X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LISTA TESTOWAadminpatrzyei2.gif
    Margotka87-25.10-->sweetcybermqq5.gif

    kierzynka-26.10-->

    Ruda27-30.10-->

    kaarolaa-31.10-->

    karmelek-1.11-->

    mungo-2.11-->

    Ania1986-?(jeszcze nie ma owu)

    Paulia87-?(jeszcze nie ma owu)

    Plumb80-5.11-->

    kada24-5.11-->

    nezumi-5.11-->

    myszkaazi-8.11-->

    iza30-11.11-->

    ilonek-12.11-->

    Martuśka --> (jeszcze nie ma owu)

    LEGENDA:
    udało sie-sweetcybermqq5.gif
    nie udało sie-heulro9.gif




    A reszta podaje daty , szybko!!oczywiscie jesli chce byc na lisciezen.gif

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to nie jest reguła "5 minut" mimo, że tak napisane jest na teście. U mnie w obu ciążach kreski były po upływie np. 10min mimo, że wcześniej nie widziałam to ciąża była.
    Margotka gratuluje wstępnie i proponuje zrobić betę hcg dla 100% pewności :)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 25 października 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedzialek lece na bete:)

    Plumb80, Martuśka lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sla.s wrote:
    Dziewczyny to nie jest reguła "5 minut" mimo, że tak napisane jest na teście. U mnie w obu ciążach kreski były po upływie np. 10min mimo, że wcześniej nie widziałam to ciąża była.
    Margotka gratuluje wstępnie i proponuje zrobić betę hcg dla 100% pewności :)
    a mi juz pare razy pokazala sie kreska po czasie i w ciazy nie byłam:) dlatego ja sie trzymam tych 5 minut, bo jak zaszłam to kreska od razu sie pojawila, blada bo blada ale od razu:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to też zależy od tego kiedy robi się test. Ja robiłam w pierwszej ciąży w 26dc (przed @) i kreska była ale po dłuższym czasie. PO @ powinna pojawić szybciej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj znów mnie przeoczono na liście :( Testuję 10,11 :) więc proszę mnie ładnie dopisać do listy :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testuje 5.11 też mnie minęłyscie;/

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    poprawka! jest! druga baaaarrrdzzzooo slaba kreska ledwie widoczna przeoczylam ja !
    Kochana serdecznie Ci gratuluje : )

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jest nasza pierwsza dzidzia :D
    Yupi - robimy falę dziewczyny :D

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 października 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka i to są dobre wiadomości :)
    Ach.. od razu mam humor lepszy!! :)
    Mam nadzieje że teraz to pójdzie falą po nas :)

    Plumb80, Margotka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka superrrr!!! Gratuluje kochana :***

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 października 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Plumb czytałam Twoje wiersze! :) Masz talent kobieto! Super bardzo mi się podobały!! :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    A Plumb czytałam Twoje wiersze! :) Masz talent kobieto! Super bardzo mi się podobały!! :)
    Dziękuję ślicznie <3 <3 <3 Staram się jak mogę ;) A niebawem będzie mój tomik,już jest przełamywany w wydawnictwie :D

    Dziewczyny,robimy tak:
    Jak Margotka w poniedziałek oficjalnie potwierdzi dzidzię <3, to mianujemy ją na naszego maszynistę pociągu. Ona będzie znała już drogę do zieloności i poprowadzi nas bezpiecznie w pociągu do celu :D

    Ależ wieści na koniec dnia :)

    Ruda27, kaarolaa, Karolcia26, Margotka87, mungo lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka gratuluje :-*:-*serce me sie cieszy :-)A ja chyba musze odpasc z waszego pociagu :-(w czasie dyzuru skoczylam do mojego ginekologa powiedzialam mu o mej sytuacji z guzkiem w piersi powiedzial ze mam nie brac clo pregnylu i duphastonu tego co mi przepisal i chwilowo sie wstrzymac ze starankami do wyjasnienia sytuacji :-(:-(bardzo smutno...

    Margotka87 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margotka, gratulacje, a juz chciałam cie namawiac zebys rano test powtorzyła, bo wieczorny to nie do konca moze wyjsc :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Margotka gratuluje :-*:-*serce me sie cieszy :-)A ja chyba musze odpasc z waszego pociagu :-(w czasie dyzuru skoczylam do mojego ginekologa powiedzialam mu o mej sytuacji z guzkiem w piersi powiedzial ze mam nie brac clo pregnylu i duphastonu tego co mi przepisal i chwilowo sie wstrzymac ze starankami do wyjasnienia sytuacji :-(:-(bardzo smutno...
    Nie odpadaj od nas.Zostań i prowadź cykle obserwacyjne.Posiedź w wagoniku - poczekalni ;) A potem dojedziesz z nami bezpiecznie do końca :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Nie odpadaj od nas.Zostań i prowadź cykle obserwacyjne.Posiedź w wagoniku - poczekalni ;) A potem dojedziesz z nami bezpiecznie do końca :)


    Oj Plumbus moj kochany fajnie ,ze mnie nie wywalacie w czasie jazdy...to ja sobie w kaciku siade i bede tak obserwowac i cieszyc sie kolejnymi zielonymi plusikami kazdej z Was.....:-)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 25 października 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Kochana serdecznie Ci gratuluje : )
    Ewelinka lepszy dzis humorek.masz?Ja jakos staram.sie go podtrzymywac w miare na poziomie ....:-*

    63b363a823.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny nie odzywałam się bo nie miałam o czym pisać jestem dziś smutna cały dzień przepłakałam nie chce mi się nic.. Dziś miałam termin porodu moich bliźniaczek i wspomnienia wróciły pije piwko i ryczę jak wariatka!!!!!!!!!!!!! Z owulką do dupy i całe moje życie tez takie jest... Nie wiem czemu mąż się ze mną ożenił jak nie mogę nawet mu dziecka dać:(:(:(( Buuuu

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że maż się nawalił i śpi... mogę powyć do księżyca...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ