X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonek ja pije desperadosa!!! Moze i mam jakoś ścieżkę tylko dlaczego taką zawiłą sa narkomanki pijaczki rodzą dzieci rodziny wielodzietne które oddają do adopcji a kobieta tak bardzo pragnąca dziecka która da tyle miłości ile wlezie nie może nie zrozumiem tego ze Pan bóg daje a później odbiera!!!!!!
    U Ciebie ten guzek nie groźni nic się nie martw ja wiem że łatwo jest mówić jak się tego nie przeżyje.... Ale wspieram i tulę do serduszka:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Karmelek Ty masz choć jedno ja wcale i 2 poronienia za sobą jedno z bliźniaczkami...
    Kochana... wiem,ze to wszystko jest straszne,że musiałaś to przechodzić...Rozumiemy,bo tutaj prawie każda z nas doświadczyła straty...

    Musisz pamiętać,że wszystko jeszcze przed Tobą,będzie dobrze i któregoś dnia urodzisz dziecko,które w pełni zaklei jątrzącą się teraz ranę.

    A póki co - nie jesteś sama - pamiętaj o tym Kochanie <3

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Anitko gdyby nie Wy nie wiem czy nie skończyłabym u psychiatry znowu...
    Kocham Was i dziękuję że jesteście bo popadłabym w depresję Marcin się cieszy że Was mam bo zawsze znajdę Was ukojenie i zrozumienie!! DZIĘKUJĘ

    Karolcia26, Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh dziewczyny 3majcie się i nie smućcie przesyłam :*:* z mocą dla was:* nie jesteście same pamiętajcie:*

    Plumb80, iza30 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia taki dzień widzę nie tylko u mnie eh....

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Wiem Anitko gdyby nie Wy nie wiem czy nie skończyłabym u psychiatry znowu...
    Kocham Was i dziękuję że jesteście bo popadłabym w depresję Marcin się cieszy że Was mam bo zawsze znajdę Was ukojenie i zrozumienie!! DZIĘKUJĘ

    Nie dziękuj,trzeba sobie wzajemnie pomagać <3
    A tak na marginesie - przekaż Marcinowi,że miło nam z tego powodu ;) Oczywiście jak już się ogarnie ;)
    Moja Ty kochana - jakbym mogła,to wpadłabym do Ciebie i posiedziała razem z Tobą <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Cześć dziewczyny nie odzywałam się bo nie miałam o czym pisać jestem dziś smutna cały dzień przepłakałam nie chce mi się nic.. Dziś miałam termin porodu moich bliźniaczek i wspomnienia wróciły pije piwko i ryczę jak wariatka!!!!!!!!!!!!! Z owulką do dupy i całe moje życie tez takie jest... Nie wiem czemu mąż się ze mną ożenił jak nie mogę nawet mu dziecka dać:(:(:(( Buuuu
    Kochana jest mi bardzo przykro : ( Wiem co teraz czujesz gdy traci sie co jest dla ciebie najcenniejsze . Ale Nie Poddawaj sie bo to jest najgorsze co moze byc !! Teraz nie powinnas sie stresowac bo to zle dziala na starania ktore teraz sa ! A twoj maz ozenil sie z Toba bo zawrocilas mu w glowie I BARDZO CIE KOCHA I JESTES DLA NIEGO JEGO CALYM SWIATEM !!! Prosze sie wiecej nie smutac wiem ze ciezko ale sprobuj bo nie mozesz sie poddac . Nie zapominaj co ci wrozka powiedziala ! I LOVE YOU!!!!!!!!!! buziaki

    Karolcia26, karmelek, Plumb80, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia ja zadaje sobie ciagle to pytanie....Dlaczego nie ja jestem.mama?dlaczego ja mam ciagle przechodzic jakies dziqne doswiadczenia doswiadczenia moich nerwow stresu itd....a moj guzek moze i nie grozny nie wiem.ale pracuje na codzien na hospicjum i wiem co to znaczy nowotwor :-(:-(

    63b363a823.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Anitko i bardzo mi z tego powodu przykro ze dzielą Nas takie kilometry bo na bank bym się z Toba spotkała!!!!
    Nawaliła się jak bak jak po niego pojechałam to płakał mi w samochodzie i powiedział mi tylko jedno że on pamięta jaki dziś dzień.... A myślałam że zapomniał.... Przez ten dzień upił się....

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to dzis mam taki humor ze jak byłam w sklepie kupiłam sobie podpaski;/;/

    ilonek lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko ciezko po prostu i chyba juz coraz wieksze bzdury pisze :-(

    63b363a823.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 października 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mimo tych smutków życze wam dobrej nocy!
    Najważniejsze to nie tracić nadzieji...
    Jutro wstanie nowy dzień i z lepszej perspektywy spojrzycie na wszystko!

    Buziaki kochane!!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko Kocham kocham kocham!!!!! Wiesz o tym... Dziś mój dzień płaczu choć nie chce tego dnia powtarza... Ewelinko mój maż też tak mi powiedział po pijaku ze zakochał się bo jestem wartościowa i piękna i tylko JEGO!!!
    Powiedział mi także że jesli chce możemy spróbować inseminacji lub in vitro albo adopcji on na wszystko się godzi byle bym była szcześliwa!!!
    I sms z rana od mego męża
    Dziękuję Ci za te chwile spędzone razem. Za Twe ciepłe spojrzenia, radosny uśmiech i melodyjny głos. Za Twoją cholerną do mnie cierpliwość i wyrozumiałość. Wybaczenie. Za wierną miłość, czułość i opiekę. Namiętność gorącą i nieopisaną roskosz cudną. I za łzy po policzkach płynące z radości jak i ze smutku ... i za zmartwienia też Ci dziękuję. Za wytrwałość. Za 11 lat naszego związku .Bez tego wszystkiego jaki bym był ? Kim bym był bez Ciebie ... Kocham Cię Skarbie .I chcę się przy Tobie zestarzeć i chcę być z Tobą na zawsze.

    Ewelina23, Plumb80, Ruda27, Karolcia26, karmelek, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Wiem Anitko i bardzo mi z tego powodu przykro ze dzielą Nas takie kilometry bo na bank bym się z Toba spotkała!!!!
    Nawaliła się jak bak jak po niego pojechałam to płakał mi w samochodzie i powiedział mi tylko jedno że on pamięta jaki dziś dzień.... A myślałam że zapomniał.... Przez ten dzień upił się....

    Czyli zobacz - pamięta. Więc masz pewność 100 % że kocha Ciebie nad życie i jest z Tobą na dobre i złe.
    Dlatego nie myśl w ten sposób,dlaczego On jest z Tobą. Kochana,takie tragedie są w wielu związkach. Mimo,iż nie powinny się wydarzyć - to zbliżyły nas do siebie z Mężami naszymi.
    Walka się nie zakończyła i na pewno czeka nas wszystkie nagroda za wytrwałość w przyszłości.
    Jutro przytul Męża z całych sił za to,że jest z Tobą tak z czystej miłości. I pamiętaj,po ciężkim dniu nastaje lepszy i na nowo świeci słońce. Jutro zaświeci dla Was <3

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonek nie piszesz bzdur tylko to co czujesz!!! Może to nie nowotwór pobiorą wycinek zbadają i może to nic złego!!! Co ci powiedzieli z monografii??

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh już go tuliłam nawet chciałam seksik lecz nie było opcji z ptaka dwója:):)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinko Kocham kocham kocham!!!!! Wiesz o tym... Dziś mój dzień płaczu choć nie chce tego dnia powtarza... Ewelinko mój maż też tak mi powiedział po pijaku ze zakochał się bo jestem wartościowa i piękna i tylko JEGO!!!
    Powiedział mi także że jesli chce możemy spróbować inseminacji lub in vitro albo adopcji on na wszystko się godzi byle bym była szcześliwa!!!
    I sms z rana od mego męża
    Dziękuję Ci za te chwile spędzone razem. Za Twe ciepłe spojrzenia, radosny uśmiech i melodyjny głos. Za Twoją cholerną do mnie cierpliwość i wyrozumiałość. Wybaczenie. Za wierną miłość, czułość i opiekę. Namiętność gorącą i nieopisaną roskosz cudną. I za łzy po policzkach płynące z radości jak i ze smutku ... i za zmartwienia też Ci dziękuję. Za wytrwałość. Za 11 lat naszego związku .Bez tego wszystkiego jaki bym był ? Kim bym był bez Ciebie ... Kocham Cię Skarbie .I chcę się przy Tobie zestarzeć i chcę być z Tobą na zawsze.

    No piękniej napisać nie mógł <3 Masz szczęście,mając takiego faceta u boku.

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Ewelinko Kocham kocham kocham!!!!! Wiesz o tym... Dziś mój dzień płaczu choć nie chce tego dnia powtarza... Ewelinko mój maż też tak mi powiedział po pijaku ze zakochał się bo jestem wartościowa i piękna i tylko JEGO!!!
    Powiedział mi także że jesli chce możemy spróbować inseminacji lub in vitro albo adopcji on na wszystko się godzi byle bym była szcześliwa!!!
    I sms z rana od mego męża
    Dziękuję Ci za te chwile spędzone razem. Za Twe ciepłe spojrzenia, radosny uśmiech i melodyjny głos. Za Twoją cholerną do mnie cierpliwość i wyrozumiałość. Wybaczenie. Za wierną miłość, czułość i opiekę. Namiętność gorącą i nieopisaną roskosz cudną. I za łzy po policzkach płynące z radości jak i ze smutku ... i za zmartwienia też Ci dziękuję. Za wytrwałość. Za 11 lat naszego związku .Bez tego wszystkiego jaki bym był ? Kim bym był bez Ciebie ... Kocham Cię Skarbie .I chcę się przy Tobie zestarzeć i chcę być z Tobą na zawsze.
    Widzisz masz wspanialego meza . Kochana prosze nie smutaj . Bo to nic nie pomoze wiem jest ci zle bo dzis bys miala na raczkach malenstwa . Ale kochana dzis sie swiat nie kaczy . Nawet niewiem co mam juz pisac jak cie posieszyc . Chyba zaraz sie przeteleporuje przez ten ekran tam do ciebie I cie przytule tak mocno ze az ci zabraknie powietrza w plucach . Nie chce zebys byla smutna . Poczekaj ten cykl robicie co w waszej mocy oczyscilas sie z torbiela wiec ten cykl musi byc wasz innej opcji nie ma !!!! koniec kropka

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oh już go tuliłam nawet chciałam seksik lecz nie było opcji z ptaka dwója:):)

    Hahaha - ale cóż można oczekiwać po procentach dzisiejszych? Niech odpocznie a jutro musi poprawkę z tej dwói zaliczyć ;)

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybyliśmy dzisiaj wieczorkiem z domu, żeby choć trochę zapomnieć o tym, co ma być :( Nie wiem, jak ja przeżyję te 4 miesiące. Dzisiaj od samego rana zdołowała mnie ta tempka, później ta wiadomość. Jest mi tak cholernie ciężko, mam tysiąc myśli na sekundę. M. śpi, zmęczony był strasznie po pracy, a ja nie wiem, co mam ze sobą zrobić.

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ