X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ewelinko,mi się wydaje że @ idzie u Ciebie po tabletkach od gina,stąd ból jajników
    no niech idzie czekam na nia : D tylko moze niech jeszcze troche zaczeka bo dopiero wzielam 3 tabletki a niech tamto sie porzadnie wyleczy : ) I wtedy moze mnie zalewac

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mnie czeka wyjazd mojego P. na poł roku...jesli dobrze pojdzie to juz w styczniu wyjedzie...i dlatego chce byc juz w ciazy zanim on pojedzie. co prawda raz na jakis weekend wpadnie, ale wez traf akurat w dni płodne :(
    No to nieciekawie :( Dupa blada :( Ja nie mogę bez mojego tygodnia wytrzymać.Dlatego nigdy nie byliśmy osobno :P Jak Wy to robicie dziewczyny?!
    No...obyś zaszła w ciążę,łatwiej będzie czekać.Chociaż,z drugiej strony...smutno tak samej ciążę przechodzić... :(

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    no niech idzie czekam na nia : D tylko moze niech jeszcze troche zaczeka bo dopiero wzielam 3 tabletki a niech tamto sie porzadnie wyleczy : ) I wtedy moze mnie zalewac
    Wszystko się wchłonie,nie martw się ;)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Wszystko się wchłonie,nie martw się ;)
    musi innego wyjscia nie ma . : D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok,ja na razie spadam obiadek podać moim dzieciakom i mężusiowi. Wpadnę do Was później Słoneczka moje :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No to nieciekawie :( Dupa blada :( Ja nie mogę bez mojego tygodnia wytrzymać.Dlatego nigdy nie byliśmy osobno :P Jak Wy to robicie dziewczyny?!
    No...obyś zaszła w ciążę,łatwiej będzie czekać.Chociaż,z drugiej strony...smutno tak samej ciążę przechodzić... :(
    ja wiedziałam na co sie pisze, wychodzac za maz za P. i jakos juz sie do tego przyzwyczailam...

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No nie,porażka...Nie da się tego odkręcić jakoś?
    Oby się Wam udało zatem jeszcze teraz <3
    Właśnie o to chodzi, że nie da się odkręcić, bo to jest rozkaz...Jest żołnierzem, więc musi :(

    kaarolaa, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Właśnie o to chodzi, że nie da się odkręcić, bo to jest rozkaz...Jest żołnierzem, więc musi :(
    haha dlatego ja to znam :) moj tez jest zołniezem i jedzie na szkołe na poł roku :) a o poligonach i innych wyjazdach juz nie mowie :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    haha dlatego ja to znam :) moj tez jest zołniezem i jedzie na szkołe na poł roku :) a o poligonach i innych wyjazdach juz nie mowie :)
    Mój na ćwiczenia - za granicę i to mnie najbardziej przeraża :( Jeździł na różne, ale to na 6 tygodni, nie więcej, a teraz...Masakra :(

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak to juz jest z tymi zołniezami :) ale jak trzeba to trzeba my nic na to nie poradzimy kochana...

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    no tak to juz jest z tymi zołniezami :) ale jak trzeba to trzeba my nic na to nie poradzimy kochana...
    Ma to swoje plusy i naprawdę, z ręką na sercu - jeśli musi, niech jedzie - tylko błagam, żeby się w tym cyklu udało. Będziemy czekać na niego we dwójkę!

    kaarolaa, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 października 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zycze wam z calego serca obyscie czeklay na swoich mezow z brzuszkami :)

    kaarolaa, Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    halo, halo babeczki moje!
    Margotka co to ma znaczyc , co to za ociaganie sie?!;)
    ja tu biegne na złamanie karku aby wejsc i zobaczyc "nasze watkowe pierwsze malenstwo"a tu dupa! foch normalnie!

    a u mnie:boli, nareszcie bolihailmj2.giflewy janik, ale za to tempka wysoko

    Ewelina23, gosia2020, Karolcia26, kaarolaa, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 października 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mnie tez dzis strasznie boli brzuch, jajniki juz sama nie wiem co dokladnie, wszystko na raz :/

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Ma to swoje plusy i naprawdę, z ręką na sercu - jeśli musi, niech jedzie - tylko błagam, żeby się w tym cyklu udało. Będziemy czekać na niego we dwójkę!
    ma, ma..ja to sobie odpoczywam i pospac moge dłuzej, nikt mnie w nocy nie budzi jak mu sie zachce <3 :) a i tesknie pozniej 2x mocniej za nim i po takim długim rostaniu serduszkowanie lepiej smakuje :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dziewczyny zycze wam z calego serca obyscie czeklay na swoich mezow z brzuszkami :)
    oj chciałabym :) takie jakies wieksza mam nadzieje na ten cykl jest udany :) jakies przeczucie moje wewnetrzne mi to mowi... ale do konca miesiaca tzreba cierpliwie czekac...

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 25 października 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to tak jak mnie wczoraj bolało że mnie łamało wszystko

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 25 października 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprawka! jest! druga baaaarrrdzzzooo slaba kreska ledwie widoczna przeoczylam ja !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2013, 19:11

    Plumb80, karmelek, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    poprawka! jest! druga baaaarrrdzzzooo slaba kreska ledwie widoczna przeoczylam ja !
    ale ona wyszla w ciagu tych 5 min??:> jesli tak to jupi jej mam pierwsze malenstwo :D gratulacje:Dbrawo1.giffeta2.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2013, 19:16

    Plumb80, karmelek, iza30 lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 25 października 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem kiedy wyszla dokladnie bo zobaczylam jedna i sie nie doszukiwalam a byl jeszcze mokry test i patrze chwile pozniej i jest druga slabiutenka

    Plumb80, karmelek lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ