X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 22 października 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola podziwiam Cie bo ja bym juz testowala nie majac drugi dzien @ :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 22 października 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola89 wrote:
    witam was!!!!

    dzis tez bez @ i juz nie dlugo piatek i test czuje ze to moze byc dzidzia:D!

    kciukam za II kreseczki :D



    Dzień dobry dziewczynki :D
    Miłego dzionka życze wszystkim :D

    Margotka87, Plumb80 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!
    wczoraj się działo :) w nocy strasznie rwał mnie jajnik nawet nie wiem dokładnie który bo ból był tak potężny że całe podbrzusze mnie bolało... i tak pół nocy... więc jestem naprawdę dobrej myśli :)

    Ruda wiem jak to jest po stracie. Też bardzo przytyłam i się zaniebałam, wynagradzałam sobie wszystko jedzeniem i serialami.... teraz ostro się za siebie wzięłam jem regularnie małe posiłki na noc staram się ograniczać, do tego ćwiczę conajmniej 4-5 razy w tygodniu, powiem szczerze że od razu lepiej się czuje :)
    tylko małżonek narzeka że mi cycki zmalały :p

    mycha28, Ruda27, Plumb80 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 22 października 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola89 wrote:
    witam was!!!!

    dzis tez bez @ i juz nie dlugo piatek i test czuje ze to moze byc dzidzia:D!
    Jola normalnie order za cierpliwość dla Ciebie!! ja juz bym chyba oszalała! i do tego nas w niepewności trzymasz!

    Ruda ja miałam takiego doła przedwczoraj! Ryczałam w poduszkę jak głupia, a to dlatego że przeczytałam na innym forum o dziewczynie która straciła ciąże w 16tyg. i wpadłam w taką panikę, że u mnie to znów może się powtórzyć! dosłownie nie mogłam się powstrzymać tak ryczalam...
    A za odchudzanie trzymam kciuki!

    Mi by się przydało ale przytyc tak chociaż 5kg! ale nie mogę, teraz w tym stresie to już wogóle nie chce mi się jeść :/ ale staram się na siłe pilnować!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola podziwiam! Teraz juz by ci tez test pozytywny pewnie wyszedl :)

    Nezumi a powiedz mi co cwiczysz? Ja mysle troche orbitrek i czasami chodakowska.. Ciezko mi sie za to zabrac... Ale postanowilam i musze.. Wlasnie tez tak mialam siedzialam jadlam plus seriale :(
    Jak takie bole masz, to owulka pelna para :D owocnych staranej slonce :)

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, kupiłam karnet na siłownie i chodze na zajęcia grupowe, sama w domu nei dałabym rady. Grupa bardzo motywuje.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Jola podziwiam Cie bo ja bym juz testowala nie majac drugi dzien @ :)
    zdecydowanie ja tez bym już testowała....

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezumi no wiem tak najlepiej.. Ja niestety nie mam kiedy ani jak wiec w domu bede cwiczyla.. Najgorzej zaczac, ale muuuusze!
    Jakos mysle, ze nie udalo sie z ciaza.. Temp taka sama od 2 miesiecy w sumie, wiec pewnie ten miesiac tez niewypal..

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 22 października 2013, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez powinnam sie brac za siebie bo do stycznia mi 20kilo przybylo :D czyli totalna masakra :D i zawsze sobie mowie ze od jutra przejde na dietke i bede cwiczyc :D i to jutro jest zawsze jutro :D

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka u mnie tez zawsze od jutra albo od poniedzialku :p
    Ale wczoraj sie zalamalam, spodnie mi poszly ktore byly za duze.. Spojrzalam w lustro i dol na maxa :(
    Jem platki wlasnie i za 45 min wezme sie za orbitreka.. A tak mi sie nie chce :/

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 22 października 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sniadan nie jadam bo nie mam ochoty nigdy rano jesc :) najgorzej wieczorem jest jak film leci czy cos i czlowiek dluzej siedzi to mnie na maxa ciagnie do jedzenia :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 22 października 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bo tak właśnie jest że jak nie chcesz to zawsze ci się przybierze na wadze, a jak chcesz to ani kilogram nie dojdzie!
    ja to jetsem zdecydowanie za chuda :/
    Ale nad brzuchem mogłabym popracować.. ale ciągle mam wymówke, a teraz kiedy planujemy dzidzie to stwierdziłam, że nie ma sensu..

    Ale wiem że w tym miesiącu będzie klapa..
    Trudno :(
    Może listopad będzie łaskawszy dla nas...

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka! karygodny błąd! chociaż bananka, albo kromeczke ale rano trzeba zjeść. ja też zawsze robiłam ten błąd i teraz kiedy jem niewielkie śniadanie (tez nie mam apetytu rano) jest o wiele lepiej!
    Ruda jak lubisz Chodakowską to polecam poradnik "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" sa tam diety (jadłospis na 30 dni) plus paln ciwczeń i miejsce na notatki fajna rzecz :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Ale nad brzuchem mogłabym popracować.. ale ciągle mam wymówke, a teraz kiedy planujemy dzidzie to stwierdziłam, że nie ma sensu..
    najgorsze myślenie to właśnie takie. ja wiem że jakbym się teraz za siebie nie zabrała to w ciązy bym po schodach nie weszła bo bym z zadyszką padła.
    chodze na fitnes i jest tam pani w 8 mc! nie skacze nie robi brzuszków, ale rozciąga się z nami, robi wszystkie te kroki co my tylko w swoim tempie, no pozazrościć kondycji. lekarz dał jej zielone światło, tylko 4 tyg przez porodem ma dac spokój żeby mięśnie się rozluźniły. stwierdzam że też chcę być mamą która nadąży za swoim dzieckiem :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 22 października 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi ja mam już niezły trening jak muszę nadążyć za moim 6latkiem :)
    Ale fakt na fitnes fajnie by było iść, ale po prostu nie mam jak, pracuje na zmiany i nie jestem w stanie się dostosować do żadnych zajęć.

    samej niestety ciężko jest się zmobilizować :/

    Poza tym moja waga to 50kg i to jeszcze w ubraniu i butach :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek ty chudzinka :)
    Ja wlasnie cwicze na orbitreekuu :) dopiero 8 min a juz sie lepiej czuje :p

    Do dzielaaaa!!
    Chcialam byc zawsze fajna ciezarowka a nie swinka :p oby sie chocia w polowie moj cel udal :)

    nezumi, karmelek lubią tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    nezumi ja mam już niezły trening jak muszę nadążyć za moim 6latkiem :)
    Ale fakt na fitnes fajnie by było iść, ale po prostu nie mam jak, pracuje na zmiany i nie jestem w stanie się dostosować do żadnych zajęć.

    samej niestety ciężko jest się zmobilizować :/

    Poza tym moja waga to 50kg i to jeszcze w ubraniu i butach :/
    to zmienia postac rzeczy :) samo ogarnięcie 6 latka to trenign wyczynowy!

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 22 października 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Chcialam byc zawsze fajna ciezarowka a nie swinka :p oby sie chocia w polowie moj cel udal :)
    i o to chodzi!

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 22 października 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam dołek! :(
    myśle że bedę zakładać nowy wątek na listopad...
    z jednej strony chciałabym odpuścić a z drugiej nakręcam się coraz bardziej, obłędne koło!

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 października 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka od wczoraj wieczora juz zaczal pobolewac lewy jajnik i podbrzusze wiec zbliza owulka testy kupilam LH i wczoraj nic nie wyszlo a dzis 2 kreski ale ta druga(T) jasnieszja od tej pierwszej(C) wiec owulka nadzchodzi licze ze za 2 dni bedzie... oby ten pazdziernik stal sie znowu szczesliwy jak 2009r hehe wtedy poczelismy coreczke:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ