X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krewetek, kalmarow, glonow,osmiorniczek itp. mam dosyc po pobycie 2 miesciecznym w Koreii ;) a moj Łukasz to by tonami jadł ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 17:15

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 października 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja uwielbiam krewetki moj Andrzej tez lubi :)
    Do pozniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 17:16

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmm uwielbiam . Mi tez sie nie znudzi nigdy a lubie robic krewetki w ciescie bo robi sie je szybciutko : P

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 października 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dziękuję, że jestem zlewna :/
    i weź tu komuś staraj się pomóc ...

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    bardzo dziękuję, że jestem zlewna :/
    i weź tu komuś staraj się pomóc ...
    kochana ja tez nie raz zostałam tu olana i co?;))trzeba z tym zyc :*

    mungo lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    bardzo dziękuję, że jestem zlewna :/
    i weź tu komuś staraj się pomóc ...
    Nie jesteś, no co Ty! Po prostu przeoczenie w tym gąszczu informacji na każdy temat. Przecież to jasne, że ten dzisiejszy spadek u Ciebie to zagnieżdżenie, a jutro tempkę Ci wybije w górę i taka pozostanie :* Infekcją się nie przejmuj. Mnie też trochę dokucza, ale już mniej, mimo że Lacibios biorę się przyplątała. Bądź dobrej myśli, bo po prostu w ciąży organizm jest troszkę słabszy i łatwiej podatny na takie akcje :) Ja np. w sierpniu miałam infekcję gardła i też się okazało, że ciąża. Najważniejsze, żeby nie stosować zbyt dużo środków, płynów do higieny intymnej itp., bo to wbrew pozorom może przynieść więcej szkody, niż pożytku.

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ania mądrze mówi, nie kombinuj dziewczyno sama, bo sobie biedy możesz narobić. Lekarz ma doświadczenie, nie jedno widział i wie co jest grane, poza tym nie ważne kiedy miałaś owulkę- lekarz przed wystąpieniem miesiączki jest w stanie powiedzieć czy ona była czy nie- nieważne czy minęło 5 dni czy 15.
    No i Ewelinko, nie obraź się, ale jakie to w tym momencie ma znaczenie, czy ta owulka u Ciebie była czy nie, skoro i tak patrząc na to jaki za przeproszeniem bałagan masz tam w środku zajście w tym cyklu w ciąże byłoby raczej mało rozsądne, bo mogłabyś sobie tym jeszcze większych szkód narobić.
    Wiem kochana ze nie bylo by rozsadne . to nie chodzi mi o to ze chce w tym cyklu zajsc w ciaze a jesli ta owulka byla I dojdzie do zaplodniena to strace po tych tabletkach . juz sama niewiem co mam myslec . Przepraszam kochana ale bylam w kuchni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zaraz zwariuję !!!!
    Nie dość że mnie mdli jak cholera to jeszcze na dodatek odwiedzam łazienke co 5 min ( nie mówie o wymiotach ani biegunce). Jestem w szoku bo zwykle odwiedzam łazienke jak bardzo dużo jem, a dziś wyjątkowo mało jadłam :/ I napewno nic mi nie zaszkodziło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 17:41

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam do nastempnego cyklu co bedzie jak owu tak robi to niech sie pieprza na dodatek za kase fakt na poczatku za to placilam ale pozniej robilam ich w huja na lewo z zaproszniami . juz sie wkurzylam

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Dziewczyny, zaraz zwariuję !!!!
    Nie dość że mnie mdli jak cholera to jeszcze na dodatek odwiedzam łazienke co 5 min ( nie mówie o wymiotach ani biegunce). Jestem w szoku bo zwykle odwiedzam łazienke jak bardzo dużo jem, a dziś wyjątkowo mało jadłam :/
    Ciąża :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Dziewczyny, zaraz zwariuję !!!!
    Nie dość że mnie mdli jak cholera to jeszcze na dodatek odwiedzam łazienke co 5 min ( nie mówie o wymiotach ani biegunce). Jestem w szoku bo zwykle odwiedzam łazienke jak bardzo dużo jem, a dziś wyjątkowo mało jadłam :/ I napewno nic mi nie zaszkodziło
    Jak nie wymioty ani biegunka to ja nie wiem, co :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    czekam do nastempnego cyklu co bedzie jak owu tak robi to niech sie pieprza na dodatek za kase fakt na poczatku za to placilam ale pozniej robilam ich w huja na lewo z zaproszniami . juz sie wkurzylam
    Ja zapraszałam, a mi nie naliczali punktów...Mimo że dziewczyny się rejestrowały :|

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 października 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potwierdze kolezanke gosia bedzie zieloni u ciebie :)

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Ja zapraszałam, a mi nie naliczali punktów...Mimo że dziewczyny się rejestrowały :|
    ja sama konta zakladalam I wysylalam zaproszenia zakladalam I dochodzily mi normalnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pięknie... zaczęły się biegunki :/

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 października 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    No to pięknie... zaczęły się biegunki :/
    ja mialam w tamtym tyg ale przeszlo

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 października 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co taka cisza ?? mi przyszla ochota na pizza z tuńczykiem..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    co taka cisza ?? mi przyszla ochota na pizza z tuńczykiem..

    Ja nie mam ochoty na jedzenie, nawet nie chce mi się patrzeć na to co jest w lodówce :/ chce usnąć i rano zobaczyć podwyższenie temp. Wtedy to już będe taka happy że wszystko przeżyje. Nawet najgorszy ból :)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 października 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Wiem kochana ze nie bylo by rozsadne . to nie chodzi mi o to ze chce w tym cyklu zajsc w ciaze a jesli ta owulka byla I dojdzie do zaplodniena to strace po tych tabletkach . juz sama niewiem co mam myslec . Przepraszam kochana ale bylam w kuchni

    ja to wiem Ewelinko i lekarz też to wie, tylko, ze ja patrzę na to wszystko trochę bardziej z medycznego punktu widzenia- taki lekarz widzi kilkadziesiąt kobiet dziennie, które są w ciąży, chcą być, mają dolegliwości bardziej i mniej uprzykrzające życie- jemu chodzi w tym momencie przede wszystkim żeby Tobie pomóc- reasumując, gdybym była tym lekarzem i nawet miałabym świadomość, że miałaś owulację i jest sznasa na ciąże, to widząc Twoje parcie na dzidzię, a znając przy tym powikłania, jakie mogą powstać biorąc pod uwagę torbiel i całą resztę, wypisałąbym Tobie te tabletki, powiedziała, że owulki nie było, zebyś myślała nie o tym, że może tymi tabletkami spowodujesz, że ciąża obumrze, tylko, żebyś miała świadomość- wezmę te tabletki, nikomu nie zaszkodzę, sobie pomogę, wyleczę się i w następnym cyklu zajdę w zdrową ciąże.

    rozumiesz??
    ja może czasami w nieodpowiedni sposób coś powiem, czy napiszę, ale generalnie chodziło mi o to, zeby Ci to porządnie wytłumaczyć.
    :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zgagę, ostatnio mi się często zdarza, a nigdy nie miałam. Chyba mi hormony po sierpniowej ciąży zwariowały :) Też Wam się dłuży ten wieczór? Ja to mam wrażenie, że już późno w nocy jest, a tu dopiero po 18.

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ