X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 21 października 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Kocham seks, więc zastosuję się do rady z przyjemnością, ale niestety jutro, bo dzisiaj nie ma z kim :D
    Hihi ja szaleje dzis bo zas jutro nie bede miała z kim....:-)Trza wykorzystac póki można:-)

    nezumi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 21 października 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    no ja nie wiem kiedy dokładnie mam owu, temperatura skacze, ze śluzem jest różnie, jedna rada - seks ile wlezie (hmm ciekawe skojarzenie) :D
    to bardzo dosłownie powiedziane :)

    myszkaazi ja też mam tak około 15dnia cyklu, albo tak mi się przynajmniej wydaje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro tez musze tempke ignorowac bo bedzie o 6 zmierzona :/

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rozmawiałam z M., że go nie będzie, więc <3 nie będzie, to zaczął się śmiać i mi przypomniał o metodzie na strzykawkę <haha> Uwierzcie, że są dziewczyny, które np. uprawiając seks oralny nie połykają nasienia, tylko trzymają je w ustach, biegną do łazienki, wypluwają do pojemników, nabierają strzykawką i do dzieła!:D Kiedyś się przypadkiem natknęliśmy na taki wątek :D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale się damy dziś ponieść :) i będzie zielono! jestem podekscytowana to chyba dobrze :)

    myszkaazi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    ale się damy dziś ponieść :) i będzie zielono! jestem podekscytowana to chyba dobrze :)
    Ekscytuj się, ekscytuj! :) Nas wczoraj poniosło, późno w nocy, na mega zmęczeniu, ale dzisiaj chciałabym powtórkę :)

    nezumi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mój lewy jajnik, pozazdrościł prawemu, bo teraz ten mnie ciśnie, a prawy nie przestaje.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Wczoraj rozmawiałam z M., że go nie będzie, więc <3 nie będzie, to zaczął się śmiać i mi przypomniał o metodzie na strzykawkę <haha> Uwierzcie, że są dziewczyny, które np. uprawiając seks oralny nie połykają nasienia, tylko trzymają je w ustach, biegną do łazienki, wypluwają do pojemników, nabierają strzykawką i do dzieła!:D Kiedyś się przypadkiem natknęliśmy na taki wątek :D
    Kochana tak zrobil mojej kolezanki znajoma jej partner nie mogl miec dzieci . To jej kolezanka (nie ta moje znajoma), ktora obok mieszka byla taka chojna I jej dala nasienie jej partnera pozniej jej chlopak powiedzial ze zdradzila go I ja zostawil a ona zaskarzyla o alimenty mojej kolzanki znajomej partnera hehehe dobre chciala byc chojna to jej wyszlo

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 21 października 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Laseczki poradźcie!!!
    zrobiłam sobie z ciekawości test owulacyjny i wyszedł negatywny na maksa. za to ten, który robiłam w piątek 18.10 był mega pozytywny. I tak jak patrzę na mój poprzedni cykl, to kilka dni z rzędu miałam pozytywny test owu, ale też i moja temperatura się inaczej zachowywała i śluz miałam rozciągliwy i gieńka po usg mi powiedziała, że była owulacja z prawego jajnika...
    i coś mnie się wydaje, że mam teraz cykl bezowulacyjny :/
    czułam jajnik, ale nie tak bardzo jak zwykle i ta tempka taka sobie jakaś byle jaka.
    looknijcie plisss na mój wykres i podpowiedzcie coś mądrego, bo ja zdurniałam :/

    upominam się o pomoc !!!!!!

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wygląda na to że po prostu jesteś po owulacji :) ale serduszka sa więc jest dobrze :) polecam nie rezygnować ze współżycia :)

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jak zmierzylam tempke to jest 37,08 I jestem glupia juz nic nie rozumie kur.. mac niech bedzie juz ten piatek bo oszaleje chyba nie bede do piatku tu zagladac bo szlak mnie trafia jak patrze na ten swoj wykres

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam test owu :) sa dwie kreski!

    myszkaazi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam tym testom nie ufam zbyt mocno, szczególnie tym nie aptecznym. Kupiłam sobie stos na allegro, jak miałam wenę na starania i robiłam cały miesiąc i nigdy nie wyszedł taki, jak powinien! Porównywałam z tymi aptecznymi i tam była zdecydowana różnica w kreseczkach i w dzień owu były grubaśne, identyczne dwie krechy. Wolę bazować na tempce i śluzie, a już najbardziej wiarygodna dla mnie jest szyjka. <3 do bólu i to chyba najlepszy sposób :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    teraz jak zmierzylam tempke to jest 37,08 I jestem glupia juz nic nie rozumie kur.. mac niech bedzie juz ten piatek bo oszaleje chyba nie bede do piatku tu zagladac bo szlak mnie trafia jak patrze na ten swoj wykres


    Kochana, obie mamy ten sam problem

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    zrobiłam test owu :) sa dwie kreski!
    Czyli bardzo prawdopodobne, że będziemy miały owu tego samego dnia, o ile jutro u mnie będzie wzrost tempki :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam test apteczny, szyki nie umiem wymacać ;) jak ją czuje nisko to źle? a kiedy wiem że jest nisko albo wysoko?

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aptecznym wierzę :D Też dla mnie na początku szyjka to była czarna magia. Nie do końca wiem, kiedy jest nisko, a kiedy średnio, jednak wysoko zawsze rozpoznam, bo zwyczajnie muszę się nagimnastykować, żeby ją dosięgnąć, a mam dłuuuugie paluchy, bo ogólnie to ja duża dziewczynka jestem (180 cm). Miękkość i twardość też bez problemu, bo miękka to taka rozlazła wręcz, niczym nie wyróżniająca się od reszty tego w środku, zaś twarda to tak, jakbym placem dotykała palca. Nie umiem znaleźć różnicy między średnio otwartą, a bardzo otwartą, zamkniętą wymacam i dziurkę, jak jest otwarta też. Ważne, żeby szyjkę badać codziennie o tej samej porze, przynajmniej w przybliżeniu, najlepiej wieczorem.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) zmacałam się. ale nadal nie wiem jak jest. nie wyczuwam jej jak wsunę palec, wiec wnioskuje że jest wysoko. dobrze jest?

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 21 października 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Ja tam tym testom nie ufam zbyt mocno, szczególnie tym nie aptecznym. Kupiłam sobie stos na allegro, jak miałam wenę na starania i robiłam cały miesiąc i nigdy nie wyszedł taki, jak powinien! Porównywałam z tymi aptecznymi i tam była zdecydowana różnica w kreseczkach i w dzień owu były grubaśne, identyczne dwie krechy. Wolę bazować na tempce i śluzie, a już najbardziej wiarygodna dla mnie jest szyjka. <3 do bólu i to chyba najlepszy sposób :)
    ja w zeszlym cyklu robiłam apteczne- wyszły pozytywne kilka dni z rzędu;
    a w tym cyklu robiłam allegrowe i ten z piątku 18.10 to miał tak mega grubaśną drugą krechę, że szok. także wiem, że działał.

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na owu powinna być wysoko, miękka, otwarta :) Ogólnie to moim zdaniem, łatwiej rozpoznać twardą niż miękką.

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ