Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinka czekam z niecierpliwością napisz mi od razu po wyjściu gabinetu na FB będę czekała... Jestem z Tobą:) Musi być dobrze....
    kochana nie napisze bo wczoraj mi sie mb skonczylo w tel dopiero jak bede w domku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 12:56

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    kochana nie napisze bo wczoraj mi sie mb skonczylo w tel dopiero jak bede w domku
    Ok będę czekała jak wrócisz do domu... Ale się denerwuje razem z Tobą...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ok będę czekała jak wrócisz do domu... Ale się denerwuje razem z Tobą...
    normalnie biegunki dostalam :/ jajor prawy boli lece kochana dam znac jak wroce buziaczki co ma byc to bedzie jestem nastawiona na brak owulki nie chce sie rozczarowac

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia zrobiłam z góry zdjęcie lepiej widać poprosiłam Anitkę jak moje słoneczko mi pomoże i wstawi to zobaczysz...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama to zrobiłam jeeeeeeeeeeeee jestem zajebista:)
    To link http://www.fotoszok.pl/show.php/1803021_dsc-0003.jpg.html

    nick nieaktualny, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Kochana porównałam dzisiejszy test i przedwczorajszy ...
    i wiesz co? tamta przedwczorajsza jest jaśniejsza od dzisiejszej także musi się coś dziać, na wszelki wypadek zaatakuj męża (ale to tylko dzisiaj). jutro zrobisz znowu test i jak już pomału kreska będzie jaśniejsza to sama bedziesz wiedzieć co jest na rzeczy :)
    no a ja zaczynam pomału trzymać kciuki za to żebyście tym dzisiejszym bzykankiem zmajstrowali maluszka :D

    Tak zrobimy kochana oj jakby nam się marzył;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Sama to zrobiłam jeeeeeeeeeeeee jestem zajebista:)
    To link http://www.fotoszok.pl/show.php/1803021_dsc-0003.jpg.html
    dla mnie wczoraj byl plus

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 27 listopada 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grudniowe testowanie :)

    karmelek (29.11.2013)

    Ania1986 (29.11.2013)

    mungo (29.11.2013)

    magda1986 ( 4.12.2013)

    ewcia237196 (6.12.2013)

    kada24 (6.12.2013)

    ewelina23 (15.12.2013)

    Paulia87(16.12.2013)

    ilonek (17.12.2013)

    myszkaazi


    mycha28 ( 06.12 na mikołaja bedzie + :) )

    nick nieaktualny, Paulia87, mungo lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 27 listopada 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie podam daty, bo nie wiem kiedy będę testować :) @ mam według ovf 5 grudnia...

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za cisza!!!!!!!1
    Margotka Plumb jak się czujecie???

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Sama to zrobiłam jeeeeeeeeeeeee jestem zajebista:)
    To link http://www.fotoszok.pl/show.php/1803021_dsc-0003.jpg.html
    no ladnie aaa gdzie te testy kupilas?

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 listopada 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduje sie :D jestem po wizycie i pierwszym usg wiec serducho bije tylko dzidzius tydz mniejszy niz wg miesiaczki byc powinno ale mam sie nie martwic bo to nic zlego ponoc :) za dwa tyg wizyta kolejna i mam juz z mezulkiem przyjsc zeby tez popatrzyl :) no i oczywiscie cesarka potwierdzona zostala :) a jak u Was? Kochane sciskam kciuki za testowanie :*

    nick nieaktualny, iza30, nick nieaktualny, mungo lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2013, 16:04

    nick nieaktualny, Paulia87, iza30, mycha28, myszkaazi, mungo, ilonek lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    no ladnie aaa gdzie te testy kupilas?
    Na allegro po 1 zł

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz
    Mówiłam Ci że na zapas nie ma co się martwić kochanie!!!! Cudownie Cudownie i jeszcze raz cudownie:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz

    Widzisz, nerwy w twoim przypadku były nie potrzebne :) Teraz najważniejsze jest to że ten gin jest uczciwy, a skoro zaproponował ci leki na wywołanie owulki to jest szansa na to że niedługo zostaniesz mamusią :)

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Mówiłam Ci że na zapas nie ma co się martwić kochanie!!!! Cudownie Cudownie i jeszcze raz cudownie:)
    Dziekuje Ci kochana ze jestes :* <3

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dziekuje Ci kochana ze jestes :* <3
    Wiesz że nie musisz:) Jestem bo kocham:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Widzisz, nerwy w twoim przypadku były nie potrzebne :) Teraz najważniejsze jest to że ten gin jest uczciwy, a skoro zaproponował ci leki na wywołanie owulki to jest szansa na to że niedługo zostaniesz mamusią :)
    ale teraz musze czekac cierpliwie do nastempnej wizyty zeby sprawdzic czy ta owulka bedzie . Martwilam sie bo tamten gin byl hujowy
    a jak nie to w sobote da mi leki jak by teraz sie nie udalo i mam zaczac je brac od pierwszego dnia cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jestem kochana
    jestem zadowolona z wizyty siedzialam godzine . zrobil mi badanie chlamudia , rzezaczke , LH, FSH,E,PRL,TST,SHBG,TSH,FT4,GLUKOZA i cos tam jeszcze czyli badanie hormonalne mam zrobione juz . jest pecherzyk 9mm albo sie cykl wyduzy i bedzie owulka albo jej nie bedzie przez te leki co bralam w tamtym cyklu .
    to sa pecherzyki torbielowe . nie pco :) ale mam sie nie martwic pytal mnie czy w wczesniejszych cyklach byla owulacja pow mu ze tak normalnie to mam sie nie martwic na zapas bo w nastempnym tyg ide znow w sobote sprawdzic ten pecherzyk i odrazu da mi tabletki na nastempny cykl na wywolanie owulki . Ale pow ze w tym tyg owulki napewno nie bedzie i mamy serduszkowac jak nam sie bedzie chcialo a od poniedzialku ogen :) ten gin jest zajebisty !!! :D polipa nie ma torbiela tez to ja niewiem gdzie tamten gin widzial polip
    moglam cos zle napisac jakie badanie bo mam na kartce zapisane a pisze jak kura pazuraz
    no to gratuluje kochana a ty prywatnie bylas czy normalnie ze ci badania takie zrobil?

‹‹ 448 449 450 451 452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ