Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale polka po szkodnie to nic niech sobie bedzie mam nadzieje ze to ostatni cykl byl malpiszona o pozniej beda tylko zieloniutkie kropeczki . Spadam baraszkowac hehehe do juterka kolorowych snow wam zycze kobitki moje : )

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 7 października 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam was dziewczyny, że po stracie małej kruszynki tak szybko decydujecie się próbować znowu... Ja straciłam ciąże w maju zeszłego roku i dopiero po równym roku odważyłam się znów próbować.. ale boje się okropnie, jeszcze w ciąży nie jestem a już boję się ją znów starcić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania19861 wrote:
    do wyra to niech wola na owulacje ;)


    Jak będzie owulacja,to pewnie nie będzie musiał wołać,bo żona będzie tam cały czas,z przerwami na siku ;) No co,my tak mamy :D Uffff...to będzie męczący fizycznie cykl dla nas Kobietki ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2013, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Podziwiam was dziewczyny, że po stracie małej kruszynki tak szybko decydujecie się próbować znowu... Ja straciłam ciąże w maju zeszłego roku i dopiero po równym roku odważyłam się znów próbować.. ale boje się okropnie, jeszcze w ciąży nie jestem a już boję się ją znów starcić...

    Wiesz co...ja poroniłam 2 lata temu,dokładnie 5 października. I dopiero teraz z mężem zdecydowaliśmy się na dzidzię. Strach będzie zawsze,chyba aż do końca ciąży,bo będzie się gdzieś miało w głowie te wszystkie złe zdarzenia. Ale trzeba się podnieść i walczyć. Jeśli bardzo pragnie się dziecka,trzeba uśpić to co było ( mając oczywiście to gdzieś schowane w sercu),a skupić się na tym co tu i teraz. Mam nadzieję,że dasz radę powalczyć. Pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dołączam :)

    nick nieaktualny, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 8 października 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa 3mam mocno kciuki :* pozytywne nastawienie jest bardzo ważne :) daj znać czy dzwoniłaś pozdrawiam :) aaa i ciepłe dzien dobry dla Wszystkich :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 8 października 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, tak trzymać! wiadomo w sercu kruszynki zostana na zawsze, ale teraz smutki na bok i do dzieła! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie,trzeba skupić się na pozytywach :)
    Pozdrawiam Kobietki wszystkie po kolei !!!
    1033512wxx5ecpw3i.gif

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 846

    Wysłany: 8 października 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane:) Tak dzownilam dzwonilam. Umowilam sie na prywatna wizyte u mnie w Katowicach do doktora Nowosielskiego. Wizyte mam dopiero na poniedzialek. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Hej kochane:) Tak dzownilam dzwonilam. Umowilam sie na prywatna wizyte u mnie w Katowicach do doktora Nowosielskiego. Wizyte mam dopiero na poniedzialek. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.
    kochana to daj znac co I jak mam nadzieje ze jakis normalny ten ginekolog a nie tak jak tamten . Pozdrawiam I zycze Ci duzo zdrowka I twojej fasolce niech rosnie zdrowo !!! buziaki

    nick nieaktualny, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 8 października 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia musi być dobrze i tak masz myśleć!! żadnego zamartwiania sie <3

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 8 października 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa 3mam kciuki :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy na poniedziałkowe wieści Klaudiaa :) <3

    Dziewczyny,jak samopoczucie? Ja nadal nastawiona do boju. Już nie mogę się doczekać,kiedy @ pójdzie i będziemy mogli serduszkować. Na głodzie z mężem jesteśmy ufffffffff... ;) Pozdrawiam

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80, dziękuje za wsparcie, ale naprawde wątpię że los się do mnie uśmiechnie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Plumb80, dziękuje za wsparcie, ale naprawde wątpię że los się do mnie uśmiechnie :(

    Ale dlaczego Kochana tak myślisz? Nie można się poddawać,tylko walczyć i myśleć pozytywnie,bo to pół sukcesu.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 8 października 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ już zaczyna się kończyć(jupiiii), samopoczucie jest dziś dobre więc mam nadzieję że u Was również dziewczynki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    To czekamy na poniedziałkowe wieści Klaudiaa :) <3

    Dziewczyny,jak samopoczucie? Ja nadal nastawiona do boju. Już nie mogę się doczekać,kiedy @ pójdzie i będziemy mogli serduszkować. Na głodzie z mężem jesteśmy ufffffffff... ;) Pozdrawiam
    no kochana plemiczki beda silniejsze po odpoczynku : )

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super,że samopoczucie dobre i @ idzie precz. Przed Tobą miłe dni Martuśka ;) Pozdrawiam i oby były owocne :)

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no kochana plemiczki beda silniejsze po odpoczynku : )

    No mam taką nadzieję ;) Poza tym mój mąż też już odlicza ;) Zatem szykują nam się niebawem upojne <3 <3 <3. Oby owocne ;)

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 8 października 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję że miłe bo mąż wraca z trasy i ma na dodatek urodziny więc musi być "serduszkowy" prezent:p no i właśnie czekam teraz na przesyłkę bo zamówiłam testy owulacyjne żeby mieć pewność co i jak :)
    pozdrawiam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ