X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 20 listopada 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzięłam ciepłą kąpiel, ogarnęłam (chyba) wszystko na jutro i lecę do łóżka pomęczyć mojego M. Niesamowitą ochotę mam w tym tygodniu na <3 :D
    Dziękuję Mungo! Dzisiaj Cię już nie będę męczyć, bo sama nie wiem, co bym chciała, ale jutro lub w piąteczek się odezwę :D
    Zamierzam w sumie mój super zeszyt przepisowy uzupełnić, coś pododawać, bo ja mam takie fazy dziwne, np. uprę się na jedną potrawę czy sałatkę i robię ją ciągle, a później zmieni mi się smak, zacznę robić coś innego a o tamtym poprzednim zapominam :D
    Dobrej nocy kobietki :*

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 listopada 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc i ja idę lulać :) po 3 piwkach na pewno będzie się dobrze spało :) jeszcze tylko włosy umyję, żeby rano czasu nie marnować.
    buziaki :)
    i kolorowych snów :) <3

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 20 listopada 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dajcie tu ten przepis na muffinki :)

    wogóle witam się wieczorem :)

    ewelina może faktyczne pęcherzyk urośnie jeszcze? skoro masz długie cykle to ma jeszcze czas! trzymam kciuki najważniejsze że to paskudztwo się wchłonęło :)

    Kada to do dzieła! :)

    Iza jak noga? bardzo boli?

    Niusia nie nadążam za Twoimi zdjęciami :)

    Mungo u mnie chyba jakaś awaria bo sprawdzam piekarnik a tam pusto :( a o śledziu mi nic nie mów! o jak bym zjadła!!

    Ilonek no ja jeszcze nie wiem co ze mna będzie bo w pon mam wizytę, ale jak bylam się zapisać to mi kazała o tym pomyśleć, ale chyba się jeszcze wstrzymam.

    Plumb może uda Ci sie jeszcze przechodzić zimę w starych ciuchach :) ale na wiosnę to już chyba będziesz odświeżać szafę :)

    Ewcia oby udało się wam ja nastraszyć i dła wam spokój !:)

    Idę na kolacje :)
    Mąż na siłowni, dziecko już w łóżku więc chwilę mam dla siebie :D
    Z noga roznie raz bardzo boli czasem wogole nie czuje bolu, oby do piatku a pozniej zobaczymy co powiedza lekarze ale czuje sie czasam jakby mi prad przechodzil przez nia :/

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 20 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tu jeszcze ktos czy wszyscy spia?

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 20 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie tez uciekam Dobranoc wszystkim :)

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    dajcie tu ten przepis na muffinki :)

    wogóle witam się wieczorem :)

    ewelina może faktyczne pęcherzyk urośnie jeszcze? skoro masz długie cykle to ma jeszcze czas! trzymam kciuki najważniejsze że to paskudztwo się wchłonęło :)

    Kada to do dzieła! :)

    Iza jak noga? bardzo boli?

    Niusia nie nadążam za Twoimi zdjęciami :)

    Mungo u mnie chyba jakaś awaria bo sprawdzam piekarnik a tam pusto :( a o śledziu mi nic nie mów! o jak bym zjadła!!

    Ilonek no ja jeszcze nie wiem co ze mna będzie bo w pon mam wizytę, ale jak bylam się zapisać to mi kazała o tym pomyśleć, ale chyba się jeszcze wstrzymam.

    Plumb może uda Ci sie jeszcze przechodzić zimę w starych ciuchach :) ale na wiosnę to już chyba będziesz odświeżać szafę :)

    Ewcia oby udało się wam ja nastraszyć i dła wam spokój !:)

    Idę na kolacje :)
    Mąż na siłowni, dziecko już w łóżku więc chwilę mam dla siebie :D
    zamowilam testy owulacyjne maja byc w poniedzialek :) sprawdze to w ten sposob i za tydz ide do ginekologa ale tym razem do innego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    To się nazywa pełna organizacja :) Jeden komentarz,a odpowiedzi dla wszystkich :) Brawo Kochana :D Smacznego życzę ;) Pozdrawiam i ściskam mocno.
    oj nie dla wszystkich bo o mnie to sie juz zapomniało ehh...

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 21 listopada 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doberek :)
    amykam do pracki i nie wiem, czy wieczorem z Wami posiedzę, bo mi się komputer coś skipścił, na drugim stronka w ogóle nie chodzi, a ten mąż zabiera ze sobą :(
    najwyżej z komórki będę pisać :D
    miłego dzionka :)
    buziaki :)

    Margotka87, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 21 listopada 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane, milego dzionka zycze wszystkim

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny ale ja mam treme przed wizyta u gina nie wiem czy zdołam mu wygarnąć wszystko ze mnie w szpitalu olal i czasu nie miał pogadać ehh za godzine mam wizyte uu brzuch mnie z nerowo boli ;/

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 21 listopada 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Malinka

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Powodzenia Malinka
    dzięki iza , wiesz jak z tymi lekarzami masakrycznie nie wiem nawet czy cytologie mi zrobi dam znac jak już będzie po miłego dnia

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej laseczki ;)
    dzisiaj obudziłam się z dobrym humorkiem ;) chociaż jak pomyśle że jutro idę do pracy po 2 tygodniowym urlopie to mnie krew zalewa, no cóż trzeba żyć dalej
    dziś po półgodzinnym leżeniu w łóżku stwierdziłam że mam ochotę na coś ostrego, no i pomyślałam że dzisiaj na obiad zrobie ryż z kurczakiem po meksykańsku ;)
    tylko nie wiem kiedy to zrobie bo jak narazie mam lenia a jak już patrze na okno i widze taką a nie inną pogodę to już wogóle nie chce mi się wstawać z łóżka :D

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 21 listopada 2013, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    dzięki iza , wiesz jak z tymi lekarzami masakrycznie nie wiem nawet czy cytologie mi zrobi dam znac jak już będzie po miłego dnia
    Czekam na jakies wiadomosci oby same dobre :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Malinka czekam na wiadomości,powodzenia.

    A tak w ogóle chciałam złożyć życzenia urodzinowe naszej kochanej Ani !!!
    Ania - sto lat Słońce i spełnienia marzeń,a szczególnie tego najważniejszego,nad którym wszystkie tutaj pracujecie :) Buziaki urodzinowe dla Ciebie !!!! <3 <3 <3

    439393lyi7ggneoz.gif

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc już po wszystkim ;) no to tak zrobil mi usg z macica jest okej w lewym jajniku pęcherzyk 12mm dziś jest 11dc ale tak musze brac przez 10dni dopochwowo metronidazon bo mam stan zapalny wiec ten cykl już stracony bo nie wiem czy będę mogla wspolzyc a za tydzień prawdopodobnie mam owulke ;/ no w grudniu na wizyte i dopiero będę miała cytologie niespodziewalam się ze mi zrobi usg i pokaze macice i jajnik ;) ale najważniejsze zebym wkoncu te zapalenie wyleczyla i w grudniu może już na spokojnie będę się starac

    Plumb80, iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde a wiem ze jak się bierze tab.dopochwowo nie można wspolzyc lecz lekarz nic mi nie powiedział na ten temat a ja glupia nie zapytałam z tego wszystkiego bylam tak podjarana hehe ze mi zrobil te usg i powiedział ze wszystko okej pęcherzyk jest ,a wy co byscie mi doradzily ?

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka za tydzien w owulke spróbujcie <3 bo tylko 10dni mozesz brac wiec daj narazie odpoczac i w owulke dzilajcie :) a u mnie zaczyna zas bolec jajnik lewy wiec wieczorem znowu bedziemy dzialac hehe

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre wieści Malinka :) Fajnie,że zrobił usg,wiesz że wszystko tam w porządku,no oprócz stanu zapalnego,ale to do podleczenia.
    Wiesz co,wydaje mi się,że przy leczeniu takiego stanu zapalnego i tabl dopochwowych lepiej nie współżyć.Poza tym te tabl mogą zagęszczać śluz i będzie problemem dla plemników z przebiciem się i dotarciem do celu ;)Spróbujcie po leczeniu,akurat owulka będzie.
    Ale zobacz,co napiszą jeszcze inne dziewczyny.Może się mylę.Pozdrawiam <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2013, 12:14

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    malinka za tydzien w owulke spróbujcie <3 bo tylko 10dni mozesz brac wiec daj narazie odpoczac i w owulke dzilajcie :) a u mnie zaczyna zas bolec jajnik lewy wiec wieczorem znowu bedziemy dzialac hehe
    tak ale je przez 10 dni mam brac ostatni dzień w niedziele ze tydz. a prawopodobnie za tydz w czwartek mam mieć owulke no nie wiem może się wtrzymam do grudnia nic straconego ;)

‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ