X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dupa blada...niby jajnik ciagnie no ale testy raz tak raz tak.... w dupie to juz mam kurde... MAM DOŚĆ! ide spac, dobranoc!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 21 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja wam zycze dobrej nocki. Maz jeszcze przed praca siedzi wiec narazie samotnie w lozku leze:/ nie lubie tego!!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 21 października 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rety, czytam was i naprawde sie ciesze ze jeszcze nie zglebiam sie w te testy i temperatury! Ile to stresu mniej:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    a u mnie dupa blada...niby jajnik ciagnie no ale testy raz tak raz tak.... w dupie to juz mam kurde... MAM DOŚĆ! ide spac, dobranoc!
    Eeee tam...to nie patrz na testy,tylko na to,co ciało podpowiada ;) I do dzieła nawet bez 2 kresek ;) Buziaki !!!

    ilonek lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb ma rację! Trzeba słuchać głosu serca i ... :) Dobrej nocy dziewczynki :*

    ilonek, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane! Ja wrocilam z pracy.
    Mam okropnego dola. Siedze i rycze..
    Po poronieniu sie tak stylam ze masakra :( dzisiaj do mnie to doglebnie dotarlo, az mi spodnie pekly ktore kiedys byly za duze.. Czuje sie taka daremna :( mysle, ze i tak sie nie uda nawet w tym cyklu.. Od jutro bede cwiczyla i biore sie za siebie..

    Dobranoc wszystkim slodkich snow!

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Hej kochane! Ja wrocilam z pracy.
    Mam okropnego dola. Siedze i rycze..
    Po poronieniu sie tak stylam ze masakra :( dzisiaj do mnie to doglebnie dotarlo, az mi spodnie pekly ktore kiedys byly za duze.. Czuje sie taka daremna :( mysle, ze i tak sie nie uda nawet w tym cyklu.. Od jutro bede cwiczyla i biore sie za siebie..

    Dobranoc wszystkim slodkich snow!
    Nie załamuj się! Ćwicz, jeśli masz ochotę, przynajmniej wyładujesz frustracje i endorfiny poprawią Ci humor. Ściskam mocno! Nie płacz, proszę! Jesteśmy tu z Tobą! :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 21 października 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Hej kochane! Ja wrocilam z pracy.
    Mam okropnego dola. Siedze i rycze..
    Po poronieniu sie tak stylam ze masakra :( dzisiaj do mnie to doglebnie dotarlo, az mi spodnie pekly ktore kiedys byly za duze.. Czuje sie taka daremna :( mysle, ze i tak sie nie uda nawet w tym cyklu.. Od jutro bede cwiczyla i biore sie za siebie..

    Dobranoc wszystkim slodkich snow!


    Ruda dosc użalania sie....ja tez tak robiłam....A teraz zepnij pupę piers do przodu i zrob cos dla siebie :-)Ja tak zrobilam i sa efekty...:-)Trzymam kciuki jestem z Toba!!!

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Hej kochane! Ja wrocilam z pracy.
    Mam okropnego dola. Siedze i rycze..
    Po poronieniu sie tak stylam ze masakra :( dzisiaj do mnie to doglebnie dotarlo, az mi spodnie pekly ktore kiedys byly za duze.. Czuje sie taka daremna :( mysle, ze i tak sie nie uda nawet w tym cyklu.. Od jutro bede cwiczyla i biore sie za siebie..

    Dobranoc wszystkim slodkich snow!
    No Kochana... Proszę nam tutaj nie płakać,tylko wziąć się w garść !!! Po poronieniu wiadomo sprawa - zajadamy ból i stratę.A Ty myślisz,że ja jestem szczupłą blondynką z nogami po szyję ?! Też mi się przytyło po poronieniu.Ale ćwiczę sobie regularnie,jem dużo owoców i warzyw,obiadki robię w steamerze - na parze gotowane wszystko.
    Maleńka - płacz nic nie pomoże.Zatem otrzyj łzy i głowa do góry !!! A od jutra zmiana trybu życia,chociaż jego części i budzimy się z pozytywnym nastrojem :) Ściskam mocno i jutro proszę mi się odmeldować !!!

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej dziewczyny jestescie takie kochane :*
    Naprawde mi zle, ale lepiej mi jak was czytam..
    Od jutra sie biore za siebie, przynajmniej ogranicze slodycze i zaczne sie ruszac. Tak jak teraz jeszcze nie wygaldalam :( moj caly czas cos gada, niby w zartach ale wiem ze wygladam jak wygladam..

    Spijcie dobrze serduszka :* dziekuje ze jestescie!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 21 października 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Jej dziewczyny jestescie takie kochane :*
    Naprawde mi zle, ale lepiej mi jak was czytam..
    Od jutra sie biore za siebie, przynajmniej ogranicze slodycze i zaczne sie ruszac. Tak jak teraz jeszcze nie wygaldalam :( moj caly czas cos gada, niby w zartach ale wiem ze wygladam jak wygladam..

    Spijcie dobrze serduszka :* dziekuje ze jestescie!

    A wiec zmiany czas zaczac nic samo sie nie zrobi....troche samozaparcia walki a zobaczysz jakie beda efekty...A my tutaj bedziemy Cie wspierac...Ja aktualnie zdrowo sie odzywiam, cwicze i 2 kg pozegnalam :-)Głowka do gory...obejrzyj sie dookoła i zobacz jakie wieksze problemy maja ludzie wokól Ciebie....A taki problem to nie problem :-)Buziolek i tulkam :-)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ilonka masz racje. Ale nie moge juz patrzec na siebie.. Nie wiem jak moglam do tego doprowadzic :(
    Ciezko mi bedzie bez konkretnej diety, bo nie chce ze wzgledu na staranka.. Ale bd sie starala ograniczac i cwiczyc cos..
    Dziekuje wam naprawde. Za wsparcie i za cieple slowa :) <3 caluje mocno :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok Dziewczyny,ja spadam :)
    Biegnę do sypialni,do naszego łoża rozpusty ;) Bo mój Królewicz macha już do mnie białą chustką ;) Oj będzie się działo !!!!!!

    Jak zobaczycie na niebie fajerwerki - TO MY !!!! :D

    Buziole dla wszystkich i do jutra <3

    nezumi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Anitko upojnej nocki :) no i owocnej przede wszystkim :D
    Caluski kochana <3

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 października 2013, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny wczoraj kupilam test owu i zrobilam wczoraj i nicnie bylo a dzis juz jest drug akreska ale malo wyrazna wiec owulka sie zblizaaa duzzzyyymmiiii KROKamii od wczoraj codziennie serduszkujemy :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 22 października 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda troche ruchu racjonalne jedzenie co 2-3godziny zeby organizm spalał a nie magazynowal troszke ruchu odstaw slodycze powinno byc ok Glowa do gory

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej myszki :)
    Ilonek wiem, masz racje. Tylko ciezko mi jest ze slodyczy zrezygnowac. W pracy nie moge jesc kiedy chce, a jak glodna jestem to podjadam slodycze bo tego tam mamy pod dostatkiem.. Ale postaram sie.. Czuje sie taka beznadziejna ze musze cos z tym zrobic.. Dzisiaj wchodze na orbitreka plus ograniczam jedzenie i oczywiscie nie bd na noc jadla.. Ciesze sie ze moge wam sie wygadac ;*

    Leze jeszcze w lozku, okropnie mi sie nie chce wstawac. Do pracy jade na 13.30 wiec mam jesscze troche czasu :)

    Kada testy owu nie powinno sie robic rano a najlepiej popoludniu ;) a przed testowaniem najlepiej nie pic za duzo okolo godzinki :)

    Buziaczki kochane :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek życzę wam miłego dnia Buzka

    Plumb80, myszkaazi lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 22 października 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry Dziewczeta :) milego dnia Wszystkim oraz wspanialych owulek i zielonosci na koncu dla kazdej z Nas :*

    Plumb80, myszkaazi lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Jola89 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 22 października 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was!!!!

    dzis tez bez @ i juz nie dlugo piatek i test czuje ze to moze byc dzidzia:D!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ