X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    U nas też od wczoraj taka mżawka, dzisiaj do południa względnie sucho, później znowu mżawka, a wieczorem deszcz. Pracujesz w terenie?
    jeżdżę cały czas- mam pod sobą pół województwa, więc max 180km w jedną stronę muszę czasami zrobić, ale czasami na miejscu zostaję- chociaż szczerze to wolę jeździć:):)

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    dobranoc kochane :* miłego wieczoru i spokojnej nocy :)
    dobranoc Ewuśka :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz siedze w domu nawet nie wiem jak jest na dworze, najwazniejsze ze mam w domku cieplo :) jutro musze wyjsc :P oby tylko sniegu nie bylo

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    jeżdżę cały czas- mam pod sobą pół województwa, więc max 180km w jedną stronę muszę czasami zrobić, ale czasami na miejscu zostaję- chociaż szczerze to wolę jeździć:):)
    To zazdraszczam. Uwielbiam jeździć, no ale mam pracę, jaką mam, dobrze, że w ogóle jest!

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    a u mnie na ręku psia dzidzia śpi- leży na plerach, wszytkie 4 stopy w górze, chrapie, że mam wrażenie jakby mi na brzuchu wibrator leżał i oczy wykręcone, że tylko białka wyłażą bokami :P
    Mój tez tak śpi!!! A wierz że psy wtedy czują się bezpieczne jak tak śpią.. Weterynarz kiedyś mi powiedział że czują się swobodnie i traktują jak swój dom tak wewnętrznie

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    To zazdraszczam. Uwielbiam jeździć, no ale mam pracę, jaką mam, dobrze, że w ogóle jest!
    dokładnie najważniejsze, że jest :):):)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ja też lubię śnieg,ale ponieważ kiedyś złamałam rękę na śniegu,to teraz jestem trochę nerwowa,jak mam gdzieś dalej iść.
    A tak poza tym to uwielbiam widok zza okna padającego śniegu,a ja z ciepłą herbatką i przy świecy zapachowej w ciepełku się relaksuję.

    uwaga romantyczka na forum :):):) <3

    iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Mój tez tak śpi!!! A wierz że psy wtedy czują się bezpieczne jak tak śpią.. Weterynarz kiedyś mi powiedział że czują się swobodnie i traktują jak swój dom tak wewnętrznie
    a no to tym bardziej zajebiście :)
    moja niuńka daje ze sobą zrobić dosłownie wszystko :) całe życie mam psy- od urodzenia, ale takiego słodziaka to jeszcze w życiu nie miałam, a jaka zazdrosna jest o swoja mamusię :P

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    uwaga romantyczka na forum :):):) <3

    I do tego niepoprawna ;) <3 <3 <3

    Paulia87, iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale milo sie was czyta :-). ja relaksuje sie nad ksiazka :-). chociaz juz myc sie isc powinnam i spac :-)
    tylko co chwila tu do was zagladam :-)

    Plumb80, iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze tak wszystkie zaczelyscie pisać co robicie i wogole zee hmm ja jezdzilam kiedyś konno uwielbiam konie raz mi nadepnal na noge ugryzł w brzuch a raz mnie przytulila moja ulubiona klacz której już jej nie ma ;/ .. uwielbiam grac w siatkowke heh ale teraz to nie mam gdzie zawsze to na w-fie albo jak jeszcze u mamy mieszkałam .. w reczna tez lubie.. noo a co do meza to on bardziej woli auta ode mnie hhe ( zart) mechanika lubimy ogladac horrory wieczorami , pojsc na spacerek ;p

    Paulia87, iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj co do pracy to masakra ja jestem na swoim i zapiera... Pip po 13 h dziennie plus sob mam dwa sklepy więc jest co robić!!! Ja jestem taka wyszczekana jedną ze muszę mieć swoje bo u kogos się nie nadaje w dlatego że głośno mówię co mi nie gra a pracodawcy nie lubią szczerych ludzi

    Plumb80, iza30, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ale milo sie was czyta :-). ja relaksuje sie nad ksiazka :-). chociaz juz myc sie isc powinnam i spac :-)
    tylko co chwila tu do was zagladam :-)

    To się nazywa uzależnienie.Nie przejmuj się,wszystkie na to chorujemy ;)

    Uśmiech dla wszystkich - ja stawiam !!! :D

    iza30, mungo, karmelek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ale milo sie was czyta :-). ja relaksuje sie nad ksiazka :-). chociaz juz myc sie isc powinnam i spac :-)
    tylko co chwila tu do was zagladam :-)
    noo ja to nie wiem komu odpisac tyle tego tu jest hehe

    Plumb80, iza30, mungo, karmelek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oj to będzie dziś w sypialni dym i to siwy !!! My mamy celibat do nd!!! Choć ja bym malza zgwalcila ale trzyma się skubany zawzięcie trzyma sperme i będzie kumulacja haha od razu trojaczki haha
    my tez mamy do niedzieli hehe i 5tego do ginekologa na kontrole ojj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Też tak słyszałam. Dzisiaj byliśmy wieczorem na spacerze to padał deszcz i było bardzo zimno, a byłam w zimowej kurtce i kozakach. Ja osobiście to lubię śnieg, o ile nie jest brunatną breją :)
    u mnie strasznie wieje az nie chce mi się patrzeć co tam się dzieje na dworze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    jak już będziesz u ginka, bo koniecznie się musisz wybrać, to poproś też żeby przeleczył Twojego małża, bo może być tak, ze on ma jakąś infekcję, która przebiega u niego bezobjawowo, a Ciebie niestety męczy. Mam nadzieję, ze tak nie jest, no ale warto sprawdzić :)
    aa to ginekolog może faceta tez jakos zbadac pod kontem infekcji?

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu nasz pociag znowu ruszyl, forum rozgrzane do czerwonosci i oby tak dalej

    Plumb80, mungo, karmelek lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oj co do pracy to masakra ja jestem na swoim i zapiera... Pip po 13 h dziennie plus sob mam dwa sklepy więc jest co robić!!! Ja jestem taka wyszczekana jedną ze muszę mieć swoje bo u kogos się nie nadaje w dlatego że głośno mówię co mi nie gra a pracodawcy nie lubią szczerych ludzi
    a to masz sklep jakiś czy co ?

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka też kiedys jeździłam konno!! Ale bardzo krótko.. Konie fajna sprawa zostawiłam to dla baletu...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ