X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc laski i dobranoc wlasnie ogarnelam wszystko nie dawno dotarlam do domu od mamusi hehe jestem padnieta wiec spadam się polozyc wybaczcie ale wymeczyl mnie ten dzień a jutro na 11.00 do ginekologa miłego wieczoru ;**

    Plumb80, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    z Białegostoku :)
    mam znajomych w Białymstoku :) i ta idiotka mieszka nie daleko Ciebie

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    czesc laski i dobranoc wlasnie ogarnelam wszystko nie dawno dotarlam do domu od mamusi hehe jestem padnieta wiec spadam się polozyc wybaczcie ale wymeczyl mnie ten dzień a jutro na 11.00 do ginekologa miłego wieczoru ;**
    daj znać kochana co ci gin powiedział.. Dobranoc :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    czesc laski i dobranoc wlasnie ogarnelam wszystko nie dawno dotarlam do domu od mamusi hehe jestem padnieta wiec spadam się polozyc wybaczcie ale wymeczyl mnie ten dzień a jutro na 11.00 do ginekologa miłego wieczoru ;**

    czekamy na pozytywne wieści ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    czesc laski i dobranoc wlasnie ogarnelam wszystko nie dawno dotarlam do domu od mamusi hehe jestem padnieta wiec spadam się polozyc wybaczcie ale wymeczyl mnie ten dzień a jutro na 11.00 do ginekologa miłego wieczoru ;**

    Powodzenia jutro !!!

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale się obrzarłam ! już delikatniej się tego powiedzieć nie da! :D

    Nusia1989, Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ale się obrzarłam ! już delikatniej się tego powiedzieć nie da! :D
    na zdrówko :)

    Nusia1989, karmelek lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za przepis Mungo :) W tym miesiącu mam wybitną wenę na gotowanie, więc z pewnością skorzystam, tylko szkoda, że w domku tesciów piekarnik nie działa :| Jak chcę coś upiec muszę to robić u mamy, no i z tego względu ostatnio ograniczam się do deserów galaretkowych (właśnie dzisiaj zrobiłam) i ciast, które można zrobić bez piekarnika. Wielka szkoda, bo uwielbiam piec, po prostu to ubóstwiam, no ale nie widzi mi się kupowanie kuchni, skoro jedna, teoretycznie dobra w domu jest (to stosunkowo nowa kuchenka, tylko świruje w niej piekarnik, temperatura w trakcie pieczenia zwiększa się i zmniejsza, jak jej się podoba i np. robiąc zapiekankę trzeba bardzo uważać, żeby się nic nie przypaliło, o ile z daniami mięsnymi można jakoś sobie poradzić - kręcić pokrętłem co jakiś czas :D, o tyle nie wyobrażam sobie pieczenia biszkopta w czymś takim). Nie chcę tam nic zmieniać, ani wstawiać swojej kuchenki, bo mamy nadzieję, że w końcu uda się mieć coś swojego :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    na zdrówko :)
    A dziękuje :)


    zamówilam dziś sobie test o czułości 10. mam zamiar zrobić w poniedziałek :) zobaczymy czy coś na nim wyjdzie :/

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    zamówilam dziś sobie test o czułości 10. mam zamiar zrobić w poniedziałek :) zobaczymy czy coś na nim wyjdzie :/[/QUOTE]
    a jak długie masz cykle ?

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powodzenia karmelek,będę trzymać kciuki :)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia ostatnimi czasu to 28dni, czyli to będzie 4dni przed @

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ewcia ostatnimi czasu to 28dni, czyli to będzie 4dni przed @
    to już powinno być coś widoczne na teście :) trzymam kciuki :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ewcia ostatnimi czasu to 28dni, czyli to będzie 4dni przed @

    A jak ogólnie się czujesz?

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    mam znajomych w Białymstoku :) i ta idiotka mieszka nie daleko Ciebie

    a to świetnie :/
    zaraz wyjdzie, że na podlasiu jakies popaprańce mieszkają :P
    no, ale wiadomo, tacy wszędzie się trafią :/ niestety
    a ty skąd jesteś Ewcia??

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plumb czuje się jak ostatnio zawsze przed @, czyli prawdopodobne objawy mam ;D ale to u mnie norma po owulce :) więc się nie nastawiam, obiecałam sobie że testu przed terminem nie zrobie, ale chce wiedzieć przed tym lekarzem! :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dziękuję za przepis Mungo :) W tym miesiącu mam wybitną wenę na gotowanie, więc z pewnością skorzystam, tylko szkoda, że w domku tesciów piekarnik nie działa :| Jak chcę coś upiec muszę to robić u mamy, no i z tego względu ostatnio ograniczam się do deserów galaretkowych (właśnie dzisiaj zrobiłam) i ciast, które można zrobić bez piekarnika. Wielka szkoda, bo uwielbiam piec, po prostu to ubóstwiam, no ale nie widzi mi się kupowanie kuchni, skoro jedna, teoretycznie dobra w domu jest (to stosunkowo nowa kuchenka, tylko świruje w niej piekarnik, temperatura w trakcie pieczenia zwiększa się i zmniejsza, jak jej się podoba i np. robiąc zapiekankę trzeba bardzo uważać, żeby się nic nie przypaliło, o ile z daniami mięsnymi można jakoś sobie poradzić - kręcić pokrętłem co jakiś czas :D, o tyle nie wyobrażam sobie pieczenia biszkopta w czymś takim). Nie chcę tam nic zmieniać, ani wstawiać swojej kuchenki, bo mamy nadzieję, że w końcu uda się mieć coś swojego :)
    Kochana a za dużo przepisów bez pieczenia nie mam :/ ale jak chcesz to mogę Ci podać na rafaello albo na snicersa, albo na 3kolorowe ptasie mleczko, albo na sernik gotowany, a i jeszcze 3 bita mam...
    tylko juz nie dzisiaj- jak coś będziesz chciała, to pisz na privie to Ci jutro podeślę, bo teraz muszę jeszcze trochę popracować :/

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    a to świetnie :/
    zaraz wyjdzie, że na podlasiu jakies popaprańce mieszkają :P
    no, ale wiadomo, tacy wszędzie się trafią :/ niestety
    a ty skąd jesteś Ewcia??
    ja jestem z Gdańska :)

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    plumb czuje się jak ostatnio zawsze przed @, czyli prawdopodobne objawy mam ;D ale to u mnie norma po owulce :) więc się nie nastawiam, obiecałam sobie że testu przed terminem nie zrobie, ale chce wiedzieć przed tym lekarzem! :)

    Pewnie,będziesz wiedziała na czym stoisz. Pozdrawiam :)

    Ok dziewczyny,ja zmykam spać.Spokojnej nocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2013, 21:54

    iza30 lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 20 listopada 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ok dziewczyny,ja zmykam spać.Spokojnej nocy.
    dobranoc kochana :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ