X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    W koncu nasz pociag znowu ruszyl, forum rozgrzane do czerwonosci i oby tak dalej
    hehe na mnie to chyba maz się obrazil bo siedze tu i pisze z wammi hehe wole was od niego ;p ( zart)

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak prowadzę dwa salony z odzieżą używana...

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Malinka też kiedys jeździłam konno!! Ale bardzo krótko.. Konie fajna sprawa zostawiłam to dla baletu...
    noo ja 5 6 lat temu to kupe czasu , a wiesz ja mieszkam teraz w miescie wiec jeszcze nawet nie wyczailam co by tu porobić jakies treningi czy jazda konna gdzies

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj Andrzej juz tez czeka i pyta za ile mnie zaniesc na gore do sypialni a mi sie jakos dzis nie spieszy :) tak tu dzis milo :)

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Tak prowadzę dwa salony z odzieżą używana...
    oo to fajnie ja miałam praktyki w takim sklepie ;p i w chińskim ale w chińskim jest było przejebane sorrki za ale maskaraa az mi się na praktyki nie chciało chodzic .. my z mezem chcemy otworzyć z chemia niemiecka .. a ty paulina skad jesteś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój właśnie zaczyna zerkać znad konsoli.To znak,że chyba chce iść już do łóżeczka.To zmykam Kochane,bo miałam obiecany masaż dzisiaj,trzeba korzystać z okazji ;)
    Buziaki,piszcie pięknie,co jutro rano będę miała do czytania dużo :) Pozdrawiam Was Kochane i cieszę się,że jesteście <3 <3 <3
    Dobranoc.

    myszkaazi, iza30, Paulia87, mungo lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na chwilę Was zostawić :) :) :) Ja już wyłączam kompa, przytulam się do męża i coś sobie na spokojnie obejrzymy, a jutro z rana do pracy.
    Dobrej nocy wszystkim kobietkom, pasażerkom tego szczęśliwego pociągu!:*
    Jeśli znowu bym się nie pokazywała za często, to wybaczcie! Staram się wrócić do życia sprzed starań, bo zawsze wszystko odkładałam: "Wrócę na fitness, jak się okaże, że nie jestem (...) jak się skończy @ (...) po owulce (...) po następnej @ (...)" i tak w kółko. W końcu wyszło, że zrezygnowałam ze wszystkiego, a i tak to nie odniosło skutku. Czuję się więźniem własnego życia, bo porzuciłam wszystko, co sprawiało mi przyjemność i stąd teraz ten basen, siatkówka i mnóstwo zajęć. Muszę cieszyć się życiem, bo wpadnę w depresję...

    Plumb80, iza30, Paulia87, mungo lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Mój właśnie zaczyna zerkać znad konsoli.To znak,że chyba chce iść już do łóżeczka.To zmykam Kochane,bo miałam obiecany masaż dzisiaj,trzeba korzystać z okazji ;)
    Buziaki,piszcie pięknie,co jutro rano będę miała do czytania dużo :) Pozdrawiam Was Kochane i cieszę się,że jesteście <3 <3 <3
    Dobranoc.
    mielj nocy anitko a my się cieszymy ze wszystkie jesteśmy hehe ;*

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Mój właśnie zaczyna zerkać znad konsoli.To znak,że chyba chce iść już do łóżeczka.To zmykam Kochane,bo miałam obiecany masaż dzisiaj,trzeba korzystać z okazji ;)
    Buziaki,piszcie pięknie,co jutro rano będę miała do czytania dużo :) Pozdrawiam Was Kochane i cieszę się,że jesteście <3 <3 <3
    Dobranoc.
    Dobranoc Kochana milej nocki <3

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wieś to fajna sprawa nigdy nie lubiłam wsi jak byłam młoda a teraz kupilabym działkę gdzieś na odludziu.. Mmm seks w trawie ooo tak byle do przyszłej nd bo ja i moja myszka dłużej byśmy nie dały rady!! A taka anegdota jeszcze jak poklucilam z malzem jakis czas temu i wieczorem na miłośnik mu się zebrało ściągnął majteczki a ja do niego ze won poklucilismy się więc wara a on do mnie ze Wacek i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 22:45

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Na chwilę Was zostawić :) :) :) Ja już wyłączam kompa, przytulam się do męża i coś sobie na spokojnie obejrzymy, a jutro z rana do pracy.
    Dobrej nocy wszystkim kobietkom, pasażerkom tego szczęśliwego pociągu!:*
    Jeśli znowu bym się nie pokazywała za często, to wybaczcie! Staram się wrócić do życia sprzed starań, bo zawsze wszystko odkładałam: "Wrócę na fitness, jak się okaże, że nie jestem (...) jak się skończy @ (...) po owulce (...) po następnej @ (...)" i tak w kółko. W końcu wyszło, że zrezygnowałam ze wszystkiego, a i tak to nie odniosło skutku. Czuję się więźniem własnego życia, bo porzuciłam wszystko, co sprawiało mi przyjemność i stąd teraz ten basen, siatkówka i mnóstwo zajęć. Muszę cieszyć się życiem, bo wpadnę w depresję...
    dobranoc kochana pewnie najlepiej mieć jakies zajescie to ten czas leci ja niestety mam lipka bo corke mam 2letnia wiec posiwecam jej mój czas

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I myszka się nie poklucili ale mnie rozbawił ż szok

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Wawa to takie buty wieś fajna sprawa nigdy nie lubiłam wsi jak byłam młoda a teraz musiałbym działkę gdzieś na odludziu.. Mmm seks w trawie ooo tak byle do przyszłej nd bo ja i moja myszka dłużej byśmy nie dały rady!! A taka anegdota jeszcze jak poklucilam z malzem jakis czas temu i wieczorem na miłośnik mu się zebrało ściągnął majteczki a ja do niego ze won poklucilismy się więc wara a on do mnie ze Wacek i
    hahaha wiesz co ja tak wczoraj miałam wzielam tabletke i leze kolo meza wzielam reke polozylam na bokserki ja patrze a tam rycerz w białej zbroi hehe noo i co olalam tabletke i ogien ;p ja to tez bez sexsu zyc nie mogę ale wytrzymam jakos tydz.jeszcze

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie zbieram Kochane, obejrze jeszcze jakis filmek.
    Kolorowych snow Wam zycze i mam nadzieje ze czesciej bedzie tu tak milo :)
    Dobranoc :* <3 <3 :)

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    I myszka się nie poklucili ale mnie rozbawił ż szok
    hahaha maskara ale ty to paula jesteś taak poszczelona jak ja ja tak samo az mój maz mowi ze ja sexsuocholiczka jestem i zboczona ze ciagle bym się ... ;)

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Ja tez sie zbieram Kochane, obejrze jeszcze jakis filmek.
    Kolorowych snow Wam zycze i mam nadzieje ze czesciej bedzie tu tak milo :)
    Dobranoc :* <3 <3 :)
    dobranoc kochana milej i spokojnej nocy;**

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Ja tez sie zbieram Kochane, obejrze jeszcze jakis filmek.
    Kolorowych snow Wam zycze i mam nadzieje ze czesciej bedzie tu tak milo :)
    Dobranoc :* <3 <3 :)
    Dobrej nocki Izus i Anitko cmok cmok do jutra!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 22:47

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    hahaha maskara ale ty to paula jesteś taak poszczelona jak ja ja tak samo az mój maz mowi ze ja sexsuocholiczka jestem i zboczona ze ciagle bym się ... ;)
    Ni raczej po to mam 26 lat by się wyszaleć wyroku teraz a nie jak będę po 50 i myśleć czy jeszcze mężowi stanie czy nie

    mungo lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z ŁODZI bo tyle tego że przeoczylam..

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ni raczej po to mam 26 lat by się wyszaleć wyroku teraz a nie jak będę po 50 i myśleć czy jeszcze mężowi stanie czy nie
    hehehe no i tak ma być ;) dobra kochana ja lece do meza pewnie jeszcze pojedziemy po tesciowa do pracy bo sama po ciemku nie przyjdzie ehh milej nocy i kolorowych snow do jutra ;**

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ