X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staranka z Clostilbegyt
Odpowiedz

Staranka z Clostilbegyt

Oceń ten wątek:
  • motylek32 Koleżanka
    Postów: 49 2

    Wysłany: 5 lutego 2015, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzastina2005 jak tam twoje podejscia? co sie zmienilo?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze dziewczyny to Ja chyba jakas inna jstem ;D Ja właśnie jak zaczełam tą kuracje to w ogole na ciąże nie nakręcam się ;o
    Strasznie długo bierzesz CLO do 12 dc ;o ale najwazniejsze , ze owulacja jest


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:10

  • Eliz Autorytet
    Postów: 316 953

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie czekam niecierpliwe na @ bo chce jak najszybciej zacząć brać clo.
    a powiedzcie mi czy któraś piła ziółka o.Sroki ? zamierzam sobie w tym miesiącu kupić.

    Z udanego ivf wyszła cudowna dziewczynka urodzona 2 maja 2016 - Nadia :) Mój mały wielki cud, moja wielka miłość <3

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , jak mija weekend ? jakies konkretne plany macie ;)?
    Ja Eliz nie piłam ziółek , miałam zamiar ale stwierdziłam , ze jednak nie bede się w to bawić .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 7 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny. W tym cyklu też będę brała clo. Może wreszcie coś się ruszy, bo moje cykle są mega długie i często bezowualcyjne. Od poniedziałku zaczynam brać. Czy ktoś też startuje w podobnym terminie?
    Jeżeli chodzi o te ziolka to właśnie koleżanka z ovuf zaszła w 1 cyklu ich stosowania, wcześniej miała baaardzo dlugie cykle.

    Gogola lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) jakie przyjemne miejsce...również zaczynam z Clo. Juz mialam sie przyjemność poznać z tym specyfikiem jakies 6 lat temu-wtedy bezzskutecznie poddałam sie po dwóch próbach. W ciąży byłam ale przez inny specyfik..mianowicie wakacje :) w 2011 urodziło sie moje oczko w głowie.syneczek Dorianek, ktory w kwietniu bedzie kończył 4 latka :) :) postanowiliśmy z mężem postarac sie o rodzeństwo i powrócił temat braku owu itp itd...co wszystkie znamy. Mam nadzieję że tym razem uda się. Pomysł na rodzeństwo dla mojego smrodka urodził sie gdyż w paznierniku wykryto u mnie maleńkiego torbiela tj. 3,5 cm na 2,9. Lekarz wtedy zaproponowal kuracje hormonalną w połączeniu ze starankami i przez dwa cykle bralam primolut-nor. Po tym był cykl przerwy i własnie wtedy chyba stał sie maly cud i zobaczylam dwie kreseczki. Radość trwala zaledie dwa dni bo beta (ktorą niezwłocznie wykonałam) niestety malala. Niestety sie nie udało...nawet nie wiem czy w ciąży bylam czy to hormony zaszalały. Dostalam okres i to jaki!!! Łoj matko łącznie z torbelem (przepraszam ze tak obrazowo pisze) ze wszystkiego sie wyczyścilam. W tym cyklu bylam na kontroli po tej okropnej miesiączce i mam cudowne wychodowane jajeczka i mam nadzieje ze na wychodowaniu jajwczke sie nie skonczy :)

    relgx1hplp93ekbb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Jeśliby któraś jeszcze dziewczyna chciała odkupić CLO to mam całe, nieruszone opakowanie...
    hej aktualne to clo?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny, dziś 5 i ostatnia tabletka clo, nie odczuwam żadnej różnicy, ale to akurat dobrze. Tylko przez cały czas brania mam bóle w dole kręgosłupa.. jakby kość ogonowa nie wiem!! Co to za dziadostwo?? Nie uderzyłam się, nie upadłam... a ból cały czas tam siedzi.. czy to przez clo??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 15:49

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nadal mam na zbyciu całe opakowanie CLO :)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita ja wczoraj ostatnie clo wzięłam bo juz 5...objawów zero :/ z bólem nie podpowiem bo mnie jedynie nogi.po wczorajszych ćwiczeniach bolą. Staram sie być mocno aktywna ruchowo bo w ciązy zDorkiem mialam cukrzyce i to taką ze musialam insuline wstrzykiwać bo niestety samą dietą sie nie dało uregulować. Albo ccukier był za wysoki albo za malo jadlam bo się prawie głodzilam i wychodzilo przy badaniach i mi wychodziło i diabetolog wprowadził insuline

    relgx1hplp93ekbb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 20:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Tak nadal mam na zbyciu całe opakowanie CLO :)
    Ola biorę to CLO :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2015, 17:40

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam 16 dc, jestem po 1 clo i 1 pregnylu. zastrzyk mialam we wtorek i od wczoraj czuję moją macicę, trochę mało komfortowo przy chodzeniu. we wtorek monit i zobaczymy co gin powie na tą pierwszą próbę:)

    M&M
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 7 lutego 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka pięknie pęcherzyk pewnie pękł :) trzymam kciuki :)

    Martoszka lubi tę wiadomość

    relgx1hplp93ekbb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 15:10

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mana wrote:
    Martoszka mnie podobnie macica boli :-P tylko ze u mnie 12dc dzis na zajeciach usiedziec z bólu nie moglam i musialam dyskretnie guzik w spodnich rozpiac zeby sobie choc odrobinę ulżyć :-)
    My to mamy takie same sytuacje :)

    mana lubi tę wiadomość

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet jak szłam do sklepu to się zastanawiałam jak ja bym w ciąży wyglądała i jakbym wtedy narzekała. Biedny ten mój mąż :)

    mana lubi tę wiadomość

    M&M
  • kicia1985 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, dziewczyny jestem nowa na tym forum, chciałabym Wam opowiedzieć moją przygodę z CLo ktora zaczęła się dokładnie rok temu, zaczęłam zażywać CLO 1x1 od 3 dc do 7 dc dawkę taką stosowałam przez 3 msc po czym moja lekarka zwiększyła dawkę do 2x1 od 3 do 7 dc. Ponieważ kolejne 2 cykle się nie udawało postanowiłam że w czerwcu to będzie mój ostatni cykl i odpuszczam na rok ( żeby się wyluzować i tak intesywnie o zajciu w ciążę nie myśleć, ps zastanawiałam się nad drożnośćią jajowodów.) I w lipcu okazało się że jestem w ciąży byłam w szoku bo odpuściłam myślałam że to się nie uda a tu taka niespodzianka! Niestety radość nie trwała długo bo po msc okazało się że beta HCG słabo przyrasta i pod koniec sierpnia okazało się że serduszko już nie bije więc musiałam się poddać zabiegowi. Od tego czasu starałam się bez wspomagaczy typu CLO tj do grudnia jednak bez rezultatu więc od stycznia znów jestem na Clo od 3dc do 7 dc 2x1 i tak się zastanawiam czy w ogóle jest szansa bo strasznie się boję że znów poronię.

    kicia1985
    f2w3skjov8c1st58.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia ja tylko mogę wspierać ale patrząc na mojego czteroletniego brzdąca na pewno wiem, ze mozna zniesc dużo a nagroda jest niesamowita :) ja pięć lat temu załamałam ręce i poddałam sie i nagle sie stało. Każda ciąża rozwija sie indywidualnie a jak juz w ciąży byłaś to znaczy ze możesz zajść i tu jest gorące piekne swiatełko. Przytulam po stracie wiadomo ale bycie mamą wynagrodzi..jestem pewna

    relgx1hplp93ekbb.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ