Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...ja ciagle jestem w wirze pracy....przeziebienie mnie dopadlo nos zawalony :-(no i biało na dworze..
    Jutro mam dyzurek wiec podejde do mojego ginekologa pokaze wyniki od onkologa i mysle ze da mi znow stymulacje i bede mogla ja brac...

Izus daj znac jak po lekarzu...

mungo, iza30 lubią tę wiadomość

63b363a823.png
  • karmelek Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo ja juz sie nie chce nastawiac... jestem zla, wsciekla i wkur***

mungo kierasem sie nie przejmuj! moj tez mi zawsze cisnienie podnosi, na szczescie nie bywa u nas zbyt czesto. mimo to wiecznie wymysla jakieg glupoty i pierdolami sie zajmuje zamiast skupic sie na porzadnej pracy :/

ogarnelam sie juz do lekarza, teraz kawke pije i zaraz jeszcze musze jakis makeup zarzucic na twarz :-)

wczoraj do pierwszej w nocy siedzialam nad ksiazka ale skonczylam, przed lekarzem lece jeszcze do biblioteki po kolejna czesc :-)

• ilonek Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:

mungo kierasem sie nie przejmuj! moj tez mi zawsze cisnienie podnosi, na szczescie nie bywa u nas zbyt czesto. mimo to wiecznie wymysla jakieg glupoty i pierdolami sie zajmuje zamiast skupic sie na porzadnej pracy :/

ogarnelam sie juz do lekarza, teraz kawke pije i zaraz jeszcze musze jakis makeup zarzucic na twarz :-)

wczoraj do pierwszej w nocy siedzialam nad ksiazka ale skonczylam, przed lekarzem lece jeszcze do biblioteki po kolejna czesc :-)

Powodzenia u lekarza....ja pijde chyba jutro

63b363a823.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    witam:)

moze ktoras mi powiedziec czy mleczny , nierozciagliwy sluz jest zwiastunem @?
    Niestety ta tempka Twoja ... eh jest jakby na @ :(

1usadf9hyf2qs1an.png
  • Anka10222 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem... kurcze do dupy

b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:

Dzieki Karmelku :)
    Ja nerwus jestem i caly czas sie we mnie gotuje :(

1usadf9hyf2qs1an.png
  • karmelek Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek trzymam kciuki w takim razie :-).

mungo ja tez nerwus jestem...

iza daj znac jak po lekarzu!

bede u was dopiero wieczorem bo po lekarzu ide prosto do pracy:/

ale pewnie przed wyjsciem jeszce tu wpadne :-)

iza30 lubi tę wiadomość

• mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ilonek trzymam kciuki w takim razie :-).

mungo ja tez nerwus jestem...

iza daj znac jak po lekarzu!

bede u was dopiero wieczorem bo po lekarzu ide prosto do pracy:/

ale pewnie przed wyjsciem jeszce tu wpadne :-)
    Czekamy na wiesci po wizycie :)

iza30 lubi tę wiadomość

1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Jestem już po pracy, ale przed ogromem prasowania! Aż mi się nie chce zabrać, ale muszę się zmobilizować, bo już prawie nie ma w czym chodzić. Jeszcze chałupkę ogarnąć i jakoś siebie może, bo taka brzydka jestem od wczoraj, nawet jak się pomaluję to wyglądam jak idź stąd i nie wracaj. Gardło mi zaczęło troszkę szwankować i taka jestem do dupy! Kurde a domu mi się nie chce wychodzić, a jeszcze muszę iść na pocztę :| Infekcja dzisiaj w ogóle nie dokucza...i kto mi powie o co chodzi? Na wszelki wypadek będę przez tydzień stosowała jeszcze ten iladian i clotrimazol. Zgłupieję!

mungo lubi tę wiadomość

f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babiszony :D

Zycze wam milego dnia :*

• mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hejka :) Jestem już po pracy, ale przed ogromem prasowania! Aż mi się nie chce zabrać, ale muszę się zmobilizować, bo już prawie nie ma w czym chodzić. Jeszcze chałupkę ogarnąć i jakoś siebie może, bo taka brzydka jestem od wczoraj, nawet jak się pomaluję to wyglądam jak idź stąd i nie wracaj. Gardło mi zaczęło troszkę szwankować i taka jestem do dupy! Kurde a domu mi się nie chce wychodzić, a jeszcze muszę iść na pocztę :| Infekcja dzisiaj w ogóle nie dokucza...i kto mi powie o co chodzi? Na wszelki wypadek będę przez tydzień stosowała jeszcze ten iladian i clotrimazol. Zgłupieję!
    Juz tam, juz tam :) od razu brzydka, o wzieła wymyslia ;)

1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej babiszony :D

Zycze wam milego dnia :*

Tobie tez Ewelinko :) milo, ze do nas zagladasz :)

iza30 lubi tę wiadomość

1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Juz tam, juz tam :) od razu brzydka, o wzieła wymyslia ;)
    Wiesz, brzydka na swoje możliwości :D:D:D:D:D:D Nie no powaga, wyglądam jakbym nie spała ze 4 dni i nawet jak się pomalowałam dzisiaj do pracy, to pożal się Boże... Wszyscy mnie pytali, czy się nie wyspałam...A ja 8 godzin snu zaliczyłam!

f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kobiety! Kubeł herbatki i kawa wypite, śniadanko zjedzone, więc do pracy rodacy! Biorę się za prasowanie i ogarnianie w domu, potem na miasto. Może jeszcze zajrzę przed wyjściem, albo jak sobie przerwę w prasowanku zrobię :D Trzymajcie kciuki, żeby mi szybko poszło!:D

mungo lubi tę wiadomość

f2w39n73pzr0nefs.png
  • Martuśka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki :)
    ostatnio nie mam czasu żeby tutaj posiedzieć :( a co tam u Was? wszystko ok? może mamy jakichś nowych fasolkowych pasażerów? :D
    a u mnie dupa, mąż ma mnie w nosie, w ogóle nie zwraca na mnie uwagi i jeszcze się pyta "o co ci chodzi, nie masz humoru?" wrrrrr

0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby dzis nie 13sty, ale u mnie pech za pechem. Jakby wszystkiego bylo malo to jeszcze mandat za brak karty postojowej dostalam :( :( :( pochlastac sie tylko :/

1usadf9hyf2qs1an.png
  • Martuśka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo głowa do góry:*
    a propo Twojego avatara to ostatnio siedze u gin na poczekalni i oglądam sobie ulotki i nagle widze znajomy brzuszek z nausznikami :P

• mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    hej laseczki :)
    ostatnio nie mam czasu żeby tutaj posiedzieć :( a co tam u Was? wszystko ok? może mamy jakichś nowych fasolkowych pasażerów? :D
    a u mnie dupa, mąż ma mnie w nosie, w ogóle nie zwraca na mnie uwagi i jeszcze się pyta "o co ci chodzi, nie masz humoru?" wrrrrr
    Ruda zaskoczyla :)
    A poza tym male roszady w skladzie na forum nastapily- sa powroty, sa rozstanis i separacje sie zdarzaja :P.
    A tak, to chyba bez wiekszych zmian :)

iza30 lubi tę wiadomość

1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    mungo głowa do góry:*
    a propo Twojego avatara to ostatnio siedze u gin na poczekalni i oglądam sobie ulotki i nagle widze znajomy brzuszek z nausznikami :P
    Widzisz Martuska jestem slawna :)

Martuśka, iza30 lubią tę wiadomość

1usadf9hyf2qs1an.png
  • Martuśka Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 12:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to w wolnej chwili musze nadrobić co z tymi separacjami :P

‹‹ 420 421 422 423 424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego