Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja kupuje calego kuruna i pozniej sama go kroje :)
    ja też tak robię :) na porcje dzielę chociaż nie przepadam za udkami i skrzydełkami. wolę piersi :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no chyba ze tak :)
    hehe grzeczna tej nocy byłam :) i nie grzeszyłam :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaczka pyszna jest, tylko musi być dobrze wypieczona, ja to uwielbiam jak się aż rozpada na kawałeczki i jak ma taką chrupiącą skórkę- zawsze zjadam całą od razu :) :P
    i co ważne łatwo się ją robi- właściwie to tylko się przyprawia, a robi się sama i moim zdaniem jest lepsza od kurczaka :)

    Margotka87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    biedna :( dasz radę wierze w Ciebie :)
    Musze dac rade :) przynajmniej z wami moge pogadac

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hehe grzeczna tej nocy byłam :) i nie grzeszyłam :)
    no i dlatego tak nie spokojnie spalas bo jak bys sie troche spocila to bys sie ani razu nie obudzila :P

    karmelek, ewcia2337196, mungo lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Musze dac rade :) przynajmniej z wami moge pogadac
    masz dla nas czas :) jupii :P

    iza30 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no i dlatego tak nie spokojnie spalas bo jak bys sie troche spocila to bys sie ani razu nie obudzila :P
    całkowita racja! :)

    dobra dziewczęta spadam spać :)

    dobranoc :)

    nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi mąż zrobił masaż cycorów, zeby przestały boleć :D ale i tak musiałam stanik zdjąć, bo wkurzać mnie zaczął, :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    całkowita racja! :)

    dobra dziewczęta spadam spać :)

    dobranoc :)
    Dobranoc kochana buziaczki :*

    karmelek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    płodny śluz i ból owulacyjny pojawiają się już nawet na kilka dni przed owulacją, a test wychodzi pozytywny 12-48 godzin przed owulacją- i tez pamiętaj, ze sam test pokazuje tylko, czy organizm się do owulki przygotowuje, ale nie oznacza, że pęcherzyk pęknie :)
    MALINKA BABO JEDNA PRZECIEZ CI JUZ KOBITA ODPISAŁA TU JASNO I RZECZOWO I ROWNIEZ TO CO NAPISAŁA POPIERAM , SAMA TESTOW UŻYWAM:)

    mungo lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    całkowita racja! :)

    dobra dziewczęta spadam spać :)

    dobranoc :)
    Dobrej nocy do jutra

    karmelek lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no i dlatego tak nie spokojnie spalas bo jak bys sie troche spocila to bys sie ani razu nie obudzila :P
    hehe następnym razem będę grzeszyć obiecuje :P

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    całkowita racja! :)

    dobra dziewczęta spadam spać :)

    dobranoc :)

    dobranoc :)

    karmelek lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    a mi mąż zrobił masaż cycorów, zeby przestały boleć :D ale i tak musiałam stanik zdjąć, bo wkurzać mnie zaczął, :P
    hehe masaż cycków nie jest zły :P

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam spac dzieczyny do juterka :) Kolorowych snow <3

    ewcia2337196, mungo, karmelek lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hehe następnym razem będę grzeszyć obiecuje :P
    :D

    ewcia2337196 lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Uciekam spac dzieczyny do juterka :) Kolorowych snow <3
    dobranoc kochana :) miłej i owocnej nocy :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lece kochane sie pluskac musze jeszcze wlosy ogarnac suszenie , prostowanie i takie tak troche zejdzie a tu prawie 22 :P a rano trzeba wstac wielki dzien mam nadzieje ze z dobre wiesci przyniesie :) Dobranoc :* do juterka

    ewcia2337196, mungo, nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro ok 14 idę na policję, zobaczę co mi tam powiedzą:) na szczęście nie idę sama, idzie ze mną mój i moja kochana mama :)

    nick nieaktualny, mungo, nick nieaktualny, iza30 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Uciekam spac dzieczyny do juterka :) Kolorowych snow <3
    Dobranoc Izus :*

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ