X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no wiadomo ja jak siedze w tel to tez wszystkiego nie widze bo w tel takie male zawiesza sie i szlak mnie trafia
    tez siedziałam na tel z początku ale lepiej na kompie

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :)
    ja dopiero dopadłam do kompa, bo po pracy padłam, spałam ponad 2 godziny- po prostu nie dałam rady powiek utrzymać :P
    potem kaczuchę na jutro przyprawiałam. No i teraz na chwilkę do Was wpadłam, ale muszę zaraz jeszcze trochę popracować :/ a tak się chce...
    w ogóle to coś mnie od soboty cały czas na siku ciśnie- chyba sobie nery przewiałam, albo to po zbyt ostrym piątkowym bzykanku :P
    no i jakoś dziwnie sutki mnie bolą- bez sensu :( nic to przyjemnego :/

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest z tymi testami owu ? bo skoro sluz wodnisty jest plodny to powinien test być pozytywny czy tylko jak jest owulacja?

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja w tym cyklu jakos inaczej podchodze jakos mnie moj wyres nie interesuje jak wchodze zapisuje i spadam na forum :) Nawet sluzu i szyjki nie sprawdzam a niech sie dzieje co chce :)
    oo ja też tak robię tylko że śluz po prostu jakoś widzę jak korzystam z toalety :) a szyjki nigdy nie sprawdzałam bo nie wiem jak :P

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    hej hej :)
    ja dopiero dopadłam do kompa, bo po pracy padłam, spałam ponad 2 godziny- po prostu nie dałam rady powiek utrzymać :P
    potem kaczuchę na jutro przyprawiałam. No i teraz na chwilkę do Was wpadłam, ale muszę zaraz jeszcze trochę popracować :/ a tak się chce...
    w ogóle to coś mnie od soboty cały czas na siku ciśnie- chyba sobie nery przewiałam, albo to po zbyt ostrym piątkowym bzykanku :P
    no i jakoś dziwnie sutki mnie bolą- bez sensu :( nic to przyjemnego :/
    hehe ja tak za to mam dziś ciagle sikam ;p

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    ja wlasnie mam na odwrot ale nie zrozum zle nie mam was w dupie a wykres na mnie wrazenia nie robi hehe mam slaba pamięć wiec ten wykres jest fajny żeby sobie zobaczyć i przypomnieć co i jak
    no ja tez mam slaba pamiec ale w tamtych cyklach sprawdzalam inne wykresy porownywalam a teraz luzik

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    oo ja też tak robię tylko że śluz po prostu jakoś widzę jak korzystam z toalety :) a szyjki nigdy nie sprawdzałam bo nie wiem jak :P
    no ja tez kurde nie wiem jak ja badac

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ewelina tu się nikt nie obraża, ale jak sie pytam raz o coś, potem drugi i trzeci i dalej nikt nie odpisuje, to uznaje że nie ma sensu i idę gdzieś indziej pogadać i już :)

    no, ale z drugiej strony laska jak w ciągu dnia chciałaś zeby Ci ktoś poradził co możesz wieczorem robić i ja Ci odpisałam, to zero reakcji z Twojej strony Było :(

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    oo ja też tak robię tylko że śluz po prostu jakoś widzę jak korzystam z toalety :) a szyjki nigdy nie sprawdzałam bo nie wiem jak :P
    ja tez widze sluz jak korzystam z toalety ale nie zapisuje

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    a jak to jest z tymi testami owu ? bo skoro sluz wodnisty jest plodny to powinien test być pozytywny czy tylko jak jest owulacja?
    Malinka ja Ci nie pomogę bo migdy testów owu nie robiłam, zawsze tylko na śluz patrze i na swoje objawy i z kalendarza jak mi wypadają dni płodne :)

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    tez siedziałam na tel z początku ale lepiej na kompie
    ja ostatnio jak siedziłam na tablecie to kompletnie nic mi nie wchodziło, chciałam uzupełnić wykres i nie mogłam :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    a jak to jest z tymi testami owu ? bo skoro sluz wodnisty jest plodny to powinien test być pozytywny czy tylko jak jest owulacja?
    w tym ci nie pomoge bo nie robilam nigdy :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no ja tez mam slaba pamiec ale w tamtych cyklach sprawdzalam inne wykresy porownywalam a teraz luzik
    no ja za to tempki nie mierze hehe maz jak zobaczyl to od razu do mnie czemu nie mierze po co skoro ja i tak nie wiem czy dobra temperatura jest i wogole jakos to mnie nie rusza co ma być to będzie bardziej się wizyty u gina w grudniu nie mogę doczekać pierwszy raz ide i zobaczymy czy chociaż ten mnie weznie na poważnie i cos zrobi

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    a jak to jest z tymi testami owu ? bo skoro sluz wodnisty jest plodny to powinien test być pozytywny czy tylko jak jest owulacja?

    płodny śluz i ból owulacyjny pojawiają się już nawet na kilka dni przed owulacją, a test wychodzi pozytywny 12-48 godzin przed owulacją- i tez pamiętaj, ze sam test pokazuje tylko, czy organizm się do owulki przygotowuje, ale nie oznacza, że pęcherzyk pęknie :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    tak ilonek ale ja już rok i nic i tez co drugi dzień się kochałam z mezem mam problemy po cc miałam ostre zapalenie przydatków i nie tylko a po tym mogą tworzyć się zrosty a co najgorsze być bezplodna nie ma zartow z takimi zapaleniami jak ja miałam no ale ponoc z usg dopochwowego było okej ale lekarz mi sam mowil ze takie badanie żeby stwierdzić zrosty czy cos to laparoskopia


    Jezeli chodzi o zrosty o laparoskopia i hsg....(hsg-bolesne)jest tondroznosc jajowodow....mnie toczeka jezeli nie pomoze mi stymulacja owulacji....niestety....

    63b363a823.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    ja też nie lubię ciągle leżeć. Nic nie można zrobić ani się przejść. Ja bym z moją przyszłą teściową nie wytrzymała dnia..
    A ja mam zajebista przyszla tesciowa :) do rany przyloz

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    hej hej :)
    ja dopiero dopadłam do kompa, bo po pracy padłam, spałam ponad 2 godziny- po prostu nie dałam rady powiek utrzymać :P
    potem kaczuchę na jutro przyprawiałam. No i teraz na chwilkę do Was wpadłam, ale muszę zaraz jeszcze trochę popracować :/ a tak się chce...
    w ogóle to coś mnie od soboty cały czas na siku ciśnie- chyba sobie nery przewiałam, albo to po zbyt ostrym piątkowym bzykanku :P
    no i jakoś dziwnie sutki mnie bolą- bez sensu :( nic to przyjemnego :/
    a może kochana to dzidzia się zagnieżdża :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    no, ale z drugiej strony laska jak w ciągu dnia chciałaś zeby Ci ktoś poradził co możesz wieczorem robić i ja Ci odpisałam, to zero reakcji z Twojej strony Było :(
    bo ja Cie mungo wcale nie zrozumiałam :/ i odpisalam Ci ze mi o leki chodziło!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Malinka ja Ci nie pomogę bo migdy testów owu nie robiłam, zawsze tylko na śluz patrze i na swoje objawy i z kalendarza jak mi wypadają dni płodne :)
    kurde no ja wlasnie pierwszy raz je robie , ale paulina wie lecz jej na forum nie ma będę musiala na priv no chyba ze ktoras mi tu pomoze i się zna

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    a jak to jest z tymi testami owu ? bo skoro sluz wodnisty jest plodny to powinien test być pozytywny czy tylko jak jest owulacja?
    ja Ci kochana z testami nie pomogę bo ich nie używam :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ