X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranka z Clostilbegyt
Odpowiedz

Staranka z Clostilbegyt

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po kilku dniach ;)
    Ja nie zdecydowałam się na CLO w tym cyklu, może to coś w tym jest, że dopadł mnie wirus jelitówki i nie wzięłam bo nie chciałam namieszać.. może uda się bez. W 14 dc idę na USG i zobaczę, jeśli pęcherzyka nie będzie to wtedy kolejny cykl bez gadania zaczynam z CLO.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolek87 wrote:
    Niedawno tutaj pisałam rozżalona ze sie staram i staram inic, ale sluchajcie w ostatnim cyklu z clo lekarz zwiekszyl mi dawke do 2 tabletek raz dziennie od 3 do 9 dnia cyklu ,na monitoringu wyszly 3 jajeczka ( przy mniejszej dawce zawsze jedno) oczywiscie dostalam pregnyl i ......jestem w 5 tygodniu ciazy :)
    Gratulacje kochana! ja w tym cyklu mam tez w koncu dawke 2x1 od 3 do 7 dc +pregnyl + duphaston +luteina_ estrogeny(dong)tak miałam zawsze po 1 tab. zobaczymy co z tego wyniknie, w poprzednim cyklu miałam wlasnie 1x1 i była ciaza bichemiczna


    Ja to wogule mam 1 dnia wzielam 2 na noc(bo dopiero popoludniu sie skaplam ze to juz 3dc;) 2 dzien wzielam 1 rano druga wieczorem i od 3 dnia juz biore 2 rano

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2014, 15:29

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniołku 87 jeśli chcesz być na liście majówek daj znać z jaką datą Cię wpisać lub sama się wpisz, bo chcemy zamknąć listę zafasolkowanych a ktoś Cię wymienił tylko nie wiemy z jaką datą, pozdrawiam
    Kochane dziewczyny z wątku o clo zostawiam Wam wiruski ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej szpilunia :) jasne wpisz mnie.a o jaka date chodzi ? poczecia? jesli tak to 7maj :)Dzis na wizycie wyszlo ze zrodek ma 9 mm o 7mm wiecej niz tydzien temu :) i wyszedl mi torbiel na lewym jajniku :( stad bole w krzyzu i podbrzusza :( to efekt przestymulowania :( ale co tam, dostalam leki bedzie dobrze :) wazna jest dzidzia :)za dwa tygodnie nastepna wizyta, luteine i duphaston mam brac dalej.

    8a56b4b21c3960140dc7e1b42a25ad0b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend


    TAADAAMMM !!!!!!! :)

  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania bedzie dobrze , ja w tym ostatnim cyklu nie mialam juz nadzieji po mimo tych trzech pieknych pecherzykow, nawet brzuch mnie nie bolal po pregnylu , a tu niespodzianka :) pierwszy test robilam 10 dni po pregnylu-pozytywny - myslalam ze jest jakis popsuty, na nastepny dzien kolejny i w nastepny kolejny :)

  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolek87 wrote:
    Hej szpilunia :) jasne wpisz mnie.a o jaka date chodzi ? poczecia? jesli tak to 7maj :)Dzis na wizycie wyszlo ze zrodek ma 9 mm o 7mm wiecej niz tydzien temu :) i wyszedl mi torbiel na lewym jajniku :( stad bole w krzyzu i podbrzusza :( to efekt przestymulowania :( ale co tam, dostalam leki bedzie dobrze :) wazna jest dzidzia :)za dwa tygodnie nastepna wizyta, luteine i duphaston mam brac dalej.

    8a56b4b21c3960140dc7e1b42a25ad0b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Chodzi o date pozytywnego testu, bo wg tego jest lista na majówkach :)
    TAADAAMMM !!!!!!! :)

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Aniolek87 Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test robilam 23 maja :)

  • hellokitty Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. mam pytanie... po clo w tym cyklu mam 5 dojrzalych pecherzykow. mozna przy takiej ilosci sie starac czy ryzyko jest za duze? bo IUI lekarz zabronil robic.... co myslicie?

    :)
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hellokitty wrote:
    hej dziewczyny. mam pytanie... po clo w tym cyklu mam 5 dojrzalych pecherzykow. mozna przy takiej ilosci sie starac czy ryzyko jest za duze? bo IUI lekarz zabronil robic.... co myslicie?
    starać się możecie ale z pełną świadomością, że może być z tego ciąża mnoga już nie tylko bliźniacza ale większa...to zalezy juz od Was :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) dołączę do was.. to mój 4cs, po 2 poronieniach a 1 cykl z clo 1x1 od 3-7dc i tylko jeden pęcherzyk w 11dc-14mm, jutro kolejny monitoring..
    w poprzednim cyklu bez clo też miałam 1 pęcherzyk 14dc-20mm i następnego dnia pękł..
    Tak myślę sobie, że jeśli w tym cyklu się nie uda, to spróbuję jeszcze raz z clo tylko, że z 2 tabletkami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2014, 19:25

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 11 dc 12 mm, endo 4.5. Słabizna jak na dwie tabl clo. Nie mam już nadziei na ten cykl... W piątek mam się stawić na drugim monitoringu, ale i lekarz mówi, że szans nie ma :(

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Dziewczyny, 11 dc 12 mm, endo 4.5. Słabizna jak na dwie tabl clo. Nie mam już nadziei na ten cykl... W piątek mam się stawić na drugim monitoringu, ale i lekarz mówi, że szans nie ma :(
    Kochana na endo popytaj lekarza o estrogeny(np naturalne -Dong quai)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Dziewczyny, 11 dc 12 mm, endo 4.5. Słabizna jak na dwie tabl clo. Nie mam już nadziei na ten cykl... W piątek mam się stawić na drugim monitoringu, ale i lekarz mówi, że szans nie ma :(
    Mój gin mówi, że szanse są zawsze :) nigdy nie mów nigdy..

    Another lubi tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donga to chyba spróbuję bez jego wiedzy, bo on twierdzi, że jest lekarzem nie znachorem i na ziołach się nie zna tak jak na medycynie i nikomu nic nie będzie zalecał o.O

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na endometrium to starczy poprosić o estrofem.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 5 czerwca 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosiłam, odbiło się jak grochem o ścianę. "Nie jest na tyle źle, żeby dodawać kolejne leki", o.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień jełopa :)Endo 4.5 jest za małe na zagnieżdżenie.
    Chociaż i takie przypadki widziałam na forum :)

    A dodam jeszcze tyle, moje endometrium czasem w ciągu 2-3 dni potrafiło urosnąć kilkakrotnie, zatem jeszcze nic nie przesądzone ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:43

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam słabiznę, ledwo 5 z groszami. To wina clo.
    Ale zastosowałam mieszankę wiesiołek, siemię lniane i 2x1 wit E i moje endo urosło do prawie 9 mm :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co dzisiaj powie lekarz.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dc pęcherzyk 12 mm, 13 dc 16.5. Ruszyło, oby tyko z górki :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ