X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    A śledzik lubi pływać... :O ;)
    oj lubi lubi :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mungo podasz mi też ten przepis? Jak szybki i prosty w wykonaniu,to jestem chętna do kulinarnych poczynań w kuchni.Bo teraz ogólnie zmęczenie ze mną wygrywa ;)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Pod żadnym pozorem nie dzwoń do niej !!! Bo kazała Ci dzwonić,Ty zadzwoniłaś,a ona nie odbiera.Zatem teraz ona ma dowód na to,że to Ty do niej wydzwaniasz.Może zostawić nieodebrane połączenia od Ciebie i pokazać je na policji.Uważaj,ona manipuluje Tobą.W ogóle do niej nie piszcie i nie dzwońcie,zostawiajcie ją bez echa.
    dokładnie Plumbik !!!! zgadzam się z Tobą w 100%. może to kretynka wykorzystać, czort go wie, co debilowi po głowie chodzi :/

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    ja bardzo dużo jeżdżę samochodem więc dla mnie mróz i śnieg- zwłaszcza w dużych ilościach, to automatycznie więcej godzin poza domem :/
    ale jak sprawdzałam długoterminową pogodę, to przez najbliższe dwa tygodnie śniegu ma nie być :D, co najwyżej nocne przymrozki :D

    a to z jakiej miejscowości pochodzisz? ;)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajcie tu ten przepis na muffinki :)

    wogóle witam się wieczorem :)

    ewelina może faktyczne pęcherzyk urośnie jeszcze? skoro masz długie cykle to ma jeszcze czas! trzymam kciuki najważniejsze że to paskudztwo się wchłonęło :)

    Kada to do dzieła! :)

    Iza jak noga? bardzo boli?

    Niusia nie nadążam za Twoimi zdjęciami :)

    Mungo u mnie chyba jakaś awaria bo sprawdzam piekarnik a tam pusto :( a o śledziu mi nic nie mów! o jak bym zjadła!!

    Ilonek no ja jeszcze nie wiem co ze mna będzie bo w pon mam wizytę, ale jak bylam się zapisać to mi kazała o tym pomyśleć, ale chyba się jeszcze wstrzymam.

    Plumb może uda Ci sie jeszcze przechodzić zimę w starych ciuchach :) ale na wiosnę to już chyba będziesz odświeżać szafę :)

    Ewcia oby udało się wam ja nastraszyć i dła wam spokój !:)

    Idę na kolacje :)
    Mąż na siłowni, dziecko już w łóżku więc chwilę mam dla siebie :D

    mungo, Plumb80, iza30, ilonek lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Mungo podasz mi też ten przepis? Jak szybki i prosty w wykonaniu,to jestem chętna do kulinarnych poczynań w kuchni.Bo teraz ogólnie zmęczenie ze mną wygrywa ;)

    Laska ale na co przepis?? bo dziś już dziewczynom dwa podawałam- na mufinki i na kaczke...

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Pod żadnym pozorem nie dzwoń do niej !!! Bo kazała Ci dzwonić,Ty zadzwoniłaś,a ona nie odbiera.Zatem teraz ona ma dowód na to,że to Ty do niej wydzwaniasz.Może zostawić nieodebrane połączenia od Ciebie i pokazać je na policji.Uważaj,ona manipuluje Tobą.W ogóle do niej nie piszcie i nie dzwońcie,zostawiajcie ją bez echa.
    Później zrozumiałam mój błąd, że nie powinnam dzwonić do niej :/ ale już ją olewam ciepłym moczem .

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Laska ale na co przepis?? bo dziś już dziewczynom dwa podawałam- na mufinki i na kaczke...
    oo podasz mi przepis na muffiny :) ?

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj na muffinki Mungo :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dajcie tu ten przepis na muffinki :)

    wogóle witam się wieczorem :)

    ewelina może faktyczne pęcherzyk urośnie jeszcze? skoro masz długie cykle to ma jeszcze czas! trzymam kciuki najważniejsze że to paskudztwo się wchłonęło :)

    Kada to do dzieła! :)

    Iza jak noga? bardzo boli?

    Niusia nie nadążam za Twoimi zdjęciami :)

    Mungo u mnie chyba jakaś awaria bo sprawdzam piekarnik a tam pusto :( a o śledziu mi nic nie mów! o jak bym zjadła!!

    Ilonek no ja jeszcze nie wiem co ze mna będzie bo w pon mam wizytę, ale jak bylam się zapisać to mi kazała o tym pomyśleć, ale chyba się jeszcze wstrzymam.

    Plumb może uda Ci sie jeszcze przechodzić zimę w starych ciuchach :) ale na wiosnę to już chyba będziesz odświeżać szafę :)

    Ewcia oby udało się wam ja nastraszyć i dła wam spokój !:)

    Idę na kolacje :)
    Mąż na siłowni, dziecko już w łóżku więc chwilę mam dla siebie :D

    mam nadzieję, że da nam spokój :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    a to z jakiej miejscowości pochodzisz? ;)
    z Białegostoku :)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Laska ale na co przepis?? bo dziś już dziewczynom dwa podawałam- na mufinki i na kaczke...

    Kaczkę potrafię ;) Muffinki poproszę Kochana :)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a proszę bardzo:

    snicersowe mufinki

    babeczki:
    100g masła
    45g miodu
    4 batoniki Snickers (po 51g)
    3 jajka
    90g cukru trzcinowego
    100g mielonych orzechów laskowych
    55g mąki
    szczypta soli
    szczypta proszku do pieczenia
    Sposób przygotowania:
    Foremkę na muffiny wykładamy papilotkami (ja uzywam sylikonowych foremek). Na małym ogniu rozpuścić masło z miodem i posiekanymi dwoma batonikami- Ostudzić. Pozostałe 2 batoniki kroimy na 12 części. Mąkę przesiać z solą i proszkiem, wymieszać z orzechami. Jajka ubić z cukrem na puszysty i jasny krem. Cały czas ubijając jajka wlewamy powoli przestudzoną mieszankę maślano-czekoladową. Wsypujemy suche składniki i delikatnie mieszamy. Napełniamy ciastem foremkę muffinkową, do każdego dołka wciskamy po jednym kawałku 'Snickersa" by ciasto pokryło batonik. Wierzch babeczek posypałam zmielonymi orzechami można przygotować krem. Pieczemy ok. 15 minut w 180st.C. Babeczki studzimy na kuchennej kratce.

    Krem:
    250g serka mascarpone
    50ml śmietanki kremówki
    1/3 szklanki karmelu
    Śmietankę ubić, wymieszać z serkiem, następnie z karmelem. Krem przełożyć do rękawa cukierniczego z dowolną końcówką. Schłodzić w lodówce ok. 20 minut. Dodatkowo 1 batonik Snickers pokroić na małe kawałeczki. Ostudzone babeczki ozdobić kremem, następnie karmelem i kawałeczkami batonika. Schłodzić przed podaniem.

    Plumb80, ewcia2337196, myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dajcie tu ten przepis na muffinki :)

    wogóle witam się wieczorem :)

    ewelina może faktyczne pęcherzyk urośnie jeszcze? skoro masz długie cykle to ma jeszcze czas! trzymam kciuki najważniejsze że to paskudztwo się wchłonęło :)

    Kada to do dzieła! :)

    Iza jak noga? bardzo boli?

    Niusia nie nadążam za Twoimi zdjęciami :)

    Mungo u mnie chyba jakaś awaria bo sprawdzam piekarnik a tam pusto :( a o śledziu mi nic nie mów! o jak bym zjadła!!

    Ilonek no ja jeszcze nie wiem co ze mna będzie bo w pon mam wizytę, ale jak bylam się zapisać to mi kazała o tym pomyśleć, ale chyba się jeszcze wstrzymam.

    Plumb może uda Ci sie jeszcze przechodzić zimę w starych ciuchach :) ale na wiosnę to już chyba będziesz odświeżać szafę :)

    Ewcia oby udało się wam ja nastraszyć i dła wam spokój !:)

    Idę na kolacje :)
    Mąż na siłowni, dziecko już w łóżku więc chwilę mam dla siebie :D

    To się nazywa pełna organizacja :) Jeden komentarz,a odpowiedzi dla wszystkich :) Brawo Kochana :D Smacznego życzę ;) Pozdrawiam i ściskam mocno.

    mungo, karmelek, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    Później zrozumiałam mój błąd, że nie powinnam dzwonić do niej :/ ale już ją olewam ciepłym moczem .

    W taki sposób sobie nie zaszkodzicie ;)

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję kochana za przepis :)

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    W taki sposób sobie nie zaszkodzicie ;)
    Mam nadzieję, że to się już zakończy :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że tel od policjantki mógł ją wystraszyć.Zobaczymy,czy będzie cisza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    z Białegostoku :)


    w dalekie strony cię wywiało :D ja ogólnie miesiąc temu mieszkałam w Łodzi, a teraz to się już przeprowadziłam do Bydgoszczy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    w dalekie strony cię wywiało :D ja ogólnie miesiąc temu mieszkałam w Łodzi, a teraz to się już przeprowadziłam do Bydgoszczy ;)

    O to niedaleko mojego miasta rodzinnego,ja pochodzę ze Świecia :)

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

‹‹ 374 375 376 377 378 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ