X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...ja ciagle jestem w wirze pracy....przeziebienie mnie dopadlo nos zawalony :-(no i biało na dworze..
    Jutro mam dyzurek wiec podejde do mojego ginekologa pokaze wyniki od onkologa i mysle ze da mi znow stymulacje i bede mogla ja brac...

    Izus daj znac jak po lekarzu...

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo ja juz sie nie chce nastawiac... jestem zla, wsciekla i wkur***


    mungo kierasem sie nie przejmuj! moj tez mi zawsze cisnienie podnosi, na szczescie nie bywa u nas zbyt czesto. mimo to wiecznie wymysla jakieg glupoty i pierdolami sie zajmuje zamiast skupic sie na porzadnej pracy :/

    ogarnelam sie juz do lekarza, teraz kawke pije i zaraz jeszcze musze jakis makeup zarzucic na twarz :-)

    wczoraj do pierwszej w nocy siedzialam nad ksiazka ale skonczylam, przed lekarzem lece jeszcze do biblioteki po kolejna czesc :-)

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    mungo ja juz sie nie chce nastawiac... jestem zla, wsciekla i wkur***


    mungo kierasem sie nie przejmuj! moj tez mi zawsze cisnienie podnosi, na szczescie nie bywa u nas zbyt czesto. mimo to wiecznie wymysla jakieg glupoty i pierdolami sie zajmuje zamiast skupic sie na porzadnej pracy :/

    ogarnelam sie juz do lekarza, teraz kawke pije i zaraz jeszcze musze jakis makeup zarzucic na twarz :-)

    wczoraj do pierwszej w nocy siedzialam nad ksiazka ale skonczylam, przed lekarzem lece jeszcze do biblioteki po kolejna czesc :-)

    Powodzenia u lekarza....ja pijde chyba jutro

    63b363a823.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka10222 wrote:
    witam:)


    moze ktoras mi powiedziec czy mleczny , nierozciagliwy sluz jest zwiastunem @?
    Niestety ta tempka Twoja ... eh jest jakby na @ :(

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem... kurcze do dupy

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    mungo ja juz sie nie chce nastawiac... jestem zla, wsciekla i wkur***


    mungo kierasem sie nie przejmuj! moj tez mi zawsze cisnienie podnosi, na szczescie nie bywa u nas zbyt czesto. mimo to wiecznie wymysla jakieg glupoty i pierdolami sie zajmuje zamiast skupic sie na porzadnej pracy :/

    ogarnelam sie juz do lekarza, teraz kawke pije i zaraz jeszcze musze jakis makeup zarzucic na twarz :-)

    wczoraj do pierwszej w nocy siedzialam nad ksiazka ale skonczylam, przed lekarzem lece jeszcze do biblioteki po kolejna czesc :-)
    Dzieki Karmelku :)
    Ja nerwus jestem i caly czas sie we mnie gotuje :(

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek trzymam kciuki w takim razie :-).

    mungo ja tez nerwus jestem...

    iza daj znac jak po lekarzu!

    bede u was dopiero wieczorem bo po lekarzu ide prosto do pracy:/

    ale pewnie przed wyjsciem jeszce tu wpadne :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    ilonek trzymam kciuki w takim razie :-).

    mungo ja tez nerwus jestem...

    iza daj znac jak po lekarzu!

    bede u was dopiero wieczorem bo po lekarzu ide prosto do pracy:/

    ale pewnie przed wyjsciem jeszce tu wpadne :-)
    Czekamy na wiesci po wizycie :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Jestem już po pracy, ale przed ogromem prasowania! Aż mi się nie chce zabrać, ale muszę się zmobilizować, bo już prawie nie ma w czym chodzić. Jeszcze chałupkę ogarnąć i jakoś siebie może, bo taka brzydka jestem od wczoraj, nawet jak się pomaluję to wyglądam jak idź stąd i nie wracaj. Gardło mi zaczęło troszkę szwankować i taka jestem do dupy! Kurde a domu mi się nie chce wychodzić, a jeszcze muszę iść na pocztę :| Infekcja dzisiaj w ogóle nie dokucza...i kto mi powie o co chodzi? Na wszelki wypadek będę przez tydzień stosowała jeszcze ten iladian i clotrimazol. Zgłupieję!

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babiszony :D

    Zycze wam milego dnia :*

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hejka :) Jestem już po pracy, ale przed ogromem prasowania! Aż mi się nie chce zabrać, ale muszę się zmobilizować, bo już prawie nie ma w czym chodzić. Jeszcze chałupkę ogarnąć i jakoś siebie może, bo taka brzydka jestem od wczoraj, nawet jak się pomaluję to wyglądam jak idź stąd i nie wracaj. Gardło mi zaczęło troszkę szwankować i taka jestem do dupy! Kurde a domu mi się nie chce wychodzić, a jeszcze muszę iść na pocztę :| Infekcja dzisiaj w ogóle nie dokucza...i kto mi powie o co chodzi? Na wszelki wypadek będę przez tydzień stosowała jeszcze ten iladian i clotrimazol. Zgłupieję!
    Juz tam, juz tam :) od razu brzydka, o wzieła wymyslia ;)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej babiszony :D

    Zycze wam milego dnia :*

    Tobie tez Ewelinko :) milo, ze do nas zagladasz :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Juz tam, juz tam :) od razu brzydka, o wzieła wymyslia ;)
    Wiesz, brzydka na swoje możliwości :D:D:D:D:D:D Nie no powaga, wyglądam jakbym nie spała ze 4 dni i nawet jak się pomalowałam dzisiaj do pracy, to pożal się Boże... Wszyscy mnie pytali, czy się nie wyspałam...A ja 8 godzin snu zaliczyłam!

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kobiety! Kubeł herbatki i kawa wypite, śniadanko zjedzone, więc do pracy rodacy! Biorę się za prasowanie i ogarnianie w domu, potem na miasto. Może jeszcze zajrzę przed wyjściem, albo jak sobie przerwę w prasowanku zrobię :D Trzymajcie kciuki, żeby mi szybko poszło!:D

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki :)
    ostatnio nie mam czasu żeby tutaj posiedzieć :( a co tam u Was? wszystko ok? może mamy jakichś nowych fasolkowych pasażerów? :D
    a u mnie dupa, mąż ma mnie w nosie, w ogóle nie zwraca na mnie uwagi i jeszcze się pyta "o co ci chodzi, nie masz humoru?" wrrrrr


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby dzis nie 13sty, ale u mnie pech za pechem. Jakby wszystkiego bylo malo to jeszcze mandat za brak karty postojowej dostalam :( :( :( pochlastac sie tylko :/

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo głowa do góry:*
    a propo Twojego avatara to ostatnio siedze u gin na poczekalni i oglądam sobie ulotki i nagle widze znajomy brzuszek z nausznikami :P

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    hej laseczki :)
    ostatnio nie mam czasu żeby tutaj posiedzieć :( a co tam u Was? wszystko ok? może mamy jakichś nowych fasolkowych pasażerów? :D
    a u mnie dupa, mąż ma mnie w nosie, w ogóle nie zwraca na mnie uwagi i jeszcze się pyta "o co ci chodzi, nie masz humoru?" wrrrrr
    Ruda zaskoczyla :)
    A poza tym male roszady w skladzie na forum nastapily- sa powroty, sa rozstanis i separacje sie zdarzaja :P.
    A tak, to chyba bez wiekszych zmian :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    mungo głowa do góry:*
    a propo Twojego avatara to ostatnio siedze u gin na poczekalni i oglądam sobie ulotki i nagle widze znajomy brzuszek z nausznikami :P
    Widzisz Martuska jestem slawna :)

    Martuśka, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to w wolnej chwili musze nadrobić co z tymi separacjami :P


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 420 421 422 423 424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ