X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Dobrze że maż się nawalił i śpi... mogę powyć do księżyca...
    Paula to mozemy podac sobie łapki...ja robie to samo!!chodz dolącz do mnie :-(

    63b363a823.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Paula to mozemy podac sobie łapki...ja robie to samo!!chodz dolącz do mnie :-(

    Idę z miłą chęcią.... Powyjemy razem i się zrozumiemy....

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 25 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka gratulacje!! U mnie zaczynalo sie od jasniutkiej kreseczki, w ktora tez nie moglam uwierzyc. Dzis ta jasniutka kreseczka jest juz ze mna 8 tydzien:))

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 25 października 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mamy juz kolejnego pasazera w pociagu :) Super ale nie idealnie bo miejsc jest jeszcze w 3 du....:P a stajacych tez mamy pod dostatkiem. Wiec wskakujcie:)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od bardzo dawna nie miałam takiego dnia wiedziałam że to będzie dziś.... Już trzymałabym pewnie moje robaczki kochane w ramionach.... i były by to łzy szczęścia a nie smutku....

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palinko przykro mi :( wyobrazam sobie jaki masz ciezki dzien.. Popij sobie i idz spac.. Tule cie kochana <3

    Jestem na 3 forach, i na kazdym z nich dzisiaj dziewczyna napisala ze jest w ciazy...
    Tak strasznie bym chciala dolaczyc... Ehh zycie jest niesprawiedliwe..

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z m jak mama Ruda?? Jest mi tak ciężko... Musze się napić bo może uśmierzy mi to ból...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 25 października 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Od bardzo dawna nie miałam takiego dnia wiedziałam że to będzie dziś.... Już trzymałabym pewnie moje robaczki kochane w ramionach.... i były by to łzy szczęścia a nie smutku....

    Kochana po czesci wiem co czujesz. Ja przechodze to samo kazdego 4tego danego miesiaca (dzien urodzin Julki) i kazdego 25tego (dzien smierci Julci)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj Klaudia to najgorsze co mogła mi się przytrafić w życiu i to dwa razy pod rząd:(

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko,przytulam Cię dzisiaj mocno do serduszka,moja Ty kochana <3
    Ja miałam taki dołek teraz 5 października,bo w ten dzień dwa lata temu poroniłam :(
    Otrzyj łzy i idź spać,nie męcz się już dzisiaj. Jutro będzie lepiej

  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 25 października 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a ja juz wiem czemu mamy z mezem problemy z zajsciem :( noz kurna! okazalo sie przedwczoraj ze mam niedoczynnosc tarczycy... moje tsh to ponad 5, gdzie dla kobiety najlepiej jak chce miec dziecko to ok 1 haha... eeh, no ale teraz zbije moje tsh i zaciaze :) a Wy dziewczyny macie zdrowa tarczyce? wiecie ze nawet jak w normie jest to musi byc naprawde oklo 1 zby zajsc.. moze to sobie sprawdzcie?! Pozdrawiam serdecznie

    Mrowwwka
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 października 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula wiem jakie to okropne uczcie, ale musisz zacisnąć zęby i walczyć!
    Ja w zeszłym tygodniu miałam taki kryzys, wyłam przez pół wieczoru...
    Nie miałam wpływu na to co się stało, nie zrobiłam nic co by mogło zaszkodzić maleństwu, tak się cieszyłam, tak czekałam...
    niesprawiedliwe to wszystko....
    Dziękuje Bogu za mojego szkrabka którego mam, ale ja naprawdę mam duże pokłady miłości w sobie i bardzo bym chciała mieć jeszcze jedno dziecko...

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 25 października 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi byc dobrze nie mozesz sie poddawac

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anita ja dziś to w ogóle nie usnę... Serce rozpadło mi się na milion kawałków... Tylko dziś nie potrafię go złożyć do kupy.... Dam radę bo siebie znam tylko potrzeba mi czasu.... Ten dzień jest najgorszym z dni w moim życiu...

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek Ty masz choć jedno ja wcale i 2 poronienia za sobą jedno z bliźniaczkami...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Od bardzo dawna nie miałam takiego dnia wiedziałam że to będzie dziś.... Już trzymałabym pewnie moje robaczki kochane w ramionach.... i były by to łzy szczęścia a nie smutku....
    Paulinko rozumiem Cie doskonale....widzisz kazdy z nas ma przypisana jakas sciezke a na tej sciezce jakies problemy ktore kazdy z nas musi pokonac...tylko czasami jestesmy wystawiani na probe...Ja popijam wino i pije i pije....Bo jest mi cholernie zle....Musze szukac onkologa wczesniej bo do 13stego chyba tez zwariuje :-(

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Anita ja dziś to w ogóle nie usnę... Serce rozpadło mi się na milion kawałków... Tylko dziś nie potrafię go złożyć do kupy.... Dam radę bo siebie znam tylko potrzeba mi czasu.... Ten dzień jest najgorszym z dni w moim życiu...
    Wiem Słoneczko...
    Ale wiesz,lepiej jest sobie popłakać i wyrzucić ten żal na zewnątrz,niż dusić to wszystko w sobie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia tak z m jak mama..
    Trzymaj sie dzielnie myszko... Najlepiej zapic smutki i isc spad <3

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 25 października 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda z nas ma tu nieciekawe i ciezkie przezycia ale uwierzcie mi, ze zaswieci kiedy i dla Was slonce. Jestem na to zywym przykladem. Ja po stracie swojej corki nie wiedzialam co mam ze soba zrobic. Przciez mialam ja tak blisko. Na wyciagniecie reki. Do dzisiaj nurtuje mnie setki pytan dlaczego tak sie stalo? Co takiego zrobilam w swoim zyciu, ze spotkala mnie taka kara...? Dzisiaj ciesze sie z tego, ze udalo mi sie zajsc w ciaze po raz 2 ale mam tez okropne obawy, dziennie odwiedza mnie strach i panika,ze znow spotka mnie to samo. Czy ja jestem stworzona aby zachodzic w ciaze, rodzic dzieci a potem je chowac?!

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja musze jutro byc o 6stej na nogach...upije sie i chyba zasne na fotelu.....meza nie ma pustka i tylko ja lampka i swieca...a ze mnaWY!

    63b363a823.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ