X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dzisiaj miały być <3, ale M. padł. Wczoraj daliśmy luz, bo oboje jakąś infekcję złapaliśmy. M. już przeszło, mnie prawie. Nie mam serca go budzić. Codziennie jest od 4:30 na nogach, więc niech w weekend chociaż sobie odpocznie. On codziennie spędza prawie 4 godziny na podróży do pracy, byleby być przy mnie.

    O rany, 4 godziny do kupa czasu. Ale się poświęca :) Zatem Kochana,przełknij tą informację i daj Mężowi spokój wewnętrzny,że będzie dobrze tutaj z Tobą i może jechać...Szkoda mi Go :(
    Sa duże szanse na ciążę u Ciebie. A jeśli nie wyjdzie w tym cyklu - to tłumacz sobie,że na pewno się uda po powrocie Męża. No po takiej rozłące seksik musi byc jedynie owocny,nie ma innej opcji !!!!!

    myszkaazi, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Dzisiaj miały być <3, ale M. padł. Wczoraj daliśmy luz, bo oboje jakąś infekcję złapaliśmy. M. już przeszło, mnie prawie. Nie mam serca go budzić. Codziennie jest od 4:30 na nogach, więc niech w weekend chociaż sobie odpocznie. On codziennie spędza prawie 4 godziny na podróży do pracy, byleby być przy mnie.
    To tak jak mój także tak wstaje ale dziś z nim beton nawalił się jak byk... Nawet mu nie stanie hahahha:) Więc nawet nie próbuję go budzić ..... Jutro on działa więc będzie czad:) A zrobić jeden dzień przerwy to dobrze dla pojemniczków czasem:)

    myszkaazi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    To tak jak mój także tak wstaje ale dziś z nim beton nawalił się jak byk... Nawet mu nie stanie hahahha:) Więc nawet nie próbuję go budzić ..... Jutro on działa więc będzie czad:) A zrobić jeden dzień przerwy to dobrze dla pojemniczków czasem:)
    Podobno nawet najlepiej co drugi dzień :) Najsilniejsza armia żołnierzy wtedy jest :D

    Paulia87, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    O rany, 4 godziny do kupa czasu. Ale się poświęca :) Zatem Kochana,przełknij tą informację i daj Mężowi spokój wewnętrzny,że będzie dobrze tutaj z Tobą i może jechać...Szkoda mi Go :(
    Sa duże szanse na ciążę u Ciebie. A jeśli nie wyjdzie w tym cyklu - to tłumacz sobie,że na pewno się uda po powrocie Męża. No po takiej rozłące seksik musi byc jedynie owocny,nie ma innej opcji !!!!!
    Oj Anitko masz 100% rację co do rozłąki seks jest piękniejszy namiętny i pożera się druga połówkę wzrokiem:)!!!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    O rany, 4 godziny do kupa czasu. Ale się poświęca :) Zatem Kochana,przełknij tą informację i daj Mężowi spokój wewnętrzny,że będzie dobrze tutaj z Tobą i może jechać...Szkoda mi Go :(
    Sa duże szanse na ciążę u Ciebie. A jeśli nie wyjdzie w tym cyklu - to tłumacz sobie,że na pewno się uda po powrocie Męża. No po takiej rozłące seksik musi byc jedynie owocny,nie ma innej opcji !!!!!
    Po takim czasie to wodospad chyba :) W razie, gdyby się nie udało, to będziemy tak kombinować, żeby się spotkać (o ile się oczywiście da) wtedy, gdy będą największe szanse na dzidzię. Dzisiaj powiedziałam M., że się zastanawiam, co ja będę robić, kiedy go nie będzie - odpowiedź: "Przecież jesteś w ciąży, po co się zastanawiasz?" :)

    Paulia87, Plumb80 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Podobno nawet najlepiej co drugi dzień :) Najsilniejsza armia żołnierzy wtedy jest :D
    No proszę czyli jutro ja daje czadu i kończę na zielono:) A ze mną Wy:) Ja i Anitka idziemy łeb w łeb (mimo mojego spadku dziś) więc będzie git:)

    Plumb80, Ruda27 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    To tak jak mój także tak wstaje ale dziś z nim beton nawalił się jak byk... Nawet mu nie stanie hahahha:) Więc nawet nie próbuję go budzić ..... Jutro on działa więc będzie czad:) A zrobić jeden dzień przerwy to dobrze dla pojemniczków czasem:)
    Oj po alko to faktycznie faceci są długodystansowcami, zanim stanie - można zasnąć :D

    Plumb80, Paulia87 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,ja idę spać. Mój Mąż póki co sprawny dzisiaj ;) Nie śpi jeszcze ;) I pobąkuje,że chce do łóżeczka się położyć wcześniej ze mną - czyli będzie dym ;)

    Całuję Was mocno i jutro widzimy się w lepszych humorach :D

    Aha - jutro muszę polecieć po jakieś procenty do sklepu,co się nabimbam po krytyce moich wypocin przez Paulinkę pfffff (żart!!!)

    Buziaki i spokojnej nocy - wywalcie w pioruny stresy podczas snu <3

    myszkaazi, mungo lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Oj Anitko masz 100% rację co do rozłąki seks jest piękniejszy namiętny i pożera się druga połówkę wzrokiem:)!!!
    Czasami nawet w samochodzie w drodze do domu :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Po takim czasie to wodospad chyba :) W razie, gdyby się nie udało, to będziemy tak kombinować, żeby się spotkać (o ile się oczywiście da) wtedy, gdy będą największe szanse na dzidzię. Dzisiaj powiedziałam M., że się zastanawiam, co ja będę robić, kiedy go nie będzie - odpowiedź: "Przecież jesteś w ciąży, po co się zastanawiasz?" :)
    Mój M też tak mówił mi dziś ale tyczyło się sklepu bo mam plany na zmienienie czegoś a on do mnie Przestań się tak forsować bo jesteś w ciąży i nie możesz się przemęczać:)

    myszkaazi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Dziewczynki,ja idę spać. Mój Mąż póki co sprawny dzisiaj ;) Nie śpi jeszcze ;) I pobąkuje,że chce do łóżeczka się położyć wcześniej ze mną - czyli będzie dym ;)

    Całuję Was mocno i jutro widzimy się w lepszych humorach :D

    Aha - jutro muszę polecieć po jakieś procenty do sklepu,co się nabimbam po krytyce moich wypocin przez Paulinkę pfffff (żart!!!)

    Buziaki i spokojnej nocy - wywalcie w pioruny stresy podczas snu <3
    To owocnej nocy :) Ja też idę spać, bo jestem tak zmęczona tym dniem, że chciałabym by się już skończył.

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anitko DAJCIE CZADU SIWY DYM Z ROZKOSZY MA LECIEĆ!!!

    Spij słodko i rozmarz się do jutreka całuję!!!!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 października 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Mój M też tak mówił mi dziś ale tyczyło się sklepu bo mam plany na zmienienie czegoś a on do mnie Przestań się tak forsować bo jesteś w ciąży i nie możesz się przemęczać:)
    Mają rację nasi M. :D Dobrej nocki, owocnych starań jutro!
    Dziewczynki bardzo dziękuję za postawienie mnie do pionu i poprawę nastroju. Nie wiem jak wyglądałby ten wieczór bez Was :* Dobranoc!

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 25 października 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dobranoc wszystkim ja pobuszuję jeszcze troszkę w necie całuję do jutra:*:*:*

    myszkaazi, Ruda27 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kochane :**<3 slodkich snow :)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 października 2013, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sorki babeczki, ze mnie cały wieczór nie było, ale byłam u znajomych na urodzinkach.
    ja wróciłam, bo mi sie nie chciało już siedzieć- jakoś drętwo się zrobiło, bo wszyscy się napili, a ja nie dałam rady, a ile można jeść...
    własnie ja wróciłam, a mój maż chleje dalej :( to jest najgorsza jego wada, że jak zacznie to nie skończy póki nie padnie :( wkurwia mnie tym, wie o tym doskonale a i tak to robi :(:(:(

    i widziałam właśnie, że tu się niezłe czary odprawiały bez udziału nadwornej czarownicy ;) nieładnie, tak nie można :P czekam na zamówienia- z chęcią rzucę zaklęcie :):):)

    ide lulać, bo padam na ryjek, a jutro musze popracować jeszcze i chciałabym wczesnie wstać, żeby jak najszybciej się z robotą ogarnąć. tylko kuźwa mój pijak nie wziął kluczy i będę musiał go do domu wpuścić, więc trzeba będzie wstawać w środku nocy. masakra z tym pijakiem :(:(:(


    dobranoc robaczki moje :* jak dobrze was mieć :) przynajmniej ma się komu człowiek wyspowiadać ze wszystkiego, bo nie ważne czy dobre, czy złe się wydarzyło, wy najlepiej rozumiecie i wiecie co poradzić :):):)

    buziaczki :)

    myszkaazi, Plumb80 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 26 października 2013, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobr:-)chyba jestem poranny ptaszek :-)Mykam do pracy troche czuje sie dzis wymietolona ale przy lekkim.kacu tak bywa.....oby dopisywaly dzis lepsze humory....Dobrego dnia dla Was kochane:-*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 26 października 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    sorki babeczki, ze mnie cały wieczór nie było, ale byłam u znajomych na urodzinkach.
    ja wróciłam, bo mi sie nie chciało już siedzieć- jakoś drętwo się zrobiło, bo wszyscy się napili, a ja nie dałam rady, a ile można jeść...
    własnie ja wróciłam, a mój maż chleje dalej :( to jest najgorsza jego wada, że jak zacznie to nie skończy póki nie padnie :( wkurwia mnie tym, wie o tym doskonale a i tak to robi :(:(:(

    i widziałam właśnie, że tu się niezłe czary odprawiały bez udziału nadwornej czarownicy ;) nieładnie, tak nie można :P czekam na zamówienia- z chęcią rzucę zaklęcie :):):)

    ide lulać, bo padam na ryjek, a jutro musze popracować jeszcze i chciałabym wczesnie wstać, żeby jak najszybciej się z robotą ogarnąć. tylko kuźwa mój pijak nie wziął kluczy i będę musiał go do domu wpuścić, więc trzeba będzie wstawać w środku nocy. masakra z tym pijakiem :(:(:(


    dobranoc robaczki moje :* jak dobrze was mieć :) przynajmniej ma się komu człowiek wyspowiadać ze wszystkiego, bo nie ważne czy dobre, czy złe się wydarzyło, wy najlepiej rozumiecie i wiecie co poradzić :):):)

    buziaczki :)
    Mój też czasem tak robi, chociaż coraz rzadziej. Wkur*** mnie to bardzo, ale co poradzić. Czaruj mój wykres, żeby się zazielenił :)

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) mi sie znowu owulka przesunęła ja juz nie ogarniam tego;( co wpisze tempe to mi sie przesuwa o dzien ;/

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 26 października 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kobitki miznowu temp spadla 36,5.... i oczywiscie zaraz było <3 z rana hehe wczoraj nic ...sluz rozciagliwy..

    Karolcia26, Plumb80 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ