X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)

    załamałam sie dziś :( właśnie się dowiedziałam że tacy nasi znajomi ktorzy brali slub trzy miesiace po nas i nie mieli zamiaru spieszyc sie z dzieckiem bo niedawno sie wprowadzili do nowego mieszkania SĄ W CIĄŻY !!

    co chwile ktos w naszym otoczeniu zachodzi tylko nie my :( :(

    tak mi jest z tym źle :(

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:)
    wkońcu po tylu dniach mogę was odwiedzić... jestem zmęczona, w domu nie było mnie od weekendu, to dobrze, chociaż zapomniałam o tym że się nie staram o maluszka. Jajnik, i podbrzusze pobolewają w średnim tempie... także @ nadchodzi:) !!!!
    nooo i nareszcie po @ będę mogła się cieszyć życiem, seksem i staraniem o nasz wielki cud

    mungo, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    hej kochane :)

    załamałam sie dziś :( właśnie się dowiedziałam że tacy nasi znajomi ktorzy brali slub trzy miesiace po nas i nie mieli zamiaru spieszyc sie z dzieckiem bo niedawno sie wprowadzili do nowego mieszkania SĄ W CIĄŻY !!

    co chwile ktos w naszym otoczeniu zachodzi tylko nie my :( :(

    tak mi jest z tym źle :(
    Mi tez teraz coraz wiecej ciazowych brzuszkow rzuca sie w oczy :)
    Ale to dobrze, niech sie ludzie ciesza, my tez juz niedlugo bedziemy brzuchate :)

    mycha28, myszkaazi, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Mi tez teraz coraz wiecej ciazowych brzuszkow rzuca sie w oczy :)
    Ale to dobrze, niech sie ludzie ciesza, my tez juz niedlugo bedziemy brzuchate :)


    oby to były prorocze słowa kochana :)

    mungo lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    hej kochane :)

    załamałam sie dziś :( właśnie się dowiedziałam że tacy nasi znajomi ktorzy brali slub trzy miesiace po nas i nie mieli zamiaru spieszyc sie z dzieckiem bo niedawno sie wprowadzili do nowego mieszkania SĄ W CIĄŻY !!

    co chwile ktos w naszym otoczeniu zachodzi tylko nie my :( :(

    tak mi jest z tym źle :(
    Też ciągle w naszym otoczeniu ktoś jest w ciąży! Np. ostatnio taka koleżanka brała przyspieszony slub, bo ciąża. Dzisiaj z kolei nasza rodzina ma się powiększyć o kolejnego bobaska, ale z miłą chęcią go potulę :) Przykro mi jak się dowiem, że ktoś jest w ciąży, ale mniej niż ostatnio. Jakoś mi ten miesiąc mija, nie licząc wczorajszego załamania chwilowego, ale mąż mnie utulił w ramionach :)
    Połowę wyprasowałam!!! :D Wracam do pracy!

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    oby to były prorocze słowa kochana :)
    Bo będą! Patrzcie, jesteśmy tu drugi miesiąc a już ile pasażerek teraz na podwójnym bilecie jedzie :D To logiczne, że nie wszyscy od razu, ale tak konsekwentnie wszyscy będą w dwupakach :)

    mungo, mycha28, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Hej dziewczynki:)
    wkońcu po tylu dniach mogę was odwiedzić... jestem zmęczona, w domu nie było mnie od weekendu, to dobrze, chociaż zapomniałam o tym że się nie staram o maluszka. Jajnik, i podbrzusze pobolewają w średnim tempie... także @ nadchodzi:) !!!!
    nooo i nareszcie po @ będę mogła się cieszyć życiem, seksem i staraniem o nasz wielki cud
    Wlasnue sie tak Niusia zastanawialam, co tam u Ciebie :)
    Oby jak nsjszybciej Ci sie ten nowy cykl zaczal i ogien :)
    W ogole to trzeba sie na express przesiasc, bo my tu tak patrze jakas kolejka waskotorowa pyr, pyr, pyr jedziemy ;)

    Nusia1989, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zimnooooo masakra.... musze po wyplacie kupic sobie czapke i rekawiczki...masakra......a brzuszki ciazowe to wszedzie dzis tez widzialam hehe nawet pani co kupowala biustonosz gada do meza kochanie musze juz wiekszy kupic bo dopiero 4 miesiac a juz sie nie mieszcza a jej maz na to i jej pokazuje takie jak do starszych kobiet (takie babcine hehe) te sobie juz kup hehehe myslalam ze zjem torebke hehe

    mungo, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Też ciągle w naszym otoczeniu ktoś jest w ciąży! Np. ostatnio taka koleżanka brała przyspieszony slub, bo ciąża. Dzisiaj z kolei nasza rodzina ma się powiększyć o kolejnego bobaska, ale z miłą chęcią go potulę :) Przykro mi jak się dowiem, że ktoś jest w ciąży, ale mniej niż ostatnio. Jakoś mi ten miesiąc mija, nie licząc wczorajszego załamania chwilowego, ale mąż mnie utulił w ramionach :)
    Połowę wyprasowałam!!! :D Wracam do pracy!



    prasuj prasuj dalej :)

    no ja się ciesze bo bardzo ich lubię ale jednak szkoda ze to nie my tym razem mozemy oznajmic taka wiadomość :(

    tak bym chciała zrobić najblizszym piekny prezent gwiazdkowy. Jestem dobrej myśli ze moze stanie sie cud :)

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Też ciągle w naszym otoczeniu ktoś jest w ciąży! Np. ostatnio taka koleżanka brała przyspieszony slub, bo ciąża. Dzisiaj z kolei nasza rodzina ma się powiększyć o kolejnego bobaska, ale z miłą chęcią go potulę :) Przykro mi jak się dowiem, że ktoś jest w ciąży, ale mniej niż ostatnio. Jakoś mi ten miesiąc mija, nie licząc wczorajszego załamania chwilowego, ale mąż mnie utulił w ramionach :)
    Połowę wyprasowałam!!! :D Wracam do pracy!
    Nie ma co byc przykro!!! Dobrze, dobrze niech sie rodza, bedzie mial kto na nasze emerytury pracowac hihihi :P

    mycha28, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Też ciągle w naszym otoczeniu ktoś jest w ciąży! Np. ostatnio taka koleżanka brała przyspieszony slub, bo ciąża. Dzisiaj z kolei nasza rodzina ma się powiększyć o kolejnego bobaska, ale z miłą chęcią go potulę :) Przykro mi jak się dowiem, że ktoś jest w ciąży, ale mniej niż ostatnio. Jakoś mi ten miesiąc mija, nie licząc wczorajszego załamania chwilowego, ale mąż mnie utulił w ramionach :)
    Połowę wyprasowałam!!! :D Wracam do pracy!
    Zapomnialabym :) zapraszam do mnie na prasowanie ;) bo to jedyna rzecz, ktorej nie lubie w domu robic. Przy okazji Kawka ploteczki... hihi co Ty na to?? ;)

    iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Bo będą! Patrzcie, jesteśmy tu drugi miesiąc a już ile pasażerek teraz na podwójnym bilecie jedzie :D To logiczne, że nie wszyscy od razu, ale tak konsekwentnie wszyscy będą w dwupakach :)

    W dwupakach :D
    Czad :) Zarąbiste :)

    iza30, myszkaazi lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, jesteśmy twarde kobity więc nie możemy się poddawać że akurat w tamtym miesiącu nam się nie udało:)
    Ja wiem jak to jest jak się widzi te cudowne brzuszki z pięknymi, odmłodzonymi i szczęśliwymi mamami, ale spójrzcie na to z innej strony, może akurat teraz wam się udało, i to właśnie teraz wy będziecie chwalić się każdym wzrostem waszego brzuszka:)
    ja się cieszę że teraz odpoczęłam od starań, dobrze mi to zrobiło, zwłaszcza że takie nieudane starania mogą zniechęcić do wszystkiego, a takto bez serduszek nabrało się większej siły i co najlepsze ochoty na przygodny i owocny seks:)
    Przepraszam ale mam dziś taki humor że mimo tych złych chwil chce mi się żyć, to dobry znak jak na początek

    mycha28, mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nusia mi tez sie chce zyc tylko glowa zaczela bolec...

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Wlasnue sie tak Niusia zastanawialam, co tam u Ciebie :)
    Oby jak nsjszybciej Ci sie ten nowy cykl zaczal i ogien :)
    W ogole to trzeba sie na express przesiasc, bo my tu tak patrze jakas kolejka waskotorowa pyr, pyr, pyr jedziemy ;)

    U mnie jest ok, od piątku tryskam energią:)
    Mąż trochę zaszalał w galerii, synuś szwagierki zadowolony z prezentu...
    No właśnie... chodziłam po sklepach i zastanawiałam się co ja mogę kupić swojemu mężowi pod choinkę (nie licząc tych || kreseczek, bo to musi być obowiązkowe)..ale tak na poważnie to nie mam pomysłów:) No ale trudno, do świąt mam jeszcze czas więc mam cichą nadzieje że ze wszystkim się wyrobię:)

    a u ciebie mungo co słychać?

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co kupilas za prezent dla dziecka??

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Znowu sie nasiedzialam 3 godziny, co ide do lekarza to nowe gorsze wiadomosci, dzis pan doktor oznajmil mi ze czasem te kosci sie nie zrastaja i moze zakonczyc sie to operacja :/ ale jestem dobrej nadzieji dzis dostalam pelny gips (jak oni to mowia plaster :P) kolejna kontrola 30 grudnia wiec mam dwa cykle w dupie :(
    Teraz mam nadzieje ze zrosnie sie wszystko same i nie bedzie komplikacji.

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    co kupilas za prezent dla dziecka??

    Kupiliśmy mu zestaw karaoke (taki specjalny dla dzieci)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak wczesniej pisalam- dzien koszmar- pech mnie przesladuje od samego rana, wiatr taki, ze glowe zrywa( moje zatoki juz zaczynaja bolec kurza twarz), ale na szczescie sloneczko swieci. :)
    Poza tym brzuch na.@ boli, wiec w grudniu dzialamy razem :) hehe bedziemy ujezdzac nasze reniferki :) wlasciwie to naszych reniferków ;)
    Sorki za bledy i brak polskich znakow, ale z telefonu pisze, bo w pracy jestem i jakos tak mi sie nie chce wnikac ;) : P

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 25 listopada 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Iza wsplczuje... ale sobie od czasu do czasu <3 :) dla przyjemnosci :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ