X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 27 października 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Nie jesteś, no co Ty! Po prostu przeoczenie w tym gąszczu informacji na każdy temat. Przecież to jasne, że ten dzisiejszy spadek u Ciebie to zagnieżdżenie, a jutro tempkę Ci wybije w górę i taka pozostanie :* Infekcją się nie przejmuj. Mnie też trochę dokucza, ale już mniej, mimo że Lacibios biorę się przyplątała. Bądź dobrej myśli, bo po prostu w ciąży organizm jest troszkę słabszy i łatwiej podatny na takie akcje :) Ja np. w sierpniu miałam infekcję gardła i też się okazało, że ciąża. Najważniejsze, żeby nie stosować zbyt dużo środków, płynów do higieny intymnej itp., bo to wbrew pozorom może przynieść więcej szkody, niż pożytku.
    Mnie tym postem też trochę pocieszyłaś :)

    Kada pizze z tunczykiem też bym zjadła!! choć nie miałam na nią ochoty już chyba od roku! :)


    A im bliżej końca naszych cykli tym bardziej widzę że się nakręcamy! niby nie chcemy a to samo wychodzi! ;)


    Mungo Ty nasza czarownico a co powiesz na mój temat?? :) jakieś przeczucie?? pomyśl o mnie choć chwilkę ;)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 października 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Mnie tym postem też trochę pocieszyłaś :)

    Kada pizze z tunczykiem też bym zjadła!! choć nie miałam na nią ochoty już chyba od roku! :)


    A im bliżej końca naszych cykli tym bardziej widzę że się nakręcamy! niby nie chcemy a to samo wychodzi! ;)


    Mungo Ty nasza czarownico a co powiesz na mój temat?? :) jakieś przeczucie?? pomyśl o mnie choć chwilkę ;)
    To się cieszę! Kilka dni temu ja miałam doła, więc teraz trzeba wyciągać z niego inne kobietki. Wiecie, co, ja to nie wiem czy to teraz taka bardziej intymna ta infekcja, czy raczej sprawy pęcherza, bo większe parcie na sikanie mam i jak dużo piję to jest mi lepiej, a jak mniej to już dyskomfort czuję. Teraz piję pokrzywę, pomoże na siusianie :) Mam też tabletki - urosept - gin mi je poleciła, jak byłam na kontroli po poronieniu i sobie łykam, bo to ziołowe.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    ja to wiem Ewelinko i lekarz też to wie, tylko, ze ja patrzę na to wszystko trochę bardziej z medycznego punktu widzenia- taki lekarz widzi kilkadziesiąt kobiet dziennie, które są w ciąży, chcą być, mają dolegliwości bardziej i mniej uprzykrzające życie- jemu chodzi w tym momencie przede wszystkim żeby Tobie pomóc- reasumując, gdybym była tym lekarzem i nawet miałabym świadomość, że miałaś owulację i jest sznasa na ciąże, to widząc Twoje parcie na dzidzię, a znając przy tym powikłania, jakie mogą powstać biorąc pod uwagę torbiel i całą resztę, wypisałąbym Tobie te tabletki, powiedziała, że owulki nie było, zebyś myślała nie o tym, że może tymi tabletkami spowodujesz, że ciąża obumrze, tylko, żebyś miała świadomość- wezmę te tabletki, nikomu nie zaszkodzę, sobie pomogę, wyleczę się i w następnym cyklu zajdę w zdrową ciąże.

    rozumiesz??
    ja może czasami w nieodpowiedni sposób coś powiem, czy napiszę, ale generalnie chodziło mi o to, zeby Ci to porządnie wytłumaczyć.
    :)
    rozumie kochana . Wiem ja chce sie wyleczyc I to jak najszybciej : ) tylko mialam metlik w glowie co do owulacji bo tempka dzis wysoka ale to pewnie przez te tabletki . A chcialam uslyszec od was co wy myslicie . no I macie racje . czekam az tabletki wywolaja @ I pojde na wizyte dowiedziec sie samych pozytywnych informacji Dziekuje kochane moje

    myszkaazi, mungo lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 października 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina powiem jeszcze tak chodziłam do mojego byłego gin i w lipcu stwierdził że nie jestem w ciąży tylko miesiączka się zbliża a co się okazało 10 sierpnia ciąża pozamaciczna i zmieniłam od razu lekarza

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego mowie lekarz tez moze sie pomylic bo to tylko czlowiek a jesli sie pomylil to on juz pracowac w tym zawodzie napewno nie bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Ewelina powiem jeszcze tak chodziłam do mojego byłego gin i w lipcu stwierdził że nie jestem w ciąży tylko miesiączka się zbliża a co się okazało 10 sierpnia ciąża pozamaciczna i zmieniłam od razu lekarza
    kochana a ty masz regularne owulki co cykl ?

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 października 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka ten spadek ajk dla mnie ewidentnie na implantacje wyglada ja taki mailam tylko troszke pozniej :) a teraz blagam Was Kochane o pomoc! macie jakis domowy sposob na bol zeba??!!

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 października 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobaczysz co będzie... Ja od razu zmieniłam do tego co mnie przyjął na izbie przyjęć i nawet na operacje przyjechał a nie miał dyżuru wypisanego

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 października 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina co 28 -29 dni więc regularne a cio??

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    myszka ten spadek ajk dla mnie ewidentnie na implantacje wyglada ja taki mailam tylko troszke pozniej :) a teraz blagam Was Kochane o pomoc! macie jakis domowy sposob na bol zeba??!!
    oj kochana nie pomoge ci mojego Piotrka boli czesto zab ale do drntysty za grom nie pojdzie ale on tylko tabletki lyka . raz zastosowal papierosa z cukrem dym wciagnol nosem ale mu to pomoglo ja bym tak nie zrobila

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 października 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tym papierosem pomaga ale nie bede sie inhalowac raczej wzielam jedna tabletke apapu ale wiecie same jak apap dziala;/

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Ewelina co 28 -29 dni więc regularne a cio??
    pytam bo tez moze sie owulka przesunac albo juz jest po zobaczymy kochana co bedzie jutro I we wtorek z tempka u ciebie

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 27 października 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka możesz szałwią płukać a jutro to dentysta! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    no z tym papierosem pomaga ale nie bede sie inhalowac raczej wzielam jedna tabletke apapu ale wiecie same jak apap dziala;/
    apap to masakra . poczytaj w necie moze cos bedzie kochana . Jutro lecisz na bête ??

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 27 października 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje że już po wczoraj chyba była ale dziś jeszcze z mężem będziemy<3 dla pewności

    iza30 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Ewelina powiem jeszcze tak chodziłam do mojego byłego gin i w lipcu stwierdził że nie jestem w ciąży tylko miesiączka się zbliża a co się okazało 10 sierpnia ciąża pozamaciczna i zmieniłam od razu lekarza
    kochana a na jakim etapie była ta ciaza pozamaciczna?(ktory tydz) bo wiesz przy ciazy pozamacicznej normalnie moze miesiaczka wystapic i jak ci usg zrobił to macica miała prawo wygladac jak przed @, a ciaze w jajowodzie bardzo trudno zauwazyc we wczesnym etapie, nie ze bronie lekarza, ale trzeba tez popatrzec z innej strony na to

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Ja czuje że już po wczoraj chyba była ale dziś jeszcze z mężem będziemy<3 dla pewności
    nie zaszkodzi poserduszkowac : )

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 października 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apap jeden wzielam i jakby mi nic nie pomogl szalwia plukam i gozdziki tez mam i czosnek zuje i juz nie wyrabiam :) na chwile pomaga a potem zas dupa;/ tak jutro bete mam a za tydz pojde do gina no i bete w srode powtorze zeby wiedziec jaki przyrost :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    apap jeden wzielam i jakby mi nic nie pomogl szalwia plukam i gozdziki tez mam i czosnek zuje i juz nie wyrabiam :) na chwile pomaga a potem zas dupa;/ tak jutro bete mam a za tydz pojde do gina no i bete w srode powtorze zeby wiedziec jaki przyrost :)
    ok to czekam na wyniki : )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Margotka możesz szałwią płukać a jutro to dentysta! ;)
    kochana nawet nie próbuj szałwii bo działa poronnie!!!!!!!!

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ