X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinka czekam z niecierpliwością napisz mi od razu po wyjściu gabinetu na FB będę czekała... Jestem z Tobą:) Musi być dobrze....
    kochana nie napisze bo wczoraj mi sie mb skonczylo w tel dopiero jak bede w domku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 12:56

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kochana nie napisze bo wczoraj mi sie mb skonczylo w tel dopiero jak bede w domku
    Ok będę czekała jak wrócisz do domu... Ale się denerwuje razem z Tobą...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ok będę czekała jak wrócisz do domu... Ale się denerwuje razem z Tobą...
    normalnie biegunki dostalam :/ jajor prawy boli lece kochana dam znac jak wroce buziaczki co ma byc to bedzie jestem nastawiona na brak owulki nie chce sie rozczarowac

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia zrobiłam z góry zdjęcie lepiej widać poprosiłam Anitkę jak moje słoneczko mi pomoże i wstawi to zobaczysz...

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama to zrobiłam jeeeeeeeeeeeee jestem zajebista:)
    To link http://www.fotoszok.pl/show.php/1803021_dsc-0003.jpg.html

    Nusia1989, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana porównałam dzisiejszy test i przedwczorajszy ...
    i wiesz co? tamta przedwczorajsza jest jaśniejsza od dzisiejszej także musi się coś dziać, na wszelki wypadek zaatakuj męża (ale to tylko dzisiaj). jutro zrobisz znowu test i jak już pomału kreska będzie jaśniejsza to sama bedziesz wiedzieć co jest na rzeczy :)
    no a ja zaczynam pomału trzymać kciuki za to żebyście tym dzisiejszym bzykankiem zmajstrowali maluszka :D

    Tak zrobimy kochana oj jakby nam się marzył;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Sama to zrobiłam jeeeeeeeeeeeee jestem zajebista:)
    To link http://www.fotoszok.pl/show.php/1803021_dsc-0003.jpg.html
    dla mnie wczoraj byl plus

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grudniowe testowanie :)

    karmelek (29.11.2013)

    Ania1986 (29.11.2013)

    mungo (29.11.2013)

    magda1986 ( 4.12.2013)

    ewcia237196 (6.12.2013)

    kada24 (6.12.2013)

    ewelina23 (15.12.2013)

    Paulia87(16.12.2013)

    ilonek (17.12.2013)

    myszkaazi


    mycha28 ( 06.12 na mikołaja bedzie + :) )

    Nusia1989, Paulia87, mungo lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 listopada 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie podam daty, bo nie wiem kiedy będę testować :) @ mam według ovf 5 grudnia...

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za cisza!!!!!!!1
    Margotka Plumb jak się czujecie???

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Sama to zrobiłam jeeeeeeeeeeeee jestem zajebista:)
    To link http://www.fotoszok.pl/show.php/1803021_dsc-0003.jpg.html
    no ladnie aaa gdzie te testy kupilas?

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduje sie :D jestem po wizycie i pierwszym usg wiec serducho bije tylko dzidzius tydz mniejszy niz wg miesiaczki byc powinno ale mam sie nie martwic bo to nic zlego ponoc :) za dwa tyg wizyta kolejna i mam juz z mezulkiem przyjsc zeby tez popatrzyl :) no i oczywiscie cesarka potwierdzona zostala :) a jak u Was? Kochane sciskam kciuki za testowanie :*

    Nusia1989, iza30, Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 16:04

    Nusia1989, Paulia87, iza30, mycha28, myszkaazi, mungo, ilonek lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no ladnie aaa gdzie te testy kupilas?
    Na allegro po 1 zł

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz
    Mówiłam Ci że na zapas nie ma co się martwić kochanie!!!! Cudownie Cudownie i jeszcze raz cudownie:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz

    Widzisz, nerwy w twoim przypadku były nie potrzebne :) Teraz najważniejsze jest to że ten gin jest uczciwy, a skoro zaproponował ci leki na wywołanie owulki to jest szansa na to że niedługo zostaniesz mamusią :)

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Mówiłam Ci że na zapas nie ma co się martwić kochanie!!!! Cudownie Cudownie i jeszcze raz cudownie:)
    Dziekuje Ci kochana ze jestes :* <3

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dziekuje Ci kochana ze jestes :* <3
    Wiesz że nie musisz:) Jestem bo kocham:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Widzisz, nerwy w twoim przypadku były nie potrzebne :) Teraz najważniejsze jest to że ten gin jest uczciwy, a skoro zaproponował ci leki na wywołanie owulki to jest szansa na to że niedługo zostaniesz mamusią :)
    ale teraz musze czekac cierpliwie do nastempnej wizyty zeby sprawdzic czy ta owulka bedzie . Martwilam sie bo tamten gin byl hujowy
    a jak nie to w sobote da mi leki jak by teraz sie nie udalo i mam zaczac je brac od pierwszego dnia cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz
    no to gratuluje kochana a ty prywatnie bylas czy normalnie ze ci badania takie zrobil?

‹‹ 448 449 450 451 452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ