X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wam już nie ryczę jak czytam Ewelinkę i Anitkę to uśmiech nawet pojawia mi się na twarzy!!
    Anita wie dlaczego już jej to pisałam na prywatnym... Ze ja takich jak Wy przyjaciółek nie miałam !!!
    I chciałam Ewelinka Cię przeprosić że wczoraj nie mogłam pisać z Tobą bo net mi wysiadł w domu jakaś awaria na osiedlu była... Ale myślami i sercem byłam przy Tobie wiedz o tym!!! Gdybym miała nr tel to zadzwoniłabym do Ciebie nawet do tej Anglii czy Szkocji czy na Malediwy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2013, 22:10

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro siadam i czytam wiersze Anitki i powiem jej swoją opinię:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ilonek nie piszesz bzdur tylko to co czujesz!!! Może to nie nowotwór pobiorą wycinek zbadają i może to nic złego!!! Co ci powiedzieli z monografii??
    Nie mialam.mammografi.....13listopada bedzie usg i wtedy decyzja co dalej...chyba ide spac bo strasznie sie wkrecilam w dola....i juz tez procenty swoje robia

    Plumb80, Paulia87 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    A jutro siadam i czytam wiersze Anitki i powiem jej swoją opinię:)


    Uhhhhhhh zaczynam drżeć :O
    I jutro ja się napiję ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2013, 22:15

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkazzi co jest bo nie czytałam wcześniejszych stron możesz mi napisać?? Oj dziś fatalny dzień dla nas...

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Dzięki Wam już nie ryczę jak czytam Ewelinkę i Anitkę to uśmiech nawet pojawia mi się na twarzy!!
    Anita wie dlaczego już jej to pisałam na prywatnym... Ze ja takich jak Wy przyjaciółek nie miałam !!!
    I chciałam Ewelinka Cię przeprosić że wczoraj nie mogłam pisać z Tobą bo net mi wysiadł w domu jakaś awaria na osiedlu była... Ale myślami i sercem byłam przy Tobie wiedz o tym!!! Gdybym miała nr tel to zadzwoniłabym do Ciebie nawet do tej Anglii czy Szkocji czy na Malediwy...
    Nic sie kochana nie stalo ja tez wczoraj pozno wrocilam bo pojechalismy po leki I troche nam zeszlo . Pamietaj stresujac sie teraz na dobre to nie wyjdzie w staraniach o zdrowa ciaze . Kochana nie pisze tego zlosliwie ale chce bardzo zebys w tym cyklu powiedziala mi ze jestes w ciazy !!!!! a stress w tym nie pomoze

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Wybyliśmy dzisiaj wieczorkiem z domu, żeby choć trochę zapomnieć o tym, co ma być :( Nie wiem, jak ja przeżyję te 4 miesiące. Dzisiaj od samego rana zdołowała mnie ta tempka, później ta wiadomość. Jest mi tak cholernie ciężko, mam tysiąc myśli na sekundę. M. śpi, zmęczony był strasznie po pracy, a ja nie wiem, co mam ze sobą zrobić.

    Ciężko,na pewno... Ale skoro żołnierz - to musi jechać,nic nie poradzisz...
    Oby ten czas szybko minął. Jak będzie ciężko ,pisz - pomożemy <3

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jaka jestem i napisze tylko prawdę:) Ale nie muszę czytać by wiedzieć że na bank są wspaniałe:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Nic sie kochana nie stalo ja tez wczoraj pozno wrocilam bo pojechalismy po leki I troche nam zeszlo . Pamietaj stresujac sie teraz na dobre to nie wyjdzie w staraniach o zdrowa ciaze . Kochana nie pisze tego zlosliwie ale chce bardzo zebys w tym cyklu powiedziala mi ze jestes w ciazy !!!!! a stress w tym nie pomoze

    Wiem Ewelinko mam taką nadzieję że tak będzie.... Jak nie to następny cykl następne możliwości..

    Plumb80, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Wiesz jaka jestem i napisze tylko prawdę:) Ale nie muszę czytać by wiedzieć że na bank są wspaniałe:)
    Kochana,ja liczę tylko na prawdę i prawdziwą ocenę. Nie lubię mydlenia,zresztą wiesz <3

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Myszkazzi co jest bo nie czytałam wcześniejszych stron możesz mi napisać?? Oj dziś fatalny dzień dla nas...
    Po pierwsze - spadła mi temperatura, więc może tej owu w ogóle nie było :( Po drugie - M. jak wrócił z pracy powiedział mi, że będzie musiał wyjechać na 4 miesiące, więc jeśli teraz się nie uda, to następne starania zapewne dopiero gdzieś w marcu. Nie dość, że zostanę bez mojego ukochanego męża, to jeszcze z mega smutkiem :( Nie mam siły :(

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko I wiedz o tym ze zawsze bedziemy z toba w tych trudnych I radosnych chwilach . Ale mam nadzieje ze tych trudnych chwil juz wiecej nie bedzie . Pamietaj po burzy zawsze swiec slonce : *

    Plumb80, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem a Ty wiesz że ja napisze prawdę i tylko prawdę aż d bólu:)
    Jutro dzień czytania Twoich wierszy...

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ciężko,na pewno... Ale skoro żołnierz - to musi jechać,nic nie poradzisz...
    Oby ten czas szybko minął. Jak będzie ciężko ,pisz - pomożemy <3
    Teoretycznie, gdyby przedstawił całą sytuację, powiedział, że poroniłam, że nie chciałby mnie teraz zostawiać, być może by się udało to odkręcić, ale nie byłby traktowany później poważnie, no i druga rzecz - wiem, że z jednej strony od też chciałby tam jechać, bo to dla niego szansa :(

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymajcie sie ja zmykam z mężem film ogladnąć ;) dobranoc wam i głowa do góry nie smutać;*spokojnej nocy:*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Teoretycznie, gdyby przedstawił całą sytuację, powiedział, że poroniłam, że nie chciałby mnie teraz zostawiać, być może by się udało to odkręcić, ale nie byłby traktowany później poważnie, no i druga rzecz - wiem, że z jednej strony od też chciałby tam jechać, bo to dla niego szansa :(

    Trudny wybór...
    Z jednej strony chciałoby się krzyczeć,żeby został. Ale masz świadomość tego,że taka decyzja wpłynie na Jego pracę,a potem możesz mieć wyrzuty z tego powodu...
    Nie wiem,co poradzić... I wyobrażam sobie,w jakim stresie teraz jesteś

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Po pierwsze - spadła mi temperatura, więc może tej owu w ogóle nie było :( Po drugie - M. jak wrócił z pracy powiedział mi, że będzie musiał wyjechać na 4 miesiące, więc jeśli teraz się nie uda, to następne starania zapewne dopiero gdzieś w marcu. Nie dość, że zostanę bez mojego ukochanego męża, to jeszcze z mega smutkiem :( Nie mam siły :(
    Nie będę Ci pisała żebyś nie była smutna lub podłamana bo bym była obłudna... ja bym się załamała nie wyobrażam sobie nawet jednego dnia bez mojego męża... Bardzo Ci współczuję kochana ale jesteśmy my może nie damy Ci dziecka ale wesprzeć potrafimy....

    Plumb80, myszkaazi lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znow plamie . Dzis co chwile chodze do kibelka sikacz mi sie taki wlaczyl ze tragedia to chyba po tych tabletkach na dodatek jestem senna ale to normalne bo mi mowil nawet moge miec mdlosci .

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Trudny wybór...
    Z jednej strony chciałoby się krzyczeć,żeby został. Ale masz świadomość tego,że taka decyzja wpłynie na Jego pracę,a potem możesz mieć wyrzuty z tego powodu...
    Nie wiem,co poradzić... I wyobrażam sobie,w jakim stresie teraz jesteś
    Właśnie dzisiaj dużo o tym krzyczałam, bo rozmową, przynajmniej na początku nie można tego nazwać. Nie chcę go ograniczać, nie chcę, żeby miał problemy w pracy, wystarczy, że ja mam. Gdyby nie to, że się staramy, byłoby mi łatwiej, a perspektywa tych 4 miesięcy mnie przeraża. Co prawda, może być tak, że będzie przyjeżdżał, kiedy tylko się da, więc to nie będą 4 miesiące bez zupełnego zobaczenia się, ale mimo wszystko, to tyle czasu :( łatwiej byłoby mi to znieść z maluszkiem w brzuchu, nie byłabym sama :(

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudny wybór chyba BARDZO TRUDNY ale mój mąż nie wybrał by pracy znam go!!!! Dawaliśmy sobie radę w trudniejszych sytuacjach finansowych wiem że wybrał by mnie i fasolkę niepoczęta...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ