X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Malinka spokój proszę Cię wierze że dużo przeszłaś i masz moje wsparcie!!!Opanuj się nie ma co....
    Aniu no co Ty bądź poważna nie pisz tak to przykre!!!!!!!!!!!
    no jest przykre ale co zrobić mało co się nie poplakalam ale ja tez przesadziłam no ale tylko się bronila zresztą koniec tematu , nie będę z siebie robic ofiary losu przeszłam dużo no i tyle nikt nie nie wspieral

    mungo lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    dlatego mnie martwi ta ilosc pecherzykow bo to jest zespol policystyczny jajnikow z tego co wynika a tego sie nie da wyleczyc skoro w tamtym cyklu widzial na prawym jajniku duzo pecherzykow a teraz na lewym wiec to blokuje owulacje jak pojde a ide do polaka i duzo o nim slyszalam nie wyjde dopoki mi nie powie i nie przepisze tabletek na stymulacje, a zespol policystyczny mozna wykryc na usg a jesli mi pow ze martwi go duza ilos wiec cos wiecej powinien powiedziec albo przepisac


    Ja tez mam potwierdzenie PCOS....ale tak na 80%

    63b363a823.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (używanie wulgaryzmów)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... <3 <3 <3 Proszę,przestańcie już...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Ja tez mam potwierdzenie PCOS....ale tak na 80%
    mam nadzieje ze powie mi w srode cos bo jak tamtego chcialam zapytac to ciagle mi przerywal i nie moglam skaczyc a tego jak pytalam to pow ze sa rozne metody dobrze ze piotrek ze mna jedzie wiec nie bede musiala mu drugi raz tlumaczyc :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Izus na spokojnie lepiej odczekaj....silne przeciwbolowe pozniej zapewne kontrolne rtg jakas fizykoterapia....po mału ale do przodu :-*
    tez tak mysle w koncu tez uda mi sie calkiem wyluzowac, szkoda mi tylko mojego A bo on na tym bardziej ucierpi, teraz celibat :)

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (post zawierał zacytowaną wypowiedź z wulgaryzmami)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luzik luzik....odpusccie....zwalam wine na hormony :-*

    Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu. (post zawierał zacytowaną wypowiedź z wulgaryzmami)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu czyś ty zwariowała do cholery jasnej!!!!!! Siedź przed tym kompem i tyle!!! Przegięłyście obie Ty i Malina!!!! Już spokój mi tu!!!

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    mam nadzieje ze powie mi w srode cos bo jak tamtego chcialam zapytac to ciagle mi przerywal i nie moglam skaczyc a tego jak pytalam to pow ze sa rozne metody dobrze ze piotrek ze mna jedzie wiec nie bede musiala mu drugi raz tlumaczyc :)


    Tak to wazne ze jedziesz z Piotrkiem ja jeszcze mojemu ginekologpwi mowie aby tlumaczyl jak krowie na rowie :-D.....nie no zartuje ale napewno lepiej byc razem

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    tez tak mysle w koncu tez uda mi sie calkiem wyluzowac, szkoda mi tylko mojego A bo on na tym bardziej ucierpi, teraz celibat :)


    Izus spokojnie wynajdzcie jakas bezpieczna pozycje i po prostu uwazajcie troche :-)ja przez 5lat tak robilam jak w ciaze nie chcialam zajsc :-)


    iza30 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Malinka przeprosiła grzeczna dziewczynka!!! Aniu dawaj:) wierzę w Ciebie....

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    nie musisz się usuwac i fakt ja tez przesadziłam i za to cie PRZEPRASZAM nie powinnam tak pisać ale aniu to nic miłego mieć dziecko w wieku 17lat tak mi się zycie potoczylo i nic z tym nie zrobie ale staram się jak mogę żeby corke wychować na porządnego czlowieka
    no mnie tez poniosło , tez Cie PRZEPRASZAM, ale na drugi raz sie nie fochuj jak Ci nie odpisze, bo u mnie jest tak ze jak odejde tylko od laptopa to zaraz moj maz wskakuje i ciężko go wypedzic;) A z tymi testami co pytałas to bylo tak ze napisałas ktos Ci odpisał i nie odpisałas na to i jak zaznaczylam aby Ci odpisac to odrazu przerzucilo mnie na najnowsza strone i nie widziałam ze jednak tej osobie odpisałas i pomyslalam ze to przeoczyłas, nie miałam złych zamiarów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2013, 15:11

    Plumb80, Paulia87, Ewelina23, iza30, mungo, mycha28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    No Malinka przeprosiła grzeczna dziewczynka!!! Aniu dawaj:) wierzę w Ciebie....
    tak bo to tez moja wina i nie mam zamiaru unosic się duma i przeprosiłam ..

    mycha28 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczyny ja spadam na basen z corcia a potem po ciocie bo bedzie spac u mojej mamy hehe buziaczki bede pozniej... tylko znowu nie zacznijcie sie klucic bo bede musiala nadrabiac strony heheheh

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu Malinka - i takim oto sposobem sprawiłyście,że beczę teraz (hormony buzują). Cieszę się,że doszłyście do porozumienia.Mamy się tu wspierać i to nasz cel. Kocham Was dziewczyny <3 <3 <3 <3 <3 <3

    kada24, iza30, mungo, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec już bo Anitka się przez Was denerwuje i hormony jej działają i zaraz się popłaczę a jest w stanie błogosławionym i musi czuć się u Nas dobrze...

    Anegdota więc ja ujeżdżam dziś męża a Wy jakie macie pomysły na wieczór seksu??

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    no mnie tez poniosło , tez Cie PRZEPRASZAM, ale na drugi raz sie nie fochuj jak Ci nie odpisze, bo u mnie jest tak ze jak odejde tylko od laptopa to zaraz moj maz wskakuje i ciężko go wypedzic;) A z tymi testami co pytałas to bylo tak ze napisałas kots Ci odpisał i nie odpisałas na to i jak zaznaczylam aby Ci odpisac to odrazu przerzucilo mnie na najnowsza strone i nie widziałam ze tej osobie odpisałas i pomyslalam ze to przeoczyłas, nie miałam złych zamiarów.
    hehe no wlasnie o te testy chodzilo i ja tez nie zaczilam i tez wlasnie było na nowej stronie a co do laptopa hehe to tez tak mam co tylko poloze to już mi siada i teraz tez już mnie meczy żeby mu zejść ZGODA? nie chciałam cie urazic ale wczoraj myslalam ze jesteś zla wlasnie o to co wtedy napisałam ze się spinasz czy cos takiego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Aniu Malinka - i takim oto sposobem sprawiłyście,że beczę teraz (hormony buzują). Cieszę się,że doszłyście do porozumienia.Mamy się tu wspierać i to nasz cel. Kocham Was dziewczyny <3 <3 <3 <3 <3 <3
    my cie tez kcohamy PRAWDA ANIU ? :) HEHE

    Plumb80 lubi tę wiadomość

‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ