X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tak kochana ale dziesiejsza tempke moge usunac a I tak bedzie ze owulka byla a jak owulke wskazalo to tabletek jeszcze nie bralam bo przestalam mierzyc tempke nastempny dzien po wizycie u gina
    to jak uwazasz tylko nie kieruj sie programem, bo mi tez wyznaczyły owulacje w cyklu bezowulacyjnym a na detektorze miałam 100% test pozytywny, tak ze na program trzeba brac duza poprawke:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 16:44

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale sie dzis po rozpisywałyscie;) ja od dwóch dni mam takie napady goraca i zaraz mi przechodzi a poza tym nic więcej:)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 października 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    tak kochana ale dziesiejsza tempke moge usunac a I tak bedzie ze owulka byla a jak owulke wskazalo to tabletek jeszcze nie bralam bo przestalam mierzyc tempke nastempny dzien po wizycie u gina


    Ania mądrze mówi, nie kombinuj dziewczyno sama, bo sobie biedy możesz narobić. Lekarz ma doświadczenie, nie jedno widział i wie co jest grane, poza tym nie ważne kiedy miałaś owulkę- lekarz przed wystąpieniem miesiączki jest w stanie powiedzieć czy ona była czy nie- nieważne czy minęło 5 dni czy 15.
    No i Ewelinko, nie obraź się, ale jakie to w tym momencie ma znaczenie, czy ta owulka u Ciebie była czy nie, skoro i tak patrząc na to jaki za przeproszeniem bałagan masz tam w środku zajście w tym cyklu w ciąże byłoby raczej mało rozsądne, bo mogłabyś sobie tym jeszcze większych szkód narobić.

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    to jak uwazasz tylko nie kieruj sie programem, bo mi tez wyznaczyły owulacje w cyklu bezowulacyjnym a na detektorze miałam 100% test pozytywny, tak ze na program trzeba brac duza poprawke:)
    a ginowi mowilam ze chcialam zeby mi zrobil badanie cytologiczne to mi powiedzial zebym przyszla po tabletkach to mi zrobi a powinien mi pobrac nawet sprawidzic jaki stopien jest nadzerka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a ginowi mowilam ze chcialam zeby mi zrobil badanie cytologiczne to mi powiedzial zebym przyszla po tabletkach to mi zrobi a powinien mi pobrac nawet sprawidzic jaki stopien jest nadzerka
    jak nadzerka jest mala to nie musiał odrazu pobrac, poza tym by Ci nie przepisał tabletek na wywolanie okresu gdyby nie był na 1000% pewny ze owulacji nie było i ze nie bedzie z tego ciazy..bo sam by na siebie bata krecił..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 16:52

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    ale sie dzis po rozpisywałyscie;) ja od dwóch dni mam takie napady goraca i zaraz mi przechodzi a poza tym nic więcej:)
    Też mam... I to jakie! Wczoraj to pływałam w łóżku od rana, dosłownie tak mi było gorąco, że szkoda gadać. Dzisiaj z kolei w kościele myślałam, że się rozpłynę, albo przewrócę. Później zrobiło mi się zimno, a chora nie jestem. Może to pogoda taka!

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    jak nadzerka jest mala to nie musiał odrazu pobrac, poza tym by Ci nie przepisał tabletek na wywolanie okresu gdyby nie był na 1000% pewny ze owulacji nie było i ze nie bedzie z tego ciazy..bo sam by na siebie bata krecił..
    mam nadzieje ze sie nie pomylil. po tabletkach ide do innego I zobaczymy a pozniej pojde do niego I sprawdze czy sie potwierdzi wiem jestem glupia bo mam banie juz zryta . przez to wszytko usune ten wykres w pinechy bo tylko wiecej stresu mam przez niego a I tak nie pomaga w niczym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    mam nadzieje ze sie nie pomylil. po tabletkach ide do innego I zobaczymy a pozniej pojde do niego I sprawdze czy sie potwierdzi wiem jestem glupia bo mam banie juz zryta . przez to wszytko usune ten wykres w pinechy bo tylko wiecej stresu mam przez niego a I tak nie pomaga w niczym
    oj kochana ja juz tez mam nerwa na ten moj wykres.. moze to PMS juz sie odzywa u mnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    oj kochana ja juz tez mam nerwa na ten moj wykres.. moze to PMS juz sie odzywa u mnie...
    no co ty kochana trzeba poczekac jeszcze kilka dni a tempka niech rosnie w gore

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 października 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Ovu biore bardzo duza poprawke tak jak Ania pisze to tylko program :P

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę poprawkę! :) To tylko program :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 27 października 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Też mam... I to jakie! Wczoraj to pływałam w łóżku od rana, dosłownie tak mi było gorąco, że szkoda gadać. Dzisiaj z kolei w kościele myślałam, że się rozpłynę, albo przewrócę. Później zrobiło mi się zimno, a chora nie jestem. Może to pogoda taka!

    Tez to mam!! Masakra dzis lezelismy sobie na lozku z moim mezem po pbiadku a mnie doslownie zalewalo z goraca, gzie ja zmarzluch jestem! W nocy wstawalam do tego okno otwierac bo myslalam ze sie udusze!!

    Kurde dziewczyny ale macie z tymi temperaturami! Dobrze ze ja nie mierze i sie przynajmniej nie stresuje!
    Zreszta co to za roznica skoro program wyznacza owu juz po czasie? Co to zmienia?
    Ja zostaje przy obserwacji swojego organizmu, tempki nie mam zamiaru mierzyc, zreszta roznica w miejscach po przecinku na termometrze elektronicznym nie jest dla mnie wiarygodna...

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kochane robic krewetki w ciescie : )

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - chyba będziemy budować dom :) Chcemy wreszcie mieć choć coś swojego. Niby prawie sami mieszkamy w domu teściów, oni są tylko z 1/3 roku w domu, ale to nie to!

    iza30, karmelek, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 27 października 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za literowki ale pisza z telefonu bo lapka nie chce mi sie odpalac;)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    lece kochane robic krewetki w ciescie : )
    Daj trochę mojemu mężowi, bo ja to się nie dotknę, a on uwielbia :D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 października 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziel sie Ewelina :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Daj trochę mojemu mężowi, bo ja to się nie dotknę, a on uwielbia :D
    Piotrek tez nie lubi a ja uwielbiam pyszne mniam mniam

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://demotywatory.pl/4226658/Kazdy-z-nas

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 października 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny a ja lece obejrzec filmik :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ