X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co to ten wiesiołek? Jakim ja debilem jestem bo takich rzeczy nie wiem no sory:):) Wybaczycie prawda??

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana i co dziala na Ciebie wiesiolek? bo na mnie nie :( juz siemie lniane kupiłam, ja nigdy nie mialam rozciagliwego plodnego sluzu tylko wodnisty i sliski


    Aniu dziala.pewnie ze tak biore 3x1oeparol femina :-)meeega duzo sluzu mam a zawsze bylo skapo

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek to roślina o wielu odmianach. W samej Polsce istnieje trzydzieści różnych gatunków tego ziela. Najpopularniejszy w naszym kraju jest wiesiołek dwuletni (łac. Oenothera Biennis). To właśnie z niego produkuje się olej wiesiołkowy stosowany w przemyśle kosmetycznym i żywnościowym. Co ciekawe, ten gatunek wiesiołka rośnie przy drogach, lasach, a nawet przy murach. Można go rozpoznać po żółtych kwiatach i cało – brzeżnych liściach. Wiesiołek dwuletni można też uprawiać na glebach piaszczystych. Inną bardzo znaną odmianą jest wiesiołek wąskolistny (łac. Oenothera Muricata). Jednak nie występuje on w przyrodzie tak często jak wiesiołek dwuletni. Wyróżnia się tym, że jego kwiaty są zapylane nocą przez ćmy. Właściwości lecznicze posiada również wiesiołek bezbronny (łac. Oenothera Paradoxa).

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ale ja mam chyba za krotkie paluchy bo jej nie dosiegam ;/
    Jak jej nie sięgasz to jest wysoko spróbuj ją badać podczas @ wyszyjesz ja wtedy że jest nisko i z każdym dniem będzie się podnosiła ku górze

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ale co to ten wiesiołek? Jakim ja debilem jestem bo takich rzeczy nie wiem no sory:):) Wybaczycie prawda??


    Paulinus wiesiolek(oeparol)biore na zwiekszenie produkcji sluzu....zawsze mialam z tym problemy.....siemie lniane tez jest dobre ale ja akurat biore oeparol femina

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1659c12119d8aeabm.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Aniu dziala.pewnie ze tak biore 3x1oeparol femina :-)meeega duzo sluzu mam a zawsze bylo skapo
    a po jakim czasie zauważyłaś poprawe? bo moze ja go za krotko bralam;/

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ok ale jakie on ma przeznaczanie na śluz tak??

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    ja biore wiesolek od 1 dnia @ do owulacji jak mi program wyznaczy biore 3 razy dziennie po 2 tabletki


    Na Ciebie tez dziala :-D ja teraz musze non stop wkladke nosic

    iza30 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Aniu ok ale jakie on ma przeznaczanie na śluz tak??
    tak jest na poprawe sluzu plodnego, jest go wiecej tak jak Ilonka napisała:)

    ilonek lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a po jakim czasie zauważyłaś poprawe? bo moze ja go za krotko bralam;/


    Anus gdzies tak o miesiacu stosowania teraz non stop musze wkladke nosic

    63b363a823.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taż skąpo zawsze tak miałam przy badaniu szyjki macicy widzę wtedy ten śluz... Kupie go chyba na następny cykl jak w tym nie wyjdzie...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    tak jest na poprawe sluzu plodnego, jest go wiecej tak jak Ilonka napisała:)


    No wlasnie :-D

    Paulina jak.masz.malo sluzu i np przy wspolzyciu musisz stosowac jakies lubrykanty do nawilzenia to kup sobie oeparol :-)....a zele sa.do d....y bo zakwaszaja plemniki :-(

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam jeden cykl i zero poprawy, moze zle mysle ale myslalam ze mi sie zmieni po wiesiolku na rozciagliwy

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja brałam jeden cykl i zero poprawy, moze zle mysle ale myslalam ze mi sie zmieni po wiesiolku na rozciagliwy


    Ja ogolnie go biore juz 3 ci cykl....lepszy komfort mam przy wspolzyciu bo zawsze bylo sucho...
    Anus ogolnie wiecej sluzu sie produkuje a to tez polepsza transport plemnikow do jajeczka :-)wtedy sobie plyyyyyna :-D

    63b363a823.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    No wlasnie :-D

    Paulina jak.masz.malo sluzu i np przy wspolzyciu musisz stosowac jakies lubrykanty do nawilzenia to kup sobie oeparol :-)....a zele sa.do d....y bo zakwaszaja plemniki :-(
    Nie używam nic kochana tylko śiny:) Bo z wierzchu jestem sucha a w środku ok...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Nie używam nic kochana tylko śiny:) Bo z wierzchu jestem sucha a w środku ok...


    Slina tez nie jest dobra...moj malzonek juz tak nie robi...moj ginekolog powiedzial ze slina ma zwiazki zakwaszajace wyzsze ph i aby zaprzestac :-)

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lece kocahane spac bo brzuch mnie boli i sciska mnie w gardle cos :/ bede pozniej buziaki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Nie używam nic kochana tylko śiny:) Bo z wierzchu jestem sucha a w środku ok...

    ja też paulinko używam śliny.. ale jak powiedziałam o tym lekarzowi to powiedział że jak mimo codziennych starań się nie udaje to tylko właśnie przez śline albo żel ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2013, 16:30

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie staramy się nie już teraz musi mąż radzić sobie ale nie zaciera mnie to ważne... Od następnego cyklu zacznę obym nie musiała...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ