Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    No co Ty Iza oszalalas? Ja ostatnio jestem tylko chwilowo na forum :P
    Co tam slychac?

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    nic nie slyszalam
    aha

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Co tam slychac?

    A nic ciekawego :P Leci powoli do przodu. Ciezko mi Was tu nadrobic po tak dlugiej nieobecnosci :P

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane widzę, że awantura tutaj była.

    Iza współczuję złamania nogi:(
    oo widzę, że Klaudia tutaj zawitała :)

    Witam was kochane :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2013, 20:24

    iza30, Paulia87 lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    A nic ciekawego :P Leci powoli do przodu. Ciezko mi Was tu nadrobic po tak dlugiej nieobecnosci :P
    A jak sie czujesz?

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 85

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis 25 dc, 7 dzien po skoku temperatur, szyjka zrobila sie na pol miekka, nadal jest wysok oi niestety zaczelam plamic.... prosze o interpretacje mojego wykresu, zawsze przed miesiaczka plamilam na brazowo na poczatku przez dzien lub dwa, dzis nie bylo jeszcze ani sladu, przed chwila w toalecie przy badaniu szyjki zauwazylam czysta czerwona krew bez zadnych skrzepow.... nigdy tak nie mialam, miesiaczka zaczynala sie plamieniem brązowym, dopiero potem krwawienie :( myslicie ze juz stracone wszystko??? :( buuuuuu :(

    relgh371oy0mp19n.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    Ja dzis 25 dc, 7 dzien po skoku temperatur, szyjka zrobila sie na pol miekka, nadal jest wysok oi niestety zaczelam plamic.... prosze o interpretacje mojego wykresu, zawsze przed miesiaczka plamilam na brazowo na poczatku przez dzien lub dwa, dzis nie bylo jeszcze ani sladu, przed chwila w toalecie przy badaniu szyjki zauwazylam czysta czerwona krew bez zadnych skrzepow.... nigdy tak nie mialam, miesiaczka zaczynala sie plamieniem brązowym, dopiero potem krwawienie :( myslicie ze juz stracone wszystko??? :( buuuuuu :(
    hej mi sie wydaje, że to może być plamienie implancyjne

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tal mysle...

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mi się wydaje, że zrobiłam błąd z mierzeniem temp od połowy cyklu :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia nio teraz dziwnie to wyglada...

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 85

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a przy plamieniu implantacyjnym szyjka sie otwiera??? plakać mi sie chce :(

    relgh371oy0mp19n.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 85

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym zebyscie mialy racje....

    relgh371oy0mp19n.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    Ja dzis 25 dc, 7 dzien po skoku temperatur, szyjka zrobila sie na pol miekka, nadal jest wysok oi niestety zaczelam plamic.... prosze o interpretacje mojego wykresu, zawsze przed miesiaczka plamilam na brazowo na poczatku przez dzien lub dwa, dzis nie bylo jeszcze ani sladu, przed chwila w toalecie przy badaniu szyjki zauwazylam czysta czerwona krew bez zadnych skrzepow.... nigdy tak nie mialam, miesiaczka zaczynala sie plamieniem brązowym, dopiero potem krwawienie :( myslicie ze juz stracone wszystko??? :( buuuuuu :(
    tez mysle ze to moze byc plamienie implancyjne

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna poczekaj jeszcze3 dni i zrob test z krwi bete albo sikanca pepino ma czylosc 10

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    ewcia nio teraz dziwnie to wyglada...
    właśnie nie wiem co z tym zrobic:(

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj jeszcze ewcia

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    martyna poczekaj jeszcze3 dni i zrob test z krwi bete albo sikanca pepino ma czylosc 10

    Zgadzam się z kada:)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    poczekaj jeszcze ewcia
    poczekam poczekam :) jak na razie serduszkuje:) według mnie wczoraj była owulacja :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 85

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobie, miesiaczke powinnam miec najwczesniej w poniedzialek za trzy dni.... liczylam ze nawet dostane ja w tym miesiacu pozniej a tu zaskoczenie.... a jak z ta szyjka przy krwawieniu implantacyjnym??? otwiera sie?

    relgh371oy0mp19n.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1989 wrote:
    tak zrobie, miesiaczke powinnam miec najwczesniej w poniedzialek za trzy dni.... liczylam ze nawet dostane ja w tym miesiacu pozniej a tu zaskoczenie.... a jak z ta szyjka przy krwawieniu implantacyjnym??? otwiera sie?
    ja Ci nie powiem bo nie badałam nigdy szyjki :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ