Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu Malinka dajcie już spokój!!!!!! Po razie już było teraz zgoda

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    powiedział że za 2 tygodnie... na necie piszę że musi minąć 6 tygodni :( nie wiem już kogo mam słuchać
    minęły już 2 tygodnie, upławy są chociaż nie takie mocne jak były, no ale cóż... mimo tego ciągle jest strach przed późniejszymi konsekwencjami :(

    To może odczekaj jeszcze.Skoro jesteś pełna obaw,to nic na siłę.Zacznijcie <3 jak będziesz gotowa.Skoro masz się teraz bać,to może lepiej jeszcze odczekać i zacząć na spokojnie,jak już strach i emocje opadną?

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anita a jak ty się czujesz??

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (używanie wulgaryzmów)

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wrocilam niedawno ze szpitala :(
    Mam gips, jednak sie okazalo ze jakas kosc w stopie zlamana :( 6 tygodni uziemiona wiec cykl spisany na straty narazie odpuszczam :(

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczyny ja się po zegnam z wami bo szkoda mojego czasu nie będę wam psuc humoru zycze wam jak najlepiej trzymajcie się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siedze i tak sobie czytam znalazlam
    Temperaturę należy mierzyć
    zaraz po przebudzeniu (przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności!)
    w pochwie (5 min.), w odbytnicy (5 min.) lub w ustach (8 min.) (nie pod pachą!)
    termometrem rtęciowym (nie elektronicznym!)

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    siedze i tak sobie czytam znalazlam
    Temperaturę należy mierzyć
    zaraz po przebudzeniu (przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności!)
    w pochwie (5 min.), w odbytnicy (5 min.) lub w ustach (8 min.) (nie pod pachą!)
    termometrem rtęciowym (nie elektronicznym!)
    Ale rtęciowych już nie ma nie produkują więc jakim?? hahah

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza dlaczego cykl stracony a to z nogą w gipsie nie da się figlować??

    mungo, mycha28 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    Anita a jak ty się czujesz??

    Dziękuję,dobrze.Trochę zmęczona,ale jest ok.

  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (używanie wulgaryzmów)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Hej wrocilam niedawno ze szpitala :(
    Mam gips, jednak sie okazalo ze jakas kosc w stopie zlamana :( 6 tygodni uziemiona wiec cykl spisany na straty narazie odpuszczam :(

    O rany,jednak złamanie :( W takim razie Kochana życzę zdrówka i żebyś jak najszybciej doszła do formy.I masz rację,na razie trzeba odłożyć starania na bok,bo na pewno przed Tobą kolejne rtg i nie można narażać zdrowia fasolki.Podlecz nogę i wtedy do dzieła ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Hej wrocilam niedawno ze szpitala :(
    Mam gips, jednak sie okazalo ze jakas kosc w stopie zlamana :( 6 tygodni uziemiona wiec cykl spisany na straty narazie odpuszczam :(
    o kurcze no to ładnie:( ale szybciej tego nie widzieli ze złamana?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Iza dlaczego cykl stracony a to z nogą w gipsie nie da się figlować??

    Figlować można kotek,ale na pewno Iza będzie miała kolejne rtg później,a w ciąży nie można :/ Lepiej niech odczeka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ale rtęciowych już nie ma nie produkują więc jakim?? hahah
    no wlasnie niewiem hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://apt.republika.pl/Tajemnica1.html

  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (używanie wulgaryzmów)

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EEE ja nie miałam już później rtg robionego..... No może się nie znam o dobrze że Cię mam Ty moja Anitko kochana....:*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza dasz rade noge do gory i hejaaaa albo na pieska :) hihihihihi

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (używanie wulgaryzmów)

‹‹ 386 387 388 389 390 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ