X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje
Odpowiedz

styczen 2015 nowy rok- nowe nadzieje

Oceń ten wątek:
  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) ja chętnie dołączę, choć na razie będę głównie czytać co u was się dzieje :) my starania dopiero zaczniemy na wiosnę. już od jakiegoś czasu zaczęłam obserwować cykle, zapisywać temperatury. na razie w celu wyznaczenia dni płodnych i niepłodnych. póki co staramy się w dni płodne używać gumek, ale tak jak pisałam - na wiosnę przestaniemy się w ogóle zabezpieczać. na razie kupiłam kwas foliowy, za parę dni idę do gina na cytologię i przy okazji napomknę o planowanych staraniach :)
    to będzie nasz pierwszy cykl starań. jesteśmy małżeństwem od sierpnia :)

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate55 wrote:
    hej dziewczyny :) ja chętnie dołączę, choć na razie będę głównie czytać co u was się dzieje :) my starania dopiero zaczniemy na wiosnę. już od jakiegoś czasu zaczęłam obserwować cykle, zapisywać temperatury. na razie w celu wyznaczenia dni płodnych i niepłodnych. póki co staramy się w dni płodne używać gumek, ale tak jak pisałam - na wiosnę przestaniemy się w ogóle zabezpieczać. na razie kupiłam kwas foliowy, za parę dni idę do gina na cytologię i przy okazji napomknę o planowanych staraniach :)
    to będzie nasz pierwszy cykl starań. jesteśmy małżeństwem od sierpnia :)
    Ja waśnie miałam iść w styczniu na cytologię, ale jak to zrobię jak to bedę dni płodne i wiadomo co się będzie działo. No cóż, będę musiała iść drugi raz :( A ja już "wymiotuję" tymi wizytami u gina, to chyba ostatni miesiąc, potem sobie odpuszczam monity i inne sprawy. Sama będę robiła badania, zawsze i tak robię prywatnie, więc teraz też będę i nie będę latała jak będą w normie po lekarzach, ten rok mnie wykończył i fizycznie i psychicznie. A jeszcze jutro lecę na testosteron itp. :(

    M&M
  • magdab Przyjaciółka
    Postów: 134 44

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od dzisiaj Clo 2x1 tabl zaczęłam. Jutro na badania DHEAS LH FSH i testosteron. 12dc monitoring. Od stycznia zaczynamy walkę! :)

    Sta­raj się doj­rzeć pro­myk światła tam, gdzie in­ni widzą tyl­ko ciemności.
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 06:22

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, troche mnie nie bylo, wiadomo - Swieta :)

    powiem Wam ze wyluzowalam w tym cyklu, nie wiem nawet ktory mam dc, ktory dpo, jaki mam sluz, jakie dolegliwosci - nic :D

    wiem tyle ze test zrobie w sylwestra choc pewnie za wczesnie bo to bedzie 11 dzien po owu, ale zrobie a pozniej juz tylko bede czekac na @ ktora ma przyjsc w okolicy 4 stycznia :)

    Emiśka lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja@ miala byc dzisiaj ale jak zwykle sie spozni bo jakbym ja mogla miec @ w terminie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta nic mi nawet nie mów na ten temat, ja miałam mieć @ 18.12 a jeszcze nawet nie plamię, na dodatek nie jestem w ciąży i z @ pójdę na bal :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 14:49

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czy mogę do Was dołączy? Zbliża się nowy rok i mam nadzieje ze będzie szczęśliwy.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim ja mam nadzieje ze przyjdzie najpozniej jutro bo chce wrocic do staran wkoncu.
    Brtiii witaj pewnie ze mozna.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was,bierze clo ? Ja będę mieć w nowym cyklu wlasnie clo po 2 tabletki dziennie. Na razie mam 20dc ale wiem ze jest na straty,choć na ovu wykryli owulację. Dziewczyny ja mam postanowienie ze do końca 2015 mam być w ciazy-oto mój plan i tego się trzymam. Innej opcji nie ma! Oczywiście Wam tego samego życzę.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brtiii ja mysle ze kazda z nas do konca roku bedzie w ciazy chociaz licze na to ze jak nie wszystkie to chociaz wiekszosc w 1 polowie roku.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta ja tez chce zaczac juz starania :( jeszcze badania musze porobic, wszystko psuje ta @

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta do pol roku to jeszcze byłoby lepiej. Ja tez juz bym chciała zacząć nowy cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak mogę dodać mój wykres z ovu zęby był widoczny,czy może go widzicie pod moimi wpisami?

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdz w ustawienia i wczesniej skopowany link wklej w podpis tak samo z suwaczkami.
    Ech mam nadzieje ze sie nie myle i juz nie dlugo nasza lista bedzie cala w serduszkach.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 19:00

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, bo ty po drodze moja @ zabralas :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2015, 19:00

    Mordeczka, Martoszka lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej to moja tez pewnie zabralas ale nie oddawaj co? Wyslij ja na jakies wakacje na rok

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopisujee sie i ja, kolo 21 bym testowala, ostatnio co raz krotszy cykl mam i nie wiem czemu. ten cykl jest luzacki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ