X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaazzi kochana czego beczysz babo jedna!!!!!!!!!!! Ten spadek to zagnieżdżenie Wariatko mała będzie zielono jutro odbije zobaczysz... JA myślałam że jesteś przed @ oszty mnie oszukała menda jedna!!!!!! A weszłam na jej wykres a ona spadek ma biegunkę dziś to przy zagnieżdżeniu normalka!!!! Pierwszy objaw jaki jest ciąży jak jeszcze jej nie widać a już w organizmie kobiety się zaczyna coś dziać to własnie biegunka!!!

    myszkaazi, Plumb80, Ruda27, iza30, aknis lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    I to się chwali! Gratulować takiego podejścia. Mój zrobiłby tak samo, jestem pewna. Teraz ma na serio dobrą pracę, kończył szkołę wojskową, był w durnej jednostce i widywaliśmy się tylko w weekendy (ja studiowałam dziennie), żebyśmy mogli być codziennie razem przeniósł się jak najbliżej domu. Był na kompanii, gdzie dowodził niezbyt rozsądny człowiek, męczył się jak cholera, próbował wyrwać z tego 3 lata, teraz mu się udało, jest szczęśliwy, dobrze się tam czuje, ogromne szanse rozwoju, więc nie dziwię się, że nie chce podpaść, by znowu nie być w czarnej dupie (za przeproszeniem). Z wojska nie odejdzie, bo po pierwsze to lubi, a po drugie to naprawdę dobra pod wieloma względami praca. On naprawdę dzisiaj mocno przeżył tę całą sytuację :| Mimo że do końca nie wie, czy ten wyjazd dojdzie do skutku (dopóki nie ma dokumentu, nie ma wyjazdu), ale już się przejął całą sytuacją.

    To teraz zaczarujemy,żeby nie przyszedł dokument i żeby nie doszło do wyjazdu !!!!!

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Myszkaazi,jakby nie było - musi się trzymać pracy,tym bardziej że On utrzymuje teraz rodzinkę. Czekał 3 lata na dzidzię,bo nie chciałaś wcześniej.
    Spójrz na to tak - może ten czas 4 miesięcy jest Wam po coś dany.Może tak ma być i właśnie po powrocie Męża rozpocznie się dla Was nowy rozdział.
    Wiem,że samotność jest cholernie ciężka i podstępna. Ale skoro to wasze jedyne źródło utrzymania teraz,to zaciśnij zęby i pozwól Mu jechać...Bo będzie się tam czuć strasznie,wiedząc że opuszcza Cię z wielkim dołkiem.

    Nie odczytaj tego źle.Ja sama też pewnie myślałabym jak Ty teraz.Ale trzeba patrzeć też na inne czynniki.Poza tym odgórnej decyzji nie zmienisz,nakaz to niestety nakaz.Musi jechać,bo inaczej będzie miał kłopoty...
    Będziemy wspierać Cię każdego dnia,nie będziesz sama.A może uda się i będziesz w ciąży już teraz?
    Właśnie doszłam do takiego wniosku - widocznie tak musiało być. Wiesz, ja co prawda pracuję, ale mam pół etatu w szkole jako stażystka i to jeszcze niepewnego i w niezbyt miłej atmosferze. Właśnie doskonale wiem, że on potrafił uszanować moją decyzję, czekał, aż 3 lata, chociaż marzył o dziecku i powtarzał to ciągle! Ja nawet przyzwyczaiłam się do samotnych chwil, ale to zawsze boli. O nic innego nie proszę Boga, tylko właśnie o to, żebym mogła na niego czekać z maleństwem w brzuchu, już nawet nie jest tak ważne to, żeby się w końcu okazało, że nie musi jechać. Niech jedzie, tylko żeby ten cykl był najszczęśliwszym dla nas obojga. M. też chciałby, żebym już była w ciąży.

    Paulia87, Plumb80, Ruda27 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Myszkaazzi kochana czego beczysz babo jedna!!!!!!!!!!! Ten spadek to zagnieżdżenie Wariatko mała będzie zielono jutro odbije zobaczysz... JA myślałam że jesteś przed @ oszty mnie oszukała menda jedna!!!!!! A weszłam na jej wykres a ona spadek ma biegunkę dziś to przy zagnieżdżeniu normalka!!!! Pierwszy objaw jaki jest ciąży jak jeszcze jej nie widać a już w organizmie kobiety się zaczyna coś dziać to własnie biegunka!!!
    No beczę, bo jestem beksą i wszystkim się przejmuję. Cały dzień dzisiaj beczę. Myślałam, że wiesz, że ja po owu :( Przepraszam!
    PS: Nie za wcześnie na zagnieżdżenie?

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i to mi się podoba Myszkaazi :D

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    386655hlgr4t2b8k.gif taki usmiech ma byc na naszych buzkach : D

    myszkaazi, Plumb80, Ruda27, mungo lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    To teraz zaczarujemy,żeby nie przyszedł dokument i żeby nie doszło do wyjazdu !!!!!
    Chciałabym. Idealnie byłoby - jestem w ciąży, nie ma dokumentu.
    Mniej idealnie - jestem w ciąży, jest dokument, ale widzimy się przynajmniej raz na 3 tygodnie.

    Plumb80, Paulia87 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Właśnie doszłam do takiego wniosku - widocznie tak musiało być. Wiesz, ja co prawda pracuję, ale mam pół etatu w szkole jako stażystka i to jeszcze niepewnego i w niezbyt miłej atmosferze. Właśnie doskonale wiem, że on potrafił uszanować moją decyzję, czekał, aż 3 lata, chociaż marzył o dziecku i powtarzał to ciągle! Ja nawet przyzwyczaiłam się do samotnych chwil, ale to zawsze boli. O nic innego nie proszę Boga, tylko właśnie o to, żebym mogła na niego czekać z maleństwem w brzuchu, już nawet nie jest tak ważne to, żeby się w końcu okazało, że nie musi jechać. Niech jedzie, tylko żeby ten cykl był najszczęśliwszym dla nas obojga. M. też chciałby, żebym już była w ciąży.
    Będziesz Ty wariatko moja!!!! Żeś mnie wprowadził w taki błąd że szok z tą temką....
    Co do Boga to ja po poronieniu w kwietniu przestałam się modlić i chodzić do kościoła jest mi z tym lepiej szczerze mówiąc zrobiłam się ateistką... Nie zrozumiem nigdy czemu mnie tak pokarał i to 2 razy... Mam żal do niego i tyle na ten temat z moich ust:)

    myszkaazi, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Chciałabym. Idealnie byłoby - jestem w ciąży, nie ma dokumentu.
    Mniej idealnie - jestem w ciąży, jest dokument, ale widzimy się przynajmniej raz na 3 tygodnie.

    Jakby nie patrzeć,obie opcje dobre ;)

    Kochana,nie zamartwiaj się tym tyle i skup się na staraniach,na obecnym cyklu. Stres może zaszkodzić. Idę zerknąć na Twój wykres.


    P.S. Właśnie zauważyłam,że dawna Paulinka nam wróciła ;)

    myszkaazi, mungo lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Będziesz Ty wariatko moja!!!! Żeś mnie wprowadził w taki błąd że szok z tą temką....
    Co do Boga to ja po poronieniu w kwietniu przestałam się modlić i chodzić do kościoła jest mi z tym lepiej szczerze mówiąc zrobiłam się ateistką... Nie zrozumiem nigdy czemu mnie tak pokarał i to 2 razy... Mam żal do niego i tyle na ten temat z moich ust:)
    Ja nie chodziłam kilka lat do kościoła... W lipcu odczułam jakąś wewnętrzną potrzebę i w sierpniu byłam w ciąży, którą poroniłam.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że nie wystarczyło że masz dzień wcześniej owulację a niezagnieżdżenie występuje od 4dpo do 10dpo.... A jak to Anitka napisała OVU to tylko program a dni płodne są wcześniej przed owulacją możesz zajść dzień lub dwa wcześniej!!!! Kobitko nie łam się uśmiech plissss:)

    Plumb80, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oczywiście że nie wystarczyło że masz dzień wcześniej owulację a niezagnieżdżenie występuje od 4dpo do 10dpo.... A jak to Anitka napisała OVU to tylko program a dni płodne są wcześniej przed owulacją możesz zajść dzień lub dwa wcześniej!!!! Kobitko nie łam się uśmiech plissss:)
    Dużo, dużo, dużo mi lepiej. Ogólnie to jestem dość silna, ale czasami po prostu - przeżywam wszystko jak żaba okres!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Kochana Myszkaazi - Paulinka ma rację !!!! U Ciebie wielka nadzieja na ciążę :D Spadek temp (zagnieżdżenie),do tego biegunka,wrażliwe piersi. W notatkach piszesz,że marzniesz - nie smutaj już i zacznij myśleć pozytywnie,bo może fasolinka już rośnie i za te nerwy będzie później kopać mocniej w żebra ;)
    Głowa do góry !!!

    Ewelina23, Paulia87, myszkaazi, mungo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kochane lece do lozeczka bo juz moge wziasc tabletke . Kocham was moje buziolki kochane : ) : * co ja bym bez was zrobila ?? no siedziala bym I ryczala jak glupia ! Dobranoc Moje kochane spijcie slodko : ) do juterka buziolkiiiiii : * 1533424wjh9wef3fb.gif

    Plumb80, Paulia87, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitka i jak jej wykres jak myślisz??
    Już postawiłyście mnie do pionu nie beczę a jutro zrobię kolację i przeżyjemy wspaniały seks z mężem!!1 A może to właśnie będzie ten dzień że Bóg odda Nam skarba zabranego Nam w ten dzień kiedy miałam rodzić zobaczymy czas pokaże:)

    Ewelina23, Plumb80, myszkaazi, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oczywiście że nie wystarczyło że masz dzień wcześniej owulację a niezagnieżdżenie występuje od 4dpo do 10dpo.... A jak to Anitka napisała OVU to tylko program a dni płodne są wcześniej przed owulacją możesz zajść dzień lub dwa wcześniej!!!! Kobitko nie łam się uśmiech plissss:)

    Mordko moja - znowu jesteś sobą i zarażasz dobrym humorem !!!
    Na to czekałam :D

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja kochane lece do lozeczka bo juz moge wziasc tabletke . Kocham was moje buziolki kochane : ) : * co ja bym bez was zrobila ?? no siedziala bym I ryczala jak glupia ! Dobranoc Moje kochane spijcie slodko : ) do juterka buziolkiiiiii : * 1533424wjh9wef3fb.gif
    Dobranoc kochanie do juterka kochamy i życzymy miłych snów o dużym brzuszku niedługo:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Jakby nie patrzeć,obie opcje dobre ;)

    Kochana,nie zamartwiaj się tym tyle i skup się na staraniach,na obecnym cyklu. Stres może zaszkodzić. Idę zerknąć na Twój wykres.


    P.S. Właśnie zauważyłam,że dawna Paulinka nam wróciła ;)
    Dzisiaj miały być <3, ale M. padł. Wczoraj daliśmy luz, bo oboje jakąś infekcję złapaliśmy. M. już przeszło, mnie prawie. Nie mam serca go budzić. Codziennie jest od 4:30 na nogach, więc niech w weekend chociaż sobie odpocznie. On codziennie spędza prawie 4 godziny na podróży do pracy, byleby być przy mnie.

    Plumb80, Paulia87 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desperados i Wy mieszanka zajebista na poprawę humorku:):) Maż tak chrapie że aż pies mój podskoczył z przerażenia:) hehe będę jak w tym kawale.... połażę go na wznak i jajka opuszczę może wentyl zapcha:)

    myszkaazi, Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    No Kochana Myszkaazi - Paulinka ma rację !!!! U Ciebie wielka nadzieja na ciążę :D Spadek temp (zagnieżdżenie),do tego biegunka,wrażliwe piersi. W notatkach piszesz,że marzniesz - nie smutaj już i zacznij myśleć pozytywnie,bo może fasolinka już rośnie i za te nerwy będzie później kopać mocniej w żebra ;)
    Głowa do góry !!!
    Może mnie kopnąć nawet z podwójną siłą, byleby nie złamała i byleby była!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ