X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 24 października 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    mycha28 napewno jest czuje poprostu ja wczoraj bylo <3 nogi w gore i zobaczymy spróbuje dzis jeszcze zlapac mojego meza czy da jeszcze rady bo caly czas od niedzieli <3 <3 <3 <3..


    musi dać radę nie ma ze boli jest owulka trzeba działać :P

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 24 października 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Kada wiem, ale identycznie bylo miesiac temu jak sie nie udalo.. Taki prosty schodkowy wykres... Cos mi teraz smierdzi i tez teraz tez bedzie porazka pewnie :(



    kochana nie z takich dziwnych wykresów ciąże wychodziły trzymam mocno kciuki :)

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis duzy spadek jutro jade do gina ciekawe co mi powie boje sie

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 24 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    u mnie dzis duzy spadek jutro jade do gina ciekawe co mi powie boje sie


    kochana a moze tam sie u ciebie fasolka zagnieżdża i dlatego ten spadek :)

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 października 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina te Twoje plamienia są jak dla mnie troche niepokojące...
    Trzymam kciuki żeby jutro u lekarza się wszystko wyjaśniło! i żeby wszystko było OK!
    A jak szwagierka? :)

    Powiedzxie mi czemu u niektórych z was na wykresie widzę temp. a u niektórych nie, dopiero jak najadę myszką to się wyswietla, a u innych widze normalnie wykres?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    kochana a moze tam sie u ciebie fasolka zagnieżdża i dlatego ten spadek :)
    niewiem kochana wczoraj bolal mnie prawy jajnik I brzuch jak bym miala malpy dostac troche pozno ta owulka bo cykle mialam 29 dniowe I 35 tak na przemian tamten cykl mialam 35 dniowy ten powinien byc 29 dniowy . moze sie wyreguluja wkoncu skoro on juz jest 30 dniowy 2 listopada powinnam @ dostac wedlug ovu jutro jade do gina bo w ciagu cyklu sporo plamilam . wczoraj przed kompaniem za przeproszeniem sie wysusialam I na papierze ze sluzem bylo troszke krwi nie duzo czerwonej . boje sie jutrzejszej wizyty bo troche za duzo tych plamien w ciagu cyklu jak nigdy ich nie mialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Ewelina te Twoje plamienia są jak dla mnie troche niepokojące...
    Trzymam kciuki żeby jutro u lekarza się wszystko wyjaśniło! i żeby wszystko było OK!
    A jak szwagierka? :)

    Powiedzxie mi czemu u niektórych z was na wykresie widzę temp. a u niektórych nie, dopiero jak najadę myszką to się wyswietla, a u innych widze normalnie wykres?
    na szczescie jak wstalam to jej juz nie bylo do pracy poszla do 17 mam spokoj ale o 17 bedzie tez Piotrek wiec czasu dla siebie brak bo sie zwalila

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 24 października 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kochane...a ja dzis mam wolne byłam zbadac moje piersi i jednak dobrze sobie wymacałam mam guzka 17mm o zmianie FA i piersi mastopatyczne.oczywiscie usg diopiero na 29listopada-cholerna słuzba zdrowia!umowiłam sie prywatnie na wizyte u onkologa we Wrocławiu na 13 listopada....I wszystko mi sie popierniczyło.onkolog powiedział ze jest to guzek spowodowany duzym stezeniem hormonów a od mojego gin własnie dostałam CLO duphaston i pregnyl mam brac od nastepnego cyklu....i musze mu o wizycie u onkologa powiedziec i chyba bedzie dupa z tabletek-doła mam dzis przeokropnego :( Poprostu wyję wszystko pod górkę :(

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ilonko przykro mi :(
    Dobrze, ze to wykrylas i szybko wyleczysz. Nie smutaj sie kochana bedzie dobrze:* zrob sobie cos na poprawe humorku. Moze jakas czekoladka, albo wizyta u fryzjera.. Albo zakupki :) glowka do gory :)

    ilonek lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka glowa do gory wszytsko na pewno bedzie dobrze i ulozy sie po Twojej mysli :* 3mam kciuki Kochana :*

    ilonek lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 24 października 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tak jest mi dziś zle.....juz myslałam ze dostałam leki na stymulacje owulacji ze bedzie w koncu zielony plusik...a tu dupa nie moge brac hormonów :(

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zadzwonilam do gina I jade dzis na 16 bede wszystko wiedziala niedlugo ale stress mam ogromny

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 października 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko 3mam kciuki :* daj znac co i jak :*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 24 października 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no to zadzwonilam do gina I jade dzis na 16 bede wszystko wiedziala niedlugo ale stress mam ogromny


    będzie dobrze <3

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)

    Ilonko - przykro mi,że Twoje sprawy się krzyżują,ale najważniejsze jest teraz zadbać o zdrowie,aby potem cieszyć się zdrową i bezpieczną ciążą. Głowa do góry <3

    Ewelina - Ty wiesz <3

    U mnie na razie OVU nie wyznaczył owulacji.Chociaż na bank czułam kilka dni temu kucie jajników i temp spadła. Teraz powolutku odbija w górę. Ale od wczoraj strasznie boli mnie szyjka i oba jajniki,aż mam takie skurcze w dole brzucha,takie prądowanie jakby.Nawet siedząc nie mija,a przy chodzeniu dłuższym się nasila.

    Pozdrawiam Kochane :D

    Ewelina23, mungo lubią tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 października 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka przykro mi :( ale dobrze ze ten guzek wydaje sie być niegroźny! a dzidziuś zobaczysz już niedługo Cie zaskoczy! :)

    Ewelina trzymam kciuki! napewno wszystko bedzie dobrze!!
    Zrobisz badania i będziesz spokojniejsza! :)

    Uciekam zaraz do pracy!

    Miłego dnia dziewczyny!!

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 24 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    Ilonka przykro mi :( ale dobrze ze ten guzek wydaje sie być niegroźny! a dzidziuś zobaczysz już niedługo Cie zaskoczy! :)

    Ewelina trzymam kciuki! napewno wszystko bedzie dobrze!!
    Zrobisz badania i będziesz spokojniejsza! :)

    Uciekam zaraz do pracy!

    Miłego dnia dziewczyny!!


    No oby tak bylo....Dziękuje :-*Dobrego dnia w pracy

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 24 października 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Witajcie dziewczyny :)

    Ilonko - przykro mi,że Twoje sprawy się krzyżują,ale najważniejsze jest teraz zadbać o zdrowie,aby potem cieszyć się zdrową i bezpieczną ciążą. Głowa do góry <3

    Ewelina - Ty wiesz <3

    U mnie na razie OVU nie wyznaczył owulacji.Chociaż na bank czułam kilka dni temu kucie jajników i temp spadła. Teraz powolutku odbija w górę. Ale od wczoraj strasznie boli mnie szyjka i oba jajniki,aż mam takie skurcze w dole brzucha,takie prądowanie jakby.Nawet siedząc nie mija,a przy chodzeniu dłuższym się nasila.

    Pozdrawiam Kochane :D

    Wiem Plumciu ze zdrowie najwazniejsze....teraz czekam do 13.11musze uzbroic sie w cierpliwosc i w miedzy czasie pojsc do mojego gin i powiedziec jaka jest sprawa

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 października 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina trzymam kciuki daj znac co i jak
    Ilona dobrze ze go wykrylas teraz bo jakbys zaczela jest te hormony to jeszcze moglabys cos pogorszyc a tak teraz wiesz na czym stoisz,a na fasolke to i tak sie doczekasz teraz wazne zeby zadbac o zdroweczko :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane :)
    U mnie owulka była 21.10 Mam nadzieję że udało się coś zafasolkować. Według ovu czas współżycia jest bardzo dobry, jednak się stresuję, ale mam nadzieję że z testowaniem wytrzymam do 2.11 :*
    Pozdrawiam was serdecznie i liczę na zielone zakończenia u każdej z was !!!!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ