miałam usg (16dc) w każdym jajniki pęcherzyk po 10mm nie ma żadnego dominującego ale lekarz powiedział, że cykl może się jednak wydłużyć i może do tej owulacji dojść chociaż mówił, że cykl może być bezowulacyjny.. następną wizytę mam przed @ żeby zobaczyć czy można na spokojnie dać CLO i między ostatnią wizytą a kolejną będzie ok. 10dni różnicy więc lekarz stwierdził, że to dobrze bo wtedy zobaczymy czy może jednak coś tam rosło i pękło :) więc jakieś szanse na to są, że jeszcze może pęcherzyk podrosnąć i ulec pęknięciu...Jednak dla mnie w tej całej "złej" sytuacji jest mimo wszystko plus jak sobie to wszystko przemyślałam, bo dzięki temu USG na naturalnym cyklu wiemy, że prawdopodobnie te moje "problemy" z jajeczkowaniem są przyczyną Naszych długoletnich starań bez efektów i wiem, że bez farmakologi wspomagającej typu CLO nie uda Nam się począć dziecka, no i teraz już wiemy jak działać...i w końcu musi się udać <3 organizm kobiecy jest jedną wielką tajemnicą :P Będzie dobrze :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wrocilam z monitoringu w 11 dcc endo tylko 4,1 mm, jajnik prawy kilka pecherzykow ok 1cm, jajnik lewy pecherzyk dominujacy 12 mm, widzimy sie znow z ginem w pt

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro zaczynam 3 cykl starań c CLO i mam nadzieję, ,ze nie będę miała tego uczucia gorąca jak ostatnio.... ja w poprzednim cyklu miałam w 11 dc pęcherzyka 10mm a w 14 już miał 20 mm i podany pregnyl no ale nic z tego nie wyszło...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szpilka wrote:
    hej wrocilam z monitoringu w 11 dcc endo tylko 4,1 mm, jajnik prawy kilka pecherzykow ok 1cm, jajnik lewy pecherzyk dominujacy 12 mm, widzimy sie znow z ginem w pt
    podpytaj gina co sadzi o dongu, bo ja mam to na endometrium i wspomaganie owu(teraz tez przy clo)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 20:35

    szpilka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mnie clo chyba nie dziła, jajniki czuję, ale na teście owu I i drugiej ni widu ni słychu,a w cyklach bez clo juz był cien 2 kreski :( jestem załamana :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka u mnie prawie nigdy nie ma drugiej kreski na testach owu słabej. W 15dc lekki cień, w 16dc dwie tłuste a w 17dc juz nie ma nic. Robiłam dwa cykle testy od 10dc dla sprawdzenia i ciągle bylo tak samo. Nie zadręczaj się ;-)

    szpilka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    Anutka u mnie prawie nigdy nie ma drugiej kreski na testach owu słabej. W 15dc lekki cień, w 16dc dwie tłuste a w 17dc juz nie ma nic. Robiłam dwa cykle testy od 10dc dla sprawdzenia i ciągle bylo tak samo. Nie zadręczaj się ;-)
    zawsze coś tam już była a w tym cyklu nic :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to u mnie z testami owu jest tak kreska ciemnieje , ciemnieje a jak juz jest taka ze lada dzien pozyt to nastepne 2 dni jest tylko blady cien na na 3 dzien jest mega pozyt

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    na mnie clo chyba nie dziła, jajniki czuję, ale na teście owu I i drugiej ni widu ni słychu,a w cyklach bez clo juz był cien 2 kreski :( jestem załamana :(
    Anutka cierpliwości :) Ja zawsze miałam wczesną owulkę, a przy trzecim cyklu z clo przesunęła mi się o 2 dni
    Trzymam kciuki za skok tempki :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Anutka cierpliwości :) Ja zawsze miałam wczesną owulkę, a przy trzecim cyklu z clo przesunęła mi się o 2 dni
    Trzymam kciuki za skok tempki :)
    uuu... zawsze mam ok 20 dc :) strach się bac jak się przesunie o kolejne dni :(

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi CLO przyspieszało owulkę :) będzie dobrze <3 ja od przyszłego cyklu prawdopodobnie znowu będę na CLO bo w 16dc bez wspomagaczy brak dominującego pęcherzyka a pozostałe miały po 10mm :| no chyba, że jakimś cudem owulacja się spóźni i wydłuży cykl...ale się nie łudzę :) Dobrej Nocy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 21:06

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liczę na ten cykl :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ