Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LISTA TESTOWAadminpatrzyei2.gif
    Margotka87-25.10-->sweetcybermqq5.gif

    kierzynka-26.10-->

    Ruda27-30.10-->

    kaarolaa-31.10-->

    karmelek-1.11-->

    mungo-2.11-->

    Ania1986-?(jeszcze nie ma owu)

    Paulia87-?(jeszcze nie ma owu)

    Plumb80-5.11-->

    kada24-5.11-->

    nezumi-5.11-->

    myszkaazi-8.11-->

    iza30-11.11-->

    ilonek-12.11-->

    Martuśka --> (jeszcze nie ma owu)

    LEGENDA:
    udało sie-sweetcybermqq5.gif
    nie udało sie-heulro9.gif




    A reszta podaje daty , szybko!!oczywiscie jesli chce byc na lisciezen.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to nie jest reguła "5 minut" mimo, że tak napisane jest na teście. U mnie w obu ciążach kreski były po upływie np. 10min mimo, że wcześniej nie widziałam to ciąża była.
    Margotka gratuluje wstępnie i proponuje zrobić betę hcg dla 100% pewności :)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 25 października 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedzialek lece na bete:)

    nick nieaktualny, Martuśka lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Dziewczyny to nie jest reguła "5 minut" mimo, że tak napisane jest na teście. U mnie w obu ciążach kreski były po upływie np. 10min mimo, że wcześniej nie widziałam to ciąża była.
    Margotka gratuluje wstępnie i proponuje zrobić betę hcg dla 100% pewności :)
    a mi juz pare razy pokazala sie kreska po czasie i w ciazy nie byłam:) dlatego ja sie trzymam tych 5 minut, bo jak zaszłam to kreska od razu sie pojawila, blada bo blada ale od razu:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to też zależy od tego kiedy robi się test. Ja robiłam w pierwszej ciąży w 26dc (przed @) i kreska była ale po dłuższym czasie. PO @ powinna pojawić szybciej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj znów mnie przeoczono na liście :( Testuję 10,11 :) więc proszę mnie ładnie dopisać do listy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuje 5.11 też mnie minęłyscie;/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    poprawka! jest! druga baaaarrrdzzzooo slaba kreska ledwie widoczna przeoczylam ja !
    Kochana serdecznie Ci gratuluje : )

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jest nasza pierwsza dzidzia :D
    Yupi - robimy falę dziewczyny :D

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka i to są dobre wiadomości :)
    Ach.. od razu mam humor lepszy!! :)
    Mam nadzieje że teraz to pójdzie falą po nas :)

    nick nieaktualny, Margotka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka superrrr!!! Gratuluje kochana :***

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Plumb czytałam Twoje wiersze! :) Masz talent kobieto! Super bardzo mi się podobały!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    A Plumb czytałam Twoje wiersze! :) Masz talent kobieto! Super bardzo mi się podobały!! :)
    Dziękuję ślicznie <3 <3 <3 Staram się jak mogę ;) A niebawem będzie mój tomik,już jest przełamywany w wydawnictwie :D

    Dziewczyny,robimy tak:
    Jak Margotka w poniedziałek oficjalnie potwierdzi dzidzię <3, to mianujemy ją na naszego maszynistę pociągu. Ona będzie znała już drogę do zieloności i poprowadzi nas bezpiecznie w pociągu do celu :D

    Ależ wieści na koniec dnia :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Margotka87, mungo lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 25 października 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka gratuluje :-*:-*serce me sie cieszy :-)A ja chyba musze odpasc z waszego pociagu :-(w czasie dyzuru skoczylam do mojego ginekologa powiedzialam mu o mej sytuacji z guzkiem w piersi powiedzial ze mam nie brac clo pregnylu i duphastonu tego co mi przepisal i chwilowo sie wstrzymac ze starankami do wyjasnienia sytuacji :-(:-(bardzo smutno...

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margotka, gratulacje, a juz chciałam cie namawiac zebys rano test powtorzyła, bo wieczorny to nie do konca moze wyjsc :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Margotka gratuluje :-*:-*serce me sie cieszy :-)A ja chyba musze odpasc z waszego pociagu :-(w czasie dyzuru skoczylam do mojego ginekologa powiedzialam mu o mej sytuacji z guzkiem w piersi powiedzial ze mam nie brac clo pregnylu i duphastonu tego co mi przepisal i chwilowo sie wstrzymac ze starankami do wyjasnienia sytuacji :-(:-(bardzo smutno...
    Nie odpadaj od nas.Zostań i prowadź cykle obserwacyjne.Posiedź w wagoniku - poczekalni ;) A potem dojedziesz z nami bezpiecznie do końca :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 25 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Nie odpadaj od nas.Zostań i prowadź cykle obserwacyjne.Posiedź w wagoniku - poczekalni ;) A potem dojedziesz z nami bezpiecznie do końca :)


    Oj Plumbus moj kochany fajnie ,ze mnie nie wywalacie w czasie jazdy...to ja sobie w kaciku siade i bede tak obserwowac i cieszyc sie kolejnymi zielonymi plusikami kazdej z Was.....:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 374

    Wysłany: 25 października 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Kochana serdecznie Ci gratuluje : )
    Ewelinka lepszy dzis humorek.masz?Ja jakos staram.sie go podtrzymywac w miare na poziomie ....:-*

    63b363a823.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie odzywałam się bo nie miałam o czym pisać jestem dziś smutna cały dzień przepłakałam nie chce mi się nic.. Dziś miałam termin porodu moich bliźniaczek i wspomnienia wróciły pije piwko i ryczę jak wariatka!!!!!!!!!!!!! Z owulką do dupy i całe moje życie tez takie jest... Nie wiem czemu mąż się ze mną ożenił jak nie mogę nawet mu dziecka dać:(:(:(( Buuuu

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że maż się nawalił i śpi... mogę powyć do księżyca...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ