X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Tak to wazne ze jedziesz z Piotrkiem ja jeszcze mojemu ginekologpwi mowie aby tlumaczyl jak krowie na rowie :-D.....nie no zartuje ale napewno lepiej byc razem

    no zobaczymy w srode sprawdzi wszysztko i sprawdzi ten pecherzyk czy urosl

    ilonek lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tu dzis hormony dzialaja hehe

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i super!! wkoncu powrócił spokój ;)

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Koniec już bo Anitka się przez Was denerwuje i hormony jej działają i zaraz się popłaczę a jest w stanie błogosławionym i musi czuć się u Nas dobrze...

    Anegdota więc ja ujeżdżam dziś męża a Wy jakie macie pomysły na wieczór seksu??
    EJJ NOO PAULA MOJ MA celibat do następnej niedzieli bo te cholerne tab.musze brac;p

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula ja juz dzis ujezdzalam meza raczej opn mnie hehe i sie smialismy z tego ze gada bo w skarpetkach to na chlopca hehehwiec zobaczymy za 2 tyg

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i proszę beczy i znów razem to napisałyśmy równo!!! No Anita jak siostry!!!!
    JESTEM Z WAS DUMNA MOJE KOCHANE DZIEWCZYNKI (ANIA I MALINKA)
    BUZIAK:*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    EJJ NOO PAULA MOJ MA celibat do następnej niedzieli bo te cholerne tab.musze brac;p

    no a ja w celibacie będę tkwić jeszcze przez 3 tygodnie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    No i proszę beczy i znów razem to napisałyśmy równo!!! No Anita jak siostry!!!!
    JESTEM Z WAS DUMNA MOJE KOCHANE DZIEWCZYNKI (ANIA I MALINKA)
    BUZIAK:*
    :**** musze leciec zupke corce dac i kawki się napic maz już mnie wkurza hehe bo na kompa chce wiec miłego popoludnio-wieczorku

    Plumb80, iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Dzis bede <3 bo moj sie wczoraj schlal tak ze nie mial sily hehe a ja za to mialam ogromna chcice :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    no a ja w celibacie będę tkwić jeszcze przez 3 tygodnie :D
    no widzisz kuzwa ci lekarze to zawsze cos wymyslal hehe bo zapalenie miałam we wrześniu wczoraj bylam i zas cos nie tak bo miałam cytologie zrobić wczoraj , ja nie wiem kuzwa od czego to się bierze czy po tym cc czy co najlepiej jakby mi zrobili laparoskopie może cos nie tak jest , zrosty się robia slyszalam po zapaleniach ale nie wiem czy to prawda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja Dzis bede <3 bo moj sie wczoraj schlal tak ze nie mial sily hehe a ja za to mialam ogromna chcice :)
    a ja nie mogę nawet po tych tab.czuje taka suchość i boje się zebym skutkow ubocznych po nich nie miała

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    my cie tez kcohamy PRAWDA ANIU ? :) HEHE
    pewnie <3 to te hormony pewnie jak tu dziewczyny mowia;)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja Dzis bede <3 bo moj sie wczoraj schlal tak ze nie mial sily hehe a ja za to mialam ogromna chcice :)

    To dzisiaj ogień Kochana :)
    My z mężem też <3, delikatnie ale nie zaprzestaliśmy ;) A muszę Wam powiedzieć,że jest on teraz napalony jak nigdy.Wystarczy że się położę,a on już zwarty i gotowy.Wcześniej też tak miał jak byłam w ciąży i już jak brzuszek był( bo teraz jeszcze brak) - mówi,że go jeszcze bardziej podniecam ;)
    Oby każda z nas (z tych co mogą teraz) miała udaną stosunkowo noc dzisiaj ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2013, 15:23

    Paulia87, iza30, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no widzisz kuzwa ci lekarze to zawsze cos wymyslal hehe bo zapalenie miałam we wrześniu wczoraj bylam i zas cos nie tak bo miałam cytologie zrobić wczoraj , ja nie wiem kuzwa od czego to się bierze czy po tym cc czy co najlepiej jakby mi zrobili laparoskopie może cos nie tak jest , zrosty się robia slyszalam po zapaleniach ale nie wiem czy to prawda
    Nie pomogę w tm bo się nie znam kompletni... Ja mam jutro lekarza na 9 rano i aż dygoczę jak pomyślę boje się

    A i dziewczyny bardzo Wam współczuję bez bzykania to nie dałabym rady ja tak kocham SEX z moim misiem a jak jeszcze gada do wacka to już byście padły!!! Jak oddawał spermę do badania to męczył się chyba z godzinę w tej łazience aż w końcu żonkę zawołał do pomocy:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    a ja nie mogę nawet po tych tab.czuje taka suchość i boje się zebym skutkow ubocznych po nich nie miała
    kup sobie zel :) ja stosuje
    http://durex24.pl/index.php/site/products/product/Durex_Play_-_zel_intymny_uwalniajacy_dreszczyk_emocji-10037325,31,1,3/NOIDX/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    To dzisiaj ogień Kochana :)
    My z mężem też <3, delikatnie ale nie zaprzestaliśmy ;) A muszę Wam powiedzieć,że jest on teraz napalony jak nigdy.Wystarczy że się położę,a on już zwarty i gotowy.Wcześniej też tak miał jak byłam w ciąży i już jak brzuszek był( bo teraz jeszcze brak) - mówi,że go jeszcze bardziej podniecam ;)
    Oby każda z nas (z tych co mogą teraz) miała udaną stosunkowo noc dzisiaj ;)
    oj tak bo jak wracalismy to chcial gdzies skrecic po drodze ale na autostradzie nie bylo gdzie hehe ale ja w aucie nie lubie wiec powiedzial ze jak wroci do domku to mam byc zwarta i gotowa

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    To dzisiaj ogień Kochana :)
    My z mężem też <3, delikatnie ale nie zaprzestaliśmy ;) A muszę Wam powiedzieć,że jest on teraz napalony jak nigdy.Wystarczy że się położę,a on już zwarty i gotowy.Wcześniej też tak miał jak byłam w ciąży i już jak brzuszek był( bo teraz jeszcze brak) - mówi,że go jeszcze bardziej podniecam ;)
    Oby każda z nas (z tych co mogą teraz) miała udaną stosunkowo noc dzisiaj ;)
    kochana wielka prosba przygon tu Klaudie i Margotke bo kurcze chyba o nas zapomniały , Margotka jeszcze czasem luknie ale Klaudia to juz wcale :(

    iza30, Plumb80, Ewelina23, mungo, Margotka87 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana wielka prosba przygon tu Klaudie i Margotke bo kurcze chyba o nas zapomniały , Margotka jeszcze czasem luknie ale Klaudia to juz wcale :(
    tak dokladnie zgadzam sie

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana wielka prosba przygon tu Klaudie i Margotke bo kurcze chyba o nas zapomniały , Margotka jeszcze czasem luknie ale Klaudia to juz wcale :(

    Postaram się i przekażę.Ale powiem Ci,że one ogólnie mało piszą,nawet na tamtym forum.Ale dam im znać ;)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo zapanowala zgpda :-)ciesze sie :-)

    63b363a823.png
‹‹ 390 391 392 393 394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ