X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja bym do lekarza jechała bo okresu nie ma bety nie robiłaś może coś innego jest albo ciąża była i jest gdzieś indziej?? Ja bym jechała sprawdzić na izbę przyjęć na ginekologie

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to czekanie Ania,pewnie lek wszystko opóźnia teraz.Niech już się wyjaśni wszystko,co zaczniesz działać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Wreszcie nadrobiłam Was.No,znowu tutaj ruch,super :)
    Szkoda że Karolcia usunęła profil,ale skoro ma to jej pomóc się wyluzować,to rozumiem w 100%. Oby szybko się jej udało i pochwaliła się nam.
    Karmelek - głowa do góry ;)
    A ja dzisiaj mam na obiad kurczaka i sałatkę jarzynową do tego.
    Wieczorkiem idziemy dziś do centrum na rynek,bo jest u nas Christmas Lights On - czyli włączenie światełek świątecznych.Będą koncerty,fajerwerki i inne atrakcje.No tutaj już na całego teraz zacznie się przedświąteczna gorączka.W sklepach już puszczać zaczną kolędy,w domach będą już u niektórych choinki.Angole teraz szaleją,a po świętach od razu cisza.W Polsce choinka stoi jeszcze długo po świętach.
    Co u Was laseczki?
    czessc kochana :) ?u nas w Irlandii juz bylo wlaczenie swiatelek a w sklepach juz sa ozdoby na swieta wszystkojuz poozdabiane a tu jeszcze miesiac

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze u nas wszystkich taki spiacy dzien :)

    Kurcze ja sobie nie wyobrazam jeszcze swiat, nie czuje jeszcze tego.. Zreszta pogoda jest calkiem fajna wiec co sie dziwic, pewnie dopiero z pierwszym sniegiem poczuje :)

    Zaraz maz przyjedzie, a wieczorem jedziemy do znajomych :) pewnie jeszcze zajze ale w razie czego zycze milego dnia!!:*

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzien dobry . Co u was ? Ale sobie pospalam 10 minut temu wstalam z lozka . :P
    Oj ty śpiochu !!!!! :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana hhehe nie ma szans zaraz udostepnie na chwile wykres to sobie zobaczysz.. robilam wczoraj test 10 i nic 1 krecha;)
    Aniu tak sie przygladam na wykres on wyglada tak jak ty mowisz ze to cykl bez owulki :/.

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    czessc kochana :) ?u nas w Irlandii juz bylo wlaczenie swiatelek a w sklepach juz sa ozdoby na swieta wszystkojuz poozdabiane a tu jeszcze miesiac
    No widzisz,zaczynają wcześnie z tymi świętami i ozdobami.Ale po świętach już cisza,a w Polsce choinki stoją długo.Także wychodzi na to samo ;)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Oj ty śpiochu !!!!! :)
    mialam isc do pracy ale jednak wolne :) nawet nie slyszalam o ktorej Piotrek na silownie wyszedl :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No widzisz,zaczynają wcześnie z tymi świętami i ozdobami.Ale po świętach już cisza,a w Polsce choinki stoją długo.Także wychodzi na to samo ;)
    Szczerze to jak sie napatrze na te ozdoby miesiac przed to swiat mi sie odechciewa .

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Widze ze u nas wszystkich taki spiacy dzien :)

    Kurcze ja sobie nie wyobrazam jeszcze swiat, nie czuje jeszcze tego.. Zreszta pogoda jest calkiem fajna wiec co sie dziwic, pewnie dopiero z pierwszym sniegiem poczuje :)

    Zaraz maz przyjedzie, a wieczorem jedziemy do znajomych :) pewnie jeszcze zajze ale w razie czego zycze milego dnia!!:*
    U nas zapowiadają śnieżyce w przyszłym tyg.Dostałam ze szkoły od dzieci ostrzeżenie,że mamy słuchać w przyszłym tyg lokalnej stacji radiowej rankami,bo mogą być szkoły pozamykane.
    Cyrk na kółkach,mówię Wam - spadnie trochę śniegu i Anglia sparaliżowana :D Nawet nie trzeba do pracy jechać,masz usprawiedliwienie,bo śnieg spadł.No ale co się dziwić,śnieg leży i nikt z tym nic nie robi.Odśnieżają ulice,a chodniki masakra,tutaj nie ma obowiązku odśnieżania ich także giry można sobie połamać lub piękną artystyczną glebę zaliczyć ;P

    karmelek, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Szczerze to jak sie napatrze na te ozdoby miesiac przed to swiat mi sie odechciewa .
    A ja tam lubię święta :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Ania ja bym do lekarza jechała bo okresu nie ma bety nie robiłaś może coś innego jest albo ciąża była i jest gdzieś indziej?? Ja bym jechała sprawdzić na izbę przyjęć na ginekologie
    ej no bez przesady... żadnej ciazy nie ma, poprostu cykl bez owulacji, do tego luteina pewnie mi przedluzyla cykl..Tobie nigdy sie okres nie spóźnił? Poza tym nie wiem czy pamietasz ale jestem po poronieniu ten cykl rozpoczynala dopiero 1 @ po poronieniu a wiec ma prawo jeszcze organizm fiksowac.
    Ja wiem ze Ty jestes w goracej wodzie kapana babo i pewnie juz dawno bys siedziała na samolocie u gina rzadajac wyjasnien gdzie @ ale ja taka nie jestem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2013, 13:16

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam! Spadam na basen, później się odezwę :)
    Kada przekaż pozdrowienia Karolci!:*

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    A ja tam lubię święta :D
    Ja lubilam jak w Polsce bylam a teraz jakos tak swieta bez rodziny juz 3rok bo nie ma jak nawet leciec Piotrek z Wroclawia ja z Płocka wiec kawalek jest wiec nie pojade do niego a do domu nie wiec siedzimy tu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak,to inaczej.Wiesz,my jesteśmy trochę większą rodzinką.Inaczej jest wtedy.Nie macie znajomych,z którymi możecie spędzić święta razem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ja idę robić sałatkę jarzynową.Buziaki dziewczyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No tak,to inaczej.Wiesz,my jesteśmy trochę większą rodzinką.Inaczej jest wtedy.Nie macie znajomych,z którymi możecie spędzić święta razem?
    Mamy kochana mam tu siostre w tym roku do niej pojedziemy ale w tamtym nie bylo jak bo auto nam sie popsulo akurat na swieta

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 16 listopada 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ej no bez przesady... żadnej ciazy nie ma, poprostu cykl bez owulacji, do tego luteina pewnie mi przedluzyla cykl..Tobie nigdy sie okres nie spóźnił? Poza tym nie wiem czy pamietasz ale jestem po poronieniu ten cykl rozpoczynala dopiero 1 @ po poronieniu a wiec ma prawo jeszcze organizm fiksowac.
    Ja wiem ze Ty jestes w goracej wodzie kapana babo i pewnie juz dawno bys siedziała na samolocie u gina rzadajac wyjasnien gdzie @ ale ja taka nie jestem ;)


    Aniu odczekaj troche po poronieniu to organizm przeszedl burze wiec ma prawo byc wszystko wywrocone....tak jak piszesz wszystko na spokojnie :-*

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj robiłam zupę borowikową. Myślałam o czymś lepszym ale jak mąż wróci z pracy to wybieramy się do galerii chce trochę dokupić ciuchów bo jakby nie mówić dwie szafy ubrań to za mało :D

    mungo lubi tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 16 listopada 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania wez tylko te wykres udostepnij :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

‹‹ 341 342 343 344 345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ